با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد دوم اثر استوارت گیبز

دانلود و خرید کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد دوم

اردوی مرگ

۴٫۸ از ۴۱ نظر
۴٫۸ از ۴۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد دوم  نوشته  استوارت گیبز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد دوم

کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد دوم نوشته استوارت گیبز است. این کتاب را انتشارات پرتقال با ترجمه مریم رفیعی منتشر کرده است. در این کتاب هفت جلدی می‌خوانید چطور یک دانش‌آموز ساده آموزش می‌تواند جاسوس باشد.

درباره کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد دوم

استان بِن ریپلیه، شاگرد ممتاز و نابغه‌ی ریاضی ۱۲ ساله است. آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا از او می‌خواهد به آکادمی فوق محرمانه‌ی اَبَرجاسوس‌های آینده بپیوندد. اما در حقیقت بن یک طعمه است برای بیرون کشیدن یک جاسوس دوطرفه و خطرناک.

مجموعه‌ی هفت جلدی مدرسه‌ی جاسوسی یک مجموعه‌ی بسیار متفاوت است که همه‌ی چیزهای محرمانه را درآن پیدا می‌کنید. بنجامین که یه نابغه‌ی ریاضی ۱۲ ساله ا‌ست وارد مدرسه‌ی جاسوسی می‌شود و آن‌جا تجربه‌های عجیب و سختی را پشت سر می‌‌گذارد. این مجموعه پر از ماجراجویی و اتفاقات جذاب است.

خواندن کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد دوم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام نوجوانان و کودکان علاقه‌مند به داستان‌های پرهیجان پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب مدرسه‌ی جاسوسی؛ جلد دوم 

وقتی دارید خوش می‌گذرانید، چند ساعت شبیه چند ثانیهٔ کوتاه به نظر می‌رسد و وقتی از پل به رودخانهٔ خروشان می‌پرید (در حالی که مأموران دشمن به سمتتان شلیک می‌کنند)، هر ثانیه تا ابد کش می‌آید.

نمی‌دانم چطور؛ ولی در حین سقوط واقعاً فرصتی به دست آوردم تا نگاهی به اطراف بیندازم و غیر از فکرکردن به اینکه خواهم مرد یا نه، روی چیزهای دیگری هم تمرکز کنم. نگاهی به اتوبوس روی جادهٔ منفجرشده انداختم و متوجه شدم در مدتی که حواس دشمن به من و اریکا و الکساندر بود، بقیهٔ دانش‌آموزان پا به فرار گذاشته بودند. سرم را بلند کردم و دیدم الکساندر که ظاهراً راه دیگری به ذهنش نمی‌رسید، پشت سرمان از پل پایین پریده و در حال سقوط است. به سمت اریکا چرخیدم که با خونسردی چشم در چشمم انداخت و گفت: «انگشتای پات رو به سمت پایین دراز کن و بازوهات رو به پهلوهات بچسبون تا موقع برخورد، نشکنه.»

به حرفش عمل کردم... و بعد در آب رودخانه افتادیم. به لطف توصیهٔ اریکا، به جای اینکه روی سطح آب فرود بیایم، سطح آن را شکافتم و در آب فرو رفتم. انتظار داشتم پس از برخورد دردم بیاید، ولی درد خاصی نداشت. در عوض از سردی آب شوکه شدم و ترسیدم حالا که از سقوط جان سالم به در بردم، در آب غرق شوم.

پاهایم به بستر رودخانه خورد. نگاهی به بالا انداختم و دیدم ده متر از سطح آب فاصله دارم. گوش‌هایم به خاطر فشار آب دورتادورم زنگ می‌زد.

بعد جریان آب مرا به سمت پایین رودخانه کشاند. مانند جورابی که در ماشین لباس‌شویی افتاده، غلت زدم؛ بی‌آنکه بدانم سطح آب کدام طرف است. به صخره‌ها خوردم و در گرداب‌ها چرخیدم. نیاز به هوا داشتم، ولی هر بار فکر می‌کردم دارم به سطح آب می‌رسم، جریان آب دوباره پایینم می‌کشید. پس از پنج باری که این اتفاق افتاد، به داخل گودال سیاهی کشیده شدم. تاریکی دورتادورم را گرفت. احساس می‌کردم فشار آب مرا له خواهد کرد. داشتم بی‌هوش می‌شدم...

و بعد معجزه‌ای رخ داد و رودخانه مرا تف کرد. از روشنایی روز سر درآوردم و نفس‌های عمیق کشیدم. خود را در گرداب آرامی از رودخانهٔ خروشان یافتم و توانستم دست‌وپازنان به ساحل برسم. چهاردست‌وپا از آب بیرون آمدم و خوشحال از رسیدن به خشکی، روی علف‌ها ولو شدم.

لحظه‌ای بعد اریکا از آب بیرون آمد. به جای اینکه خیس و گل‌آلود باشد و به نظر برسد از غرق‌شدن نجات یافته، کاملاً سرحال بود؛ انگار کمی در استخر آب‌تنی کرده بود. فریاد زد: «وای! چقدر خفن بود!»

ناله‌کنان گفتم: «ده بار نزدیک بود بمیریم.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲۳)
💕Adrien💕
۱۳۹۹/۰۸/۰۷

من عاشقش شدم عااااالیه😍😍😍😊😊😊😃😃😃

booklove
۱۳۹۹/۰۹/۱۲

خیلی خیلی خوب و جذاب بود🥰😍🤩پیشنهاد میکنم حتما بخوانید🤩😍

🍫𝕜𝕖𝕣𝕞 𝕜𝕖𝕥𝕒𝕓🍫
۱۴۰۰/۰۶/۰۶

واییییی چقدر این کتاب خوبه🤩✨🙈 یه مجموعه فوق العاده جذاب🌻🍒 واقعا دم نویسنده اش گرم☘️✈️

Hana
۱۳۹۹/۱۱/۲۷

فوق العاده بود. پر از رمز و راز و پیچیدگی!! انتظار نداشتم از جلد قبل بهتر باشه، ولی از اون هم هیجان انگیز تر بود. این جلد رو از دست ندید.

ف.س
۱۳۹۹/۰۹/۱۷

خییییییلی عالیه بی نظیره کتابش

کاربر ۱۲۷۷۱۱۰
۱۳۹۹/۱۰/۰۳

بی نظیر بود بهتر از این نیست

Arad
۱۳۹۹/۱۱/۲۵

به نظرم تازه داره داستان جالب میشه من جلد یکش رو زیاد دوست نداشتم ولی این جلد خیلی خوب بود

chiken
۱۳۹۹/۱۲/۲۴

خیلی خفن و باحال بود عاشقش شدم حتما بخونین 😘🤣ولی از اینکه اریکا به پدرش احترام نمی ذاشت خیلی بدم اومد ولی واقعا عالی بود💙

!...!
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

کتابی زیبا و عالی درست مثل جلد قبل. ادم رو به هیجان وا میداره. در اون قسمت که دوستانشون گروگان گرفته شده بودن و در شرایط حیاتی قرار داشتن بسیار عالی بود ولی کم لطفی کردم فقط اگر از یک قسمت کتاب

- بیشتر
کاربر ۱۵۰۱۶۷۱
۱۴۰۰/۰۱/۲۲

مدرسه ی جاسوسی دو در فضایی مهیج و پیچیده به روایت داستانی مرموز و ادامه دهنده ی شماره ی یک می پردازه داستانی که هم روابط و هم استعداد و هوش هر دو مهمه 😁🤣

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۲ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۵۴-۰
تعداد صفحات۲۷۲صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۱/۲۵
شابک۹۷۸-۶۰۰-۴۶۲-۱۵۴-۰