با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
هیپی

دانلود کتاب هیپی

۳٫۰ از ۲ نظر
۳٫۰ از ۲ نظر
دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب هیپی

کتاب هیپی نوشته پائولو کوئیلو است. در کتاب هیپی ما در زمان سفر می‌کنیم و داستان روزگار و زندگی نویسنده را می‌خوانیم. زمانی که او رویای صلح و به چالش کشیدن نظم اجتماعی و سیاست‌های یک جانبه و مصرف‌گرایانه افراطی بشر را داشته  و نابرابری بی‌رحمانه ثروت و قدرت می‌دیده و قصد داشته علیه آن مبارزه کند.

نویسنده در این کتاب ما را با جوانی و تجربه های خودش همراه می‌کند و اجازه می‌دهد تجربیات تازه ای به‌دست بیاوریم. هیچی داستان زندگی پسر جوان و لاغراندام برزیلی ریش بزی‌ای است که آرزو دارد نویسنده بزرگی شود و به درک عمیق‌تری از دنیا برسد. سفر پائولو از آمریکای جنوبی شروع و تا میدان دام آمستردام ادامه پیدا می‌کند.

خواندن کتاب هیپی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی و سفرنامه پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب هیپی

مشکل‌شان مسافت راه نبود: بیش‌ترشان از ایالات متحده، امریکای لاتین، استرالیا و کشورهای دیگری آمده بودند که بلیت هواپیماهاش قیمت‌های سرسام‌آوری داشت و با ایست‌های بازرسی مرزی فراوانی روبه‌رو شده بودند که احتمال داشت اجازهٔ ورود به کشور را پیدا نکنند و مجبور شوند به کشور مبدأشان برگردند، بی‌این‌که حتی یکی از آن دو پایتخت جهان را ببینند. جوان‌ها وقتی به آن‌جا می‌رسیدند، دور این میدان معمولی می‌نشستند، ماری‌جوانا می‌کشیدند و ذوق می‌کردند، چون می‌توانستند درست جلو چشم پلیس این کار را کنند، و طولی نمی‌کشید که فرقه‌ها و مسلک‌های مختلف شهر به معنای واقعی آن‌ها را می‌دزدیدند. آن‌ها، دست‌کم برای مدتی، چیزهایی را که یک عمر شنیده بودند فراموش می‌کردند:‌ پسرم، تو باید به کالج بری، این موها رو بزنی، مایهٔ خجالت پدرومادرت نشو، مردم (کدام مردم؟) می‌گن ما تو رو درست بار نیاوردیم، نمی‌دونم چی داری گوش می‌دی، ولی درهرحال اسمش موسیقی نیست، وقتشه کار پیدا کنی، به برادرت (یا خواهرت) نگاه کن، ازت کوچک‌تره ولی می‌تونه خرج تفریحش رو بده و از ما پول نخواد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
yazdaan
۱۳۹۹/۰۶/۱۷

همیشه ترجمه کتابهای پائولوکوئیلو رو توی ایران آرش حجازی انجام میداد منتها این کتابو یه اقای دیگه ترجمه کرده که نمیشناسمش... کتاب فوق العااااااده جذاب و خواندنی است,💫 🌟

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۳۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰ تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۰۱-۰۰۹۸-۰
تعداد صفحات۲۳۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۳۲,۰۰۰تومان
نوع فایلePUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۳/۲۸
شابک۹۷۸-۶۲۲-۰۱-۰۰۹۸-۰