با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
پل شکسته

دانلود و خرید کتاب پل شکسته

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب پل شکسته  نوشته  فیلیپ پولمن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب پل شکسته

کتاب پل شکسته نوشته فیلیپ پولمن است که با ترجمه فرزاد فرید منتشر شده است. این کتاب روایت سرنوشت عجیب دختری جوان است که باید به دنبال پیدا کردن حقیقت باشد.

درباره کتاب پل شکسته

 جینی شانزده ساله را پدرش بزرگ کرده، اما او همیشه حس می‌کند با مادرش که نقاشی اهل هاییتی است و هرگز او را ندیده، ارتباطی حسی دارد. جینی هم مثل مادرش هنرمندی پرشور و بااستعداد است. او که تنها نوجوان دورگه در دهکده‌ی کوچکشان در ولز است هرگز زندگی راحتی نداشته، اما عشقش به هنر همیشه به او نیرو داده است. اما بعد اتفاقاتی می‌افتد که دنیای او را زیر و رو می‌کند و جینی به این نتیجه می‌رسد که تمام زندگی‌اش دروغی بیش نبوده است. پس راهی می‌شود تا واقعیت زندگی گذشته‌اش را پیدا کند و به هویت واقعی خود پی ببرد.

خواندن کتاب پل شکسته را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی جهان پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب پل شکسته

«آره، شاید. اما اون تک‌نوازه.»

«چرا دنبال تو می‌گرده؟»

«خب...» اندی شانه بالا انداخت و برای اولین بار جینی دید که او مضطرب به‌نظر می‌رسد. اضطراب چنان بر صورتش نشسته بود که لحظه‌ای جینی آن را با ترس اشتباه گرفت. اما بعد فکر کرد:‌ نه، اندی نه، مطمئناً اون از هیچی نمی‌ترسه.

آن لحظه مثل ابری کوچک که از جلوی خورشید بگذرد، گذشت و بعد اندی دوباره طوری نشست که انگار اتفاقی نیفتاده است.

تلنگری به زانوی جینی زد و گفت: «آهای، کار می‌خوای؟»

«بعد از پایان ترم آره، بدم نمی‌آد. چه‌جور شغلی؟»

«توی باشگاه قایق‌رانی. اَنجی لایم یکی رو می‌خواد که توی کارهای آشپزخونه و چیدن میزها کمک کنه. من گفتم شاید خودم کمک کنم،‌ اما می‌دونی، خیلی سرم شلوغه، ممکنه زیادی بهم فشار بیاد. شاید کشنده باشد.»

جینی با خود گفت احتمالاً کسی از مادر متولد نشده که کمتر از اندی تحت فشار باشد. گفت: «باشه. نمی‌خوام خطر کنی. هر روزه؟»

«عصرها. شش تا هشت. بهش می‌گم، بگم؟ بعداً می‌رم اون‌جا. می‌رم تا سرکشی کنم، می‌دونی، تا بچه‌ها رو ببینم و سهم اندی اون روزشون رو بهشون بدم.»

«آره، بهش بگو. خودم هم می‌رم ببینمش. عالیه!»

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
بعد از مرگ مادر جینی دیگر ازدواج نکرده بود. حالا، در سن سی‌وهفت‌سالگی مثل آدم‌های قدیمی به‌نظر می‌رسید؛ بدون آن‌که به‌طرز مضحکی خوش‌تیپ باشد شبیه بازیگرهای فیلم‌های سینمایی دههٔ سی و چهل بود. موی مشکی و چشم‌های آبی روشن داشت و اگر دستمالی خال‌خالی به سر می‌گذاشت و حلقه‌ای به یک گوشش می‌کرد و خنجری بین دندان‌هایش می‌گرفت می‌توانست در کنار جین کلی در فیلم دزد دریایی، که جینی آن را در کریسمس از تلویزیون دیده بود، ایفای نقش کند.
آبی آسمانی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۵۸-۴۳-۵
تعداد صفحات۲۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۰۳
شابک۹۷۸-۶۰۰-۷۰۵۸-۴۳-۵