با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
جاسوس

دانلود و خرید کتاب جاسوس

۳٫۲ از ۹ نظر
۳٫۲ از ۹ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب جاسوس  نوشته  پائولو کوئیلو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب جاسوس

کتاب جاسوس نوشته پائولو کوئلیو است که با ترجمه بهناز سلطانیه منتشر شده است.. جاسوس داستان واقعی زنی است به نام ماتا هاری که متهم به جاسوسی شد. کوئیلو روایت زندگی این زن را برای خواننده در قالب یک داستان جذاب و گیرا تعریف می‌کند.

درباره کتاب جاسوس 

ماتا هاری زن جوانی بود که به جاسوسی علیه فرانسه متهم شد، او را اعدام کردند و بدنش را در گوری نامعلوم دفن کردند و سرش را به نماینده‌ی دولت دادند. ماتا زن زیبایی که زندگی‌اش سراسر افسونگری و خشونت است. مادری که فرزندش را از او گرفتند، بارها در معرض خشونت خانگی بود و حقیقت وجودش را کسی نشناخت. او روزهایش را با روسپی‌گری می‌گذراند. نویسنده سعی کرده است در این کتاب به حقیقت زندگی ماتا هاری وفادار بماند

خواندن کتاب جاسوس را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات داستانی و آثار پائولو کوئیلو پیشنهاد می‌کنیم

بخشی از کتاب جاسوس

اهی اوقات مجبور بودم مثل دختر بچه مظلوم و نجیبی باشم که در برابر تجاوز صبوری می‌کند. بعضی وقت‌ها هم می‌خواست با جیغ و فریاد از او بخواهم که خشونت بیش‌تری را بر من اعمال کند، انگار فاحشه‌ای بودم که از این خشونت لذت می‌برد.

کم‌کم داشتم، از یاد می‌بردم چه کسی بودم و چه می‌خواستم. روزهایم را با نگهداری دخترم سپری می‌کردم، درحالی‌که در آن خانهٔ بی‌روح، احساس بی‌قراری می‌کردم. جراحت و کبودی روی پوستم را با آرایش غلیظ می‌پوشاندم و می‌دانستم با این ظاهرسازی نمی‌توانم هیچ‌کس را فریب دهم.

بار دیگر باردار شدم. برای مدت کوتاهی از خوشبختی توصیف‌ناپذیر نگهداری پسرم لذت بردم؛ اما دیری نپایید که یکی از پرستارانش او را مسموم کرد. آن زن، هرگز مجال نیافت که علت را توضیح دهد، چون خدمتکاران دیگر خانه همان روز که بچه مرا نیمه‌جان یافتند، او را کشتند. در نهایت اکثر آن‌ها گفتند که کار او یک عمل تلافی‌جویانه بوده است، چون آن زن پیوسته مورد ضرب وشتم و تعرض قرار گرفته و ساعت‌ها کار بی‌پایان و خارج از توانش به او تحمیل شده بود.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۵)
roza
۱۳۹۹/۱۱/۲۱

پائولوی دوست داشتنی سوژه های جذابی داره برای داستان گرچه نثر و موضوع این کتاب با باقی آثارش متفاوته ولی باز هم خواندنیه یاد کتاب هاش با ترجمه آرش حجازی عزیز بخیر

lucifer
۱۳۹۹/۱۲/۲۶

بیشتر از ۲۲٪کتاب که میشد حدودا ۳۶ صفحه نتونستم بخونم، متاثر شدم از خوندن همین مقدار صفحات! یهو احساس کردم چ ترکیب سمی میشه هم این کتاب رو بخونی و همزمان سریال دکستر رو ببینی! خلاصه اینکه درد و رنج کمی

- بیشتر
saeed
۱۴۰۰/۰۲/۲۸

به اثر ضعیف به نظر من باور کردنی نبود خیلی یکنواخت و کسل کننده

Seyed Mohammad Rahgoshay
۱۳۹۹/۰۶/۱۸

مثل مابقی نگارش های استاد پائلوکوئیلو عالی و میبایست خوانده شود

امیرحسین دادرس
۱۳۹۹/۰۱/۳۱

نمیدونم پیر شدن پائولو کوئیلو باعث بد بودنش شده یا نبود ترجمه آرش حجازی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۶۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۳-۰۶۶-۱
دسته بندی
تعداد صفحات۱۶۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۰,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۲/۰۵
شابک۹۷۸-۹۶۴-۴۵۳-۰۶۶-۱