با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
اتل متل دو قصه

دانلود و خرید کتاب اتل متل دو قصه

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب اتل متل دو قصه  نوشته  محمدرضا شمس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اتل متل دو قصه

کتاب اتل متل دو قصه، نوشته محمدرضا شمس دو قصه زیبا از دنیای حیوانات را برای کودکانروایت می‌کند. این کتاب به کمک می‌کند تخیل خودش را قوی‌ کند و در دنیای داستان‌ها غرق شود.

درباره کتاب اتل متل دو قصه

 داستان اول بهار در نقاشی های سارا کوچولو نام دارد. در این داستان سارا کوچولو با مداد رنگی های خود یک حلزون با آسمانی ابری و پر از برف نقاشی می‌کند حلزون قصه سارا حوصله ندارد با او بازی کند چون در خواب زمستانی است، پس سارا نقاشی‌اش را تغییر می‌دهد.

قصه دوم که خانه کرم کوچولو نام دارد. زندگی یک کرم کوچک و قشنگ را به تصویر می کشد. کرم کوچولو با آمدن فصل پاییز و سرد شدن هوا تصمیم می گیرد که خانه ای زیبا و گرم برای خود بسازد برای همین شروع به بافتن تار می‌کند و از خوشحالی بلند بلند شعر و آواز می خواند. کرم کوچولو که در خانه گرم خود به خواب عمیقی فرو رفته است، خواب‌های بسیار قشنگی می‌بیند و برای رسیدن بهار لحظه شماری می‌کند . بهار از راه می‌رسد و کرم وقتی از خانه خود خارج می‌شود، متوجه یک اتفاق خیلی عجیب می‌شود.

خواندن کتاب اتل متل دو قصه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کودکان علاقه‌مند به داستان پیشنهاد می‌کنیم

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۶۰۷۰-۱
تعداد صفحات۲۶صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۱۲-۶۰۷۰-۱