با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
دعواهای زن و شوهری

دانلود و خرید کتاب دعواهای زن و شوهری

۳٫۴ از ۸ نظر
۳٫۴ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب دعواهای زن و شوهری  نوشته  آلن دوباتن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دعواهای زن و شوهری

کتاب دعواهای زن و شوهری نوشته آلن دوباتن با ترجمه محمدهادی حاجی‌بیگلو منتشر شده است. این کتاب یکی از کتاب‌های مجموعه مدرسه زندگی است که زیر نظر آلن دوباتن برای ساخت یک زندگی بهتر منتشر یمی‌شود.

درباره کتاب دعواهای زن و شوهری

به طور میانگین، در زندگی هر زوج سالیانه بین سی تا پنجاه دعوای جدی پیش می آید، دعوای جدی به معنای بگومگویی که از هنجارها و حدود ادب بسیار فاصله می‌گیرد، از آن نمی‌شود فیلم گرفت و به دوستان نشان داد و ممكن است به داد و فریاد، تمسخر، اتهام‌های اغراق آمیز، به هم کوبیدن در و استفاده‌ی فراوان از کلماتی مثل عوضی و کله خر هم بكشد.

ِ با توجه به درد و عذابی که دعواهای زناشویی بر ما تحمیل می‌کنند، می‌توانستیم از جوامع مدرن انتظار داشته باشیم که توجه و منابع فراوانی را به این مهم اختصاص داده باشند تا بفهمند این مشاجرات چرا رخ می‌دهند و چگونه می‌توان به نحوی کارآمد آن‌ها را خنثی یا رفع کرد. می‌توانستیم انتظار داشته باشیم در مدارس و دانشگاه‌ها دوره هایی باشند با این موضوع که چگونه از پس این مشاجرات برآییم. اما از آن‌جایی که دنیای مدرن چندان اهمیتی به این موضوع نداده است ما در این کتاب سعی داریم این مشکل را حل کنیم، ریشه‌ای و منطقی.

خواندن کتاب دعواهای زن و شوهری را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام زوج‌هایی که می‌خواهند شاد زندگی کنند پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
mitra
۱۳۹۹/۱۰/۰۴

همونطور که از اسم کتاب پیداست، نویسنده میاد دعواهای زندگی مشترک رو به ۲۰ نوع تقسیم و هر کدوم رو نسبتا مفصل توضیح میده یکی از نکاتی هم که هی بهش اشاره میشه اینه که ببینیم سرمنشأ این دعوایی که

- بیشتر
hajar
۱۳۹۹/۰۸/۱۶

با اینکه pdf است ولی به نظرم ارزش خوندن داره

خانم کتابخوار
۱۴۰۰/۰۲/۰۵

کتاب به صورت عکس از صفحات هست که من بدم میاد از کتاب‌های این شکلی. شاید اگر می دونستم اصلا نمی‌خریدمش. اما چون محتوای کتاب فوق العاده بود راضیم از خریدش:D چیزهای جالبی در کتاب هست مثلا اینکه زندگی بدون دعوا

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۸ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۷۷-۳۳-۳‬‬
تعداد صفحات۱۲۸صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۲۹
شابک۹۷۸-۶۲۲-۶۹۷۷-۳۳-۳‬‬