با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کلاه‌پوستی‌ها

دانلود کتاب کلاه‌پوستی‌ها

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

معرفی کتاب کلاه‌پوستی‌ها

کلاه‌پوستی‌ها نام رمانی از سیدمیثم موسویان با حال و هوای انقلاب درباره آیت‌الله اسدالله مدنی است. کتاب بر پایه گزارشات ساواک نوشته شده و نام کتاب به علت مبارزه ایت الله مدنی با نوع پوشش پهلوی کلاه پوستی‌ها نام گرفته است.

 درباره کتاب ارتش کلاه پوستی‌ها

این اثر روایتی داستان‌گونه از زندگی و مبارزات شهید محراب آیت‌الله اسدالله مدنی در آستانه پیروزی انقلاب است. خواننده با این اثر راهی روزهای پرتب‌وتاب انقلاب می‌شود تا گوشه‌ای از مبارزات مردم را در آن روزهای پرالتهاب بخواند و درک کند. زبان اثر موسویان صمیمی و دلنشین است و خواننده به راحتی با آن ارتباط برقرار می‌کند. 

میراسدالله مدنی نماینده دورهٔ اول مجلس خبرگان و امام جمعهٔ سابق تبریز و نورآباد ممسنی(در دوران تبعید) بود که حین اقامهٔ نماز، مورد سؤقصد قرار گرفته و کشته شد. از او در ایران با عنوان «دومین شهید محراب انقلاب اسلامی» یاد می‌شود.

 خواندن کتاب کلاه‌پوستی‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دوست‌داران داستان‌هایی با موضوع انقلاب و تاریخ معاصر را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم.

درباره سیدمیثم موسویان

سید میثم موسویان در سال ۱۳۶۲ در همدان به دنیا آمده است. او کارشناس ارشد روانشناسی و روانشناس درمانگاه شکری موحد همدان است. او از دوران کودکی به سرودن شعر روی آورد، این کار در دوران دبیرستان، جدی‌تر شد و اما در دوران دانشگاه بود که داستان نوشت و شعر را به‌صورت شخصی دنبال کرد.

کسب رتبه در جشنواره بین المللی سلام بر نصرالله سال ۱۳۸۶، کسب رتبه سوم در جشنواره پیامبر اعظم(ص) سال ۱۳۸۷، برنده لوح تقدیر جشنواره یوسف 2 سال ۱۳۸۸، برنده لوح تقدیر جشنواره لبخند خاکی سال ۱۳۸۸، برنده جایزه ویژه جشنواره ملی کبوتر حرم سال ۱۳۸۸، رتبه نخست جشنواره‌ ملی رمان نویسی انقلاب اسلامی سال ۱۳۸۹، رتبه دوم جشنواره داستان کوتاه نوجوان انقلاب اسلامی سال ۱۳۸۹، برنده لوح تقدیر جشنواره یوسف سال ۱۳۸۹، رتبه دوم جشنواره کشوری مبارزه با فتنه سال ۱۳۹۰، رتبه سوم جشنواره کتاب سال سپاه با کتاب «ما هم هستیم» سال ۱۳۹۶، نامزد نهایی یازدهمین دوره‌ جایزه ادبی جلال آل‌احمد با کتاب «تفنگمو زمین نذار» سال ۱۳۹۷و برگزیده نهایی آتیه داستان جایزه ادبی جلال آل‌احمد به انتخاب مردم در سال ۱۳۹۷بخشی از موفقیت‌های سید میثم موسویان در عرصه ادبیات است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
شباهنگ سابق
۱۳۹۹/۰۷/۱۴

داستانش فراز و نشیب داره و این فراز و نشیب باعث جذابیتش شده. خسته‌کننده نیست و خواننده رو تا پایان با خودش همراه می‌کنه. ساده و روان نوشته شده ولی به‌نظرم قسمت آخرش خیلی سریع گذشت و زود تموم شد.

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۲۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۹۵۷-۹-۱
تعداد صفحات۱۲۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۲,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۹/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸-۶۲۲-۹۶۹۵۷-۹-۱