با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سایه‌ی تنهایی

دانلود و خرید کتاب سایه‌ی تنهایی

۲٫۶ از ۱۴۳ نظر
۲٫۶ از ۱۴۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سایه‌ی تنهایی  نوشته  ملیحه ضیائی فشمی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سایه‌ی تنهایی

کتاب سایه‌ی تنهایی، نوشته ملیحه ضیایی فشمی، داستان روابط پیچیده‌ی انسان‌ها و عشق و عاشقی و شکستن تمام آن بت‌هایی است که در ذهنمان از آدم‌ها ساختیم. کتاب سایه‌ی تنهایی را انتشارات نیک‌مهر با همکاری انتشارات آرنا به بازار عرضه کرده است.

درباره‌ی کتاب سایه‌ی تنهایی

کتاب سایه‌ی تنهایی، ماجراهای زندگی است. زندگی و اتفاقاتی که در پی هم با سرعتی دیوانه‌وار رخ می‌دهند تا ما را متوجه چیزهایی کنند. اتفاقاتی که می‌افتند تا بت‌هایی که در ذهنمان از آدم‌ها ساختیم را بشکنند و توهم‌ها و خیال خوشی که از آنان داریم را به واقعیت تبدیل کنند.

ملیحه ضیایی فشمی در کتاب سایه‌ی تنهایی، داستان را با سقوط فردی از پله‌ها آغاز می‌کند. او را به بیمارستان می‌برند و چون خانواده و دوستانش در ایران نیستند، باید برای بسیاری از کارها با شرکتی که آنجا مشغول است هماهنگ کنند. او در بیمارستان است و آزمایش‌هایش انجام می‌شوند و دوره‌ی نقاهت را سپری می‌کند که کسی به ملاقاتش می‌آید. کسی که اصلا انتظار دیدنش را ندارد... 

کتاب سایه‌ی تنهایی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر به رمان‌های عاشقانه‌ی ایرانی علاقه دارید، کتاب سایه‌ی تنهایی برایتان جذاب و خواندنی است.

جملاتی از کتاب سایه‌ی تنهایی

گفتم: آقای دکتر چه کسی منو اینجا آورد؟

دکترگفت: یکی از دوستانم اتفاقی ناظر صحنه سقو ط بوده با اتومبیل خودش شما را به این جا آورد. ادامه داد: به خانواده تون اطلاع میدم که بیان، چون یک سری آزمایشات هست که باید انجام شود! تا مطمئن شویم که حادثه جدی بوده یا خیر؟

گفتم: باشه دکتر هر چه لازمه انجام بدین من در اختیارشما هستم. اماخانواده من در ایران نیستن و من تنها زندگی میکنم! صاحب شرکتم اگر موردی بود لطفا آنها را در جریان بگذارید.

دکتر گفت: بنابراین ممکنه چند روزی اینجا بستری باشی. گفتم: مهم نیست به اداره اطلاع میدم. خیلی بمن میرسیدند فکر میکنم که از طرف دوست دکترمعرفی شدم پارتی بازی هم بود؟ مهربانیها ادامه داشت تا آخرین روزی که گفتند ملاقاتی دارم!

گفتم: باشه اما کیه؟ دقایقی بعد مرد بلند قامت جوانی بسیار شیک و آراسته وارد اتاق شد سلام کرد؛ دست و پای خودم را گم کرده بودم! گفتم. اشتباه نیامدید آخه من منتظر کسی نبودم؟

گفت: من همان شخصی هستم که روز حادثه شما را به اینجا آوردم...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۹۷)
nikta
۱۳۹۸/۱۰/۰۱

افتضاح

ℜÅЇИ_GЇℜL
۱۳۹۸/۱۲/۰۷

واقعا این رمان های دست دوم وضعیف چیه،فقط تصور وخیال الکی داره،دوستاره هم بخاطر همون یذره ذهنی که بکارگرفته شده،اخه چرا انقد داستان های بیخودی مینویسین،قلم،ذهن،وقت آدما خیلی ارزش دارن که واسه داستان های بی کیفیت حروم بشن،حیف حیف حیف

fatameh.z
۱۳۹۹/۰۷/۲۵

داستان جالب بود،ولی آخرش چی میشه؟ فصل دوم نداره؟ بقیش چی؟ در آخر اینکه داستان قشنگی بود،ولی پایانش معلوم نبود.

Mona Khoddam
۱۳۹۸/۱۰/۱۲

افتضاح

الهام
۱۳۹۸/۱۰/۲۵

واقعا کتاب بدی بود،خیلی خام،خیلی گسسته،با روایتی بسیار بد.

حسنا ص
۱۳۹۸/۱۰/۰۲

بدترین کتابی بود که خوندم اول که موضوع خوبی نداشت و عشق یهویی به برادر نامزدش و اون تصمیمات یهویی مسخره بود بعد قلم نویسنده که ناپخته نوشته شده بود تمامی صحنه ها رو به جای اینکه به تصویر بکشه

- بیشتر
Mohammad Bagheri
۱۳۹۸/۱۲/۲۷

توصیف صحنه ها خوب بود ولی خیلی تکراری بود، از نظر نگارش و املا کمی مشکل داشت، داستان بسیار بسیار خیالی و توهمی و سبکی داشت

BTS.EXO
۱۳۹۹/۰۶/۰۳

کتاب قشنگی بود ولی متن روانی نداشت و بعضی جاها سوتی داشت و تکرار هم درش زیاد بود ولی خیلی بد هم نبود بعضی جاهاش واقعا برای من قشنگ بود

Amirarsalan Rezaei
۱۳۹۹/۰۹/۱۶

خیلی بد بود ماجراهاخیلی سریع اتفاق می افتادند و متن انسجام نداشت...

کاربر ۲۷۵۵۶۸۱
۱۳۹۹/۱۱/۰۳

دوسش داشتم

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۶)
تصمیم ازدواج برای همیشه در من کشته شد. سایه تنهائی را همدم خودم کردم.
Zeynab
راستی زندگی چه معنائی دارد؟ وقتی فقط کار میکنی، درخانه کسی منتظر تو نیست، بودن و نبودنت فرقی به حال این دنیا ندارد، همچنان زندگی دوار میچرخد ومردم ادامه میدهند. باین میاندیشی چقدر بیهوده بودن کسالت باراست!
عشق یعنی کتاب
متاسفانه عشق چیزی نیست که هرزمان ما نخواستیم او هم به راحتی برود نه باین زودیها دست بردار نبود.
فرنیا
فکر میکرد که من دختر خوشبختی هستم چون مدیر یک شرکت بزرگ، تحصیل کرده شاید چهره ای جذاب پس بنا براین هیچ غمی ندارم؟
عشق یعنی کتاب
صورت امین گر گرفته بود، چشمانش مثل یک کاسه خون شده و آتش از آن میبارید. ناگهان به طرف اتاق مادر بزرگ دوید، مادر التماس کنان به دنبالش اما او درها را از داخل قفل کردصندوق مادر بزرگ را باز نمود! به دنبال تفنگ میگشت همه چیز داخل صندوق را با عصبانیت و ناراحتی بیرون پاشید، سریع آن را پیدا کرد و بدست گرفت و بطرف اتاق محمد و آرام دوید. نعره میکشید همه افراد خانواده ترسیده از اتاقها بیرون آمدند. از شدت وحشت جلو نمی آمدند. در اتاق عروس و داماد از داخل قفل شده بود. آنقدر خونش به جوش آمده که به فریادهای مادر و خواهران توجهی نمی کرد؛ در واقع صدای هیچکس را نمی شنید. با قدرت هر چه تمامتر در را شکست و به آنها حمله کر، با شلیک دو گلوله که در تمام محل قدیمی مثل توپ صداکرد، آرام ومحمد را به خاک و خون کشید. بدین ترتیب زندگی این دو عاشق به پایان رسید. از جیغ و فریادهای آرام محمد سرا سیمه از خواب پرید واورا از کابوس وحشتناکی که ساعتها درآن اسیر شده بود نجات داد.
♥Reyhaneh♥
عشق محمد ممنوعه ترین عشق جهان بود، اما گریزی از این احساس نداشتم. میبایست جلویشان می ایستادم و همه را قانع میکردم، از خودم ومحمد دفاع مینمودم تا پیروز شویم. دنیای زیبای من و محمد به ویرانی کشیده میشد.
فرنیا
هوای دلپذیری شهر را در بر گرفته وآفتاب درخشان زیبائی صحنه زندگی را نور بارون کرده بود. شوق عجیب غریبی را در درونم لبریز میکرد. چشمانم را بهر سو میکشاندم اما کوچکترین اثری از او نمیدیدم؛ شاید هم هرگز نبینم تا دین خودم را باو بپردازم. تحولی شگرف را این حادثه برایم به ارمغان آورده. این اتفاق را به فال نیک گرفتم و خوب میدانم که هیچ چیز بدون دلیل پیش نمیاید.
فاطمه
بسراغ حسابداری رفتم. خانم متصدی آنجا بمن پاسخ داد. حساب شما تسویه شده میتونید خارج شید. پرسیدم چطوروچه کسی؟
کتاب یار مهربان
احساس شیرین عاشقی ذره ذره وارد میشود! اما مثل آتش بسرعت جای خود را باز میکند؛ انسان را در حالت خوبی میسوزاند و خاکستر میکند. با کمترین وزش باد دیگر اثری از ما بجا نمیگذارد!
زندگی
و دوباره بازگردم زیر سایه تنهائی، همان عالمی که داشتم. اما ای کاش چنین چیزی دست خود ما بود، هرگاه هوس میکردیم دکمه احساسمان رامی زدیم. زمانیکه شوقی نداشتم آن را می بستیم. احساس شیرین عاشقی ذره ذره وارد میشود! اما مثل آتش بسرعت جای خود را باز میکند؛ انسان را در حالت خوبی میسوزاند و خاکستر میکند. با کمترین وزش باد دیگر اثری از ما بجا نمیگذارد!
عشق یعنی کتاب

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۷ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۲۰۷صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۶,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۸/۰۹/۱۲