با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ماورای طبیعی شدن

دانلود و خرید کتاب ماورای طبیعی شدن

چگونه افراد عادی کارهای غیر‌عادی انجام می‌دهند

۳٫۶ از ۴۵ نظر
۳٫۶ از ۴۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ماورای طبیعی شدن  نوشته  جو دیسپنزا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب ماورای طبیعی شدن

کتابچه ماوراء طبیعی شدن نوشته جو دیسپنزا است که با ترجمه فاطمه آراوند منتشر شده است. این کتاب چکیده‌ای ارزشمند از کتاب ماورای طبیعی شدن است. زندگی جدید امکان‌پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد.

درباره کتاب ماورای طبیعی شدن

دکتر جو دیسپِنزا نویسنده کتاب ماوراء طبیعی شدن درک ما از جهان و مهم‌تر از همه، اعتقادات ما در مورد آنچه جسم انسان قادر به دستیابی به آن هست را به چالش می‌کشد. او از طریق تلفیقی از تحقیقات علمی و بینش معنوی، مخاطب را در معرض این واقعیت قرار می‌دهد که ابعادی فراتر از ادراک نیز وجود دارد. این بعد، کوانتوم نامیده می‌شود. مکانی که شامل اطلاعات و پتانسیل‌های نامتناهی است.

دکتر دیسپِنزا اعتقاد دارد که بیش‌تر جهان خالی است، به عبارت دیگر فاقد ماده است. هنگامی که به یک اتم نگاه می‌کنیم می‌توانیم آن را ببینیم. با این حال، آن فضا خالی نیست بلکه پر از انرژی و امکانات بالقوه است. در سطح کوانتومی، به دلیل سرعت حرکت ذرات، انرژی بیش‌تری از ماده وجود دارد و با سرعت نور، ماده به انرژی تبدیل می‌شود. در فرکانس‌های بالا، ماهیت کامل همه چیز از انرژی، اطلاعات و آگاهی است. ما با تبدیل شدن به هیچ‌کس و هیچ‌چیز در هیچ‌زمان، به این واقعیت دسترسی پیدا می-کنیم.

هرچه امواج مغزی کندتر می‌شود و از ذهن تحلیلی و واقعیت مادی خود خارج می‌شویم، سیستم عصبی خودمختار بیش‌تر فعال می‌شود. ما به انرژی آگاهی خالص تبدیل می‌شویم و با دنیای کوانتوم ارتباط برقرار می‌کنیم. این فرکانس ما را بالا می‌برد که می‌توانیم از آن برای برقراری ارتباط با اطلاعات و امکانات جدید خارج از محدوده زمان استفاده کنیم. با بالا رفتن سطح فرکانس، می‌توانیم به قلمرو یکپارچگی برسیم. در اینجا، تمام ماده به انرژی حاوی اطلاعات تبدیل شده است، و زمان همه فضا را در لحظه حال فرو ریخته است. آینده و گذشته‌ای وجود ندارد. در این مکان، با آگاهی کل ارتباط برقرار می‌کنیم. بنابراین، ما از هیچ‌چیز به همه‌چیز، همه‌کس، همه‌جا و همه‌زمان تبدیل می‌شویم. اینجا مکان امکانات نامحدود است. اگر بتوانیم به قلمرو یکپارچگی دست پیدا کنیم، پس می‌توانیم در هرچیز، هرکس، هرمکانی و هر زمانی باشیم.

خواندن کتابچه ماورای طبیعی شدن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که نمی‌خواهند یک زندگی عادی داشته باشند پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب ماوراء طبیعی شدن

جسم آنا، تا زمانی که به‌عنوان زنی بود که شوهر خود را از دست داده است، در حالت استرس و بحران عاطفی مداوم قرار داشت. نتیجه آن شکسته شدن جسمی او بود که موجب استرس و آشفتگی عاطفی بیش‌تر و تحلیل رفتن او شد. هنگامی که در یک مسیر مراقبه قرار گرفت، شروع به رهایی خود از آن شرایط عاطفی کرد و وارد زندگی جدیدی شد.این زندگی جدید امکان‌پذیر است زیرا واقعیتی فراتر از تجربیات زمانی و مکانی ما وجود دارد. از طریق مراقبه، می‌توانیم به آنچه نویسنده آن را لحظه فعلی جاودانه می‌نامد، وارد شویم. در این بُعد، گذشته، حال و آینده وجود ندارد، بلکه همه چیز همزمان وجود دارد و اتفاق می افتد بنابراین، آنا توانست زندگی آینده خود را، پیش‌بینی کند، که این موضوع، پاسخ‌های شیمیایی و عاطفی اورا، تغییر داد و سرانجام به سلامت جسمی منجر شد.

جسم آنا به عنوان ذهن ناخودآگاه نمی‌تواند بین حادثهٔ واقعی و تصوری او تمایزی قایل شود. جسم او به دیدگاه ذهنی‌اش پاسخ می‌دهد نه به شرایط فعلی‌اش.

بطور کلی هدف نوسینده کمک به ما برای درک واقعیت بی‌انتهایی است، که در آن امکان زندگی‌های بی حد و مرز وجود داشته ب

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۹)
Atena
۱۳۹۹/۰۹/۲۹

پی دی اف رو میتونین از گوگل هم بگیرین اگه تازه میخواین متافیزیک بخونین و باهاش آشنا بشین اول با شما تا ابدیت رو پیشنهاد میکنم، بعدش دینامیک اختری، اینم خوبه

راه زندگی
۱۳۹۹/۱۰/۲۴

کتاب خوبیه ودید متفاوتی ارائه میده

saeedshahab
۱۳۹۹/۰۵/۲۰

این و باید تو قسمت نمونه بگذارید نه فروش.

کاربر ۱۹۸۵۰۱۴
۱۳۹۹/۰۳/۲۲

نسخه کامل نیست فقط ۶۰صفحه است.

فائزه فائزی
۱۳۹۹/۰۵/۲۰

درسته دیگه... روی خود کتاب هم نوشته چکیده ای از کتاب اگر دنبال خلاصه کتاب هستید این کتاب دردسترسه

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۱)
احساسات منجر به پاسخ بیولوژیکی می‌شوند. بدان معنی که تا زمانی احساسات ما به حادثه‌ای در گذشته گره خورده باشد، ما از نظر جسمی در آن واقعیت زندگی خواهیم کرد.
سارا
تنها راه تغییر زندگی، بهبود انرژی ماست
سارا
ذهن ما همان مغز ما نیست، بلکه "عملکرد مغز" است.
سارا
ما می‌توانیم با تغییر محیط‌های داخلی از استرس به احساسات مثبت مانند شادی، قدردانی و عشق، بیان ژن‌های مثبت را افزایش دهیم.
سارا
بجای تمرکز بر "گذشته آشنا" و "آینده قابل پیش‌بینی"، انرژی امواج مغزی را برای تغییر خود در "لحظه پربار اکنون" صرف می‌کنیم.
Ali Tanha
چگونه انرژی خود را تغییر دهیم؟ ذهن ما می‌تواند واقعیت‌های ما را تغییر دهد
سارا
مراقبه به ما این توانایی را می‌دهد که عوامل استرس‌زا و تجربیات خود را پشت سر بگذاریم و در قلمرو ناشناخته‌ها گام برداریم، جایی که امکانات بی‌پایان در انتظار ما هستند.
سارا
فکر کردن ساده به انعطاف‌پذیری اعضای بدن، قدرت واقعی بازو را درصد قابل توجهی افزایش می‌دهد.
سارا
با مراقبه، بجای تمرکز بر "گذشته آشنا" و "آینده قابل پیش‌بینی"، انرژی امواج مغزی را برای تغییر خود در "لحظه پربار اکنون" صرف می‌کنیم.
سارا
هرکدام از ما یک میدان انرژی الکترومغناطیسی از جمله امواج مغزی و احساسات داریم، می‌توانیم به قلمرو پتانسیل‌ها دسترسی پیدا کرده و واقعیت خود را ایجاد کنیم.
سارا