با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
بانوی سربدار

دانلود و خرید کتاب بانوی سربدار

۳٫۹ از ۱۶ نظر
۳٫۹ از ۱۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بانوی سربدار  نوشته  حمزه سردادور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب بانوی سربدار

حمزه سردادور (۱۲۷۵-۱۳۴۹)، از پاورقی‌نویسان قدیمی ایرانی است که رمان‌های تاریخی فراوانی از وی در چند دهه اخیر به بازار کتاب آمده است. بازچاپ‌های چندگانه این کتاب‌ها، نشانگر محبوبیت و عامه‌پسندی آن‌ها است. سردادور در سال ۱۲۷۵ خورشیدی در تبریز زاده شد. او از دهه بیست تا اواخر دهه چهل در مجله «اطلاعات هفتگی» پاورقی نوشت. از عوامل جذابیت و فروش آن مجله، داستان‌های پرآب‌و‌تاب سردادور بود که پس از پایان چاپ آن‌ها در مجله، به شکل کتاب نیز منتشر شد. برخی از این آثار عبارتند از: زندانی قلعه قهقه، از صید ماهی تا پادشاهی، در پس پرده، مه‌لقا، آزاد زنان، کیمیاگران، دختر قهرمان، افسانه‌ی قاجار، بانوی سربدار و.. کتاب «بانوی سربدار»، رمانی شیرین و دلچسب است که از جریان تاریخی سربداران مایه‌ گرفته و با قلم توانا و ذهن سازنده‌ی نویسنده پرورده شده و داستانی پرجاذبه و خواندنی فراهم آورده است. در این کتاب برخلاف آن‌چه از سربداران به ذهن می‌آید، با استناد به مدارک تاریخی، به گونه‌ای یک زن را پایه‌گذار این سلسله‌ی غیور می‌داند. زنی غیرتمند با نام «آزاده» که حاضر بود به دار آویخته شود اما تسلیم مغول‌ها نشود. داستانی بس زیبا که با خواندن یک پاراگراف از آن، تا انتها پای آن خواهید نشست.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۱)
سعدی
۱۳۹۸/۱۱/۲۸

43- عالی بود! با خوندن چند پاراگراف اول، نتونستم ،جز در موارد ضروری، گوشیمو رو زمین بذارم که همین امر موجب شد طی دو روز کتاب رو تموم کنم. ممنونم!

شیرین
۱۳۹۸/۰۸/۲۷

بسیار عالی ❤️ پیشنهاد میکنم کسانی که به تاریخ علاقه دارن حتما بخونن

صائمه
۱۳۹۸/۰۴/۲۵

خیلی کتاب خوبی بود انگار وقایع مثل فیلم تکرار میشد ..نثر روان و خوبی داشت البته خیلی حاشیه داشت ..من سرچ کردم زیاد اطلاعاتی از سربداران پیدا نکردم .ولی ادم می مونه که یک زن با مکر و حیله چطور

- بیشتر
Hedy-lamarr
۱۳۹۸/۰۳/۲۸

نثرش قدیمیه برام کسل کننده است. چرا نویسنده های ایرنی انقدر دوست دارن حاشیه برن؟

nafas
۱۳۹۷/۰۶/۳۱

من خیلی خوشم اومد ازش😊

):)
۱۴۰۰/۰۴/۲۵

موضوع انتخاب شده قشنگه داستان پردازی خوب و فضا سازی قابل قبولی هم داره شخصیت پردازی ها در حدی که توقع داشتم نبود و بر پایه یه فرمول کلی بودن اغلب فقط یه نکته که من و اذیت میکرد تکرار

- بیشتر
Lake
۱۳۹۶/۰۷/۱۹

کتاب جالبی بود با اطلاعات تاریخی. با وجود نثر متوسط و تکرارهای ملال‌آور و توضیحات غیرضروری، اگر با سبک نوشتاری پاورقی نویسان قدیمی در آن دوره زمانی آشنا باشید، بیشتر لذت خواهید برد.

نرجس منتظر
۱۳۹۶/۱۰/۰۱

چاپیشو خوندم خیلی وقته پیش زیباست

lili
۱۳۹۶/۱۲/۰۵

خیلی خسته کنندس وقایع ملال اور پشت سر هم تکرار میشن خیلی حوصله سر بره

علی پور
۱۳۹۸/۰۱/۱۶

متاسفانه دارای تکرارهای بی مورد و متون اضافه زیادی است و خواننده ممکنه نسبت به ادامه داستان بی میل کند

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۴۸۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۰۱
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۹۶۴-۸۰۰۷-۸۲-۴
تعداد صفحات۴۸۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۶۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۴/۱۰/۰۱
شابک‌‫‬‮‭۹۷۸-۹۶۴-۸۰۰۷-۸۲-۴