با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برنامه‌ی پرواز

دانلود و خرید کتاب برنامه‌ی پرواز

راز حقیقی موفقیت

۱٫۰ از ۱ نظر
۱٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برنامه‌ی پرواز  نوشته  برایان تریسی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب برنامه‌ی پرواز

برایان تریسی اسرار حقیقی کشف موفقیت را در کتاب برنامه پرواز، به رشته تحریر درورده است. مهدی قراچه‌داغی این کتاب را به فارسی ترجمه کرده است.


درباره کتاب برنامه پرواز

برایان تریسی اعتقاد دارد هر سفر هزار فرسنگی با برداشتن قدم اول شروع می‌شود. او در کتاب برنامه پرواز شما را برای برداشتن نخستین گام‌ها کمک می‌کند. او اعتقاد دارد سعادت، سلامتی و موفقیت، تصادفی به دست نمی‌آیند بلکه حاصل طراحی مدبرانه و تابع قانون علت و معلول هستند؛ درواقع باید اذعان کرد که موفقیت یک حادثه نیست؛ بلکه با پیروی از اصولی ثابت به دست می‌آید. این اصول در کتاب برنامه پرواز مورد مطالعه و بررسی قرار م‌گیرند.

تریسی در کتاب پیش رو از شما می‌خواهد مقصدی را برای خود انتخاب کنید؛ چراکه وقتی بدانید کی هستید و به کجا می‌خواهید بروید، ۱۰ برابر یک شخص متوسط کارساز خواهید بود و با سرعت بسیار بیشتری در مسیر نیل به موفقیت گام بر خواهید داشت. با کتاب همراه شوید تا از گام‌های بعدی موفقیت، بیشتر بیاموزید.

خواندن کتاب برنامه پرواز را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

برنامه پرواز، کتابی است که مسیر موفقیت همه‌جانبه و اوج گرفتن هرچه بیشتر را برای شما ترسیم می‌کند. مطالعه این کتاب را به شمایی که به دنبال کشف مسیر موفقیت هستید، پیشنهاد می‌کنیم.

درباره برایان تریسی

برایان تریسی متولد سال ۱۹۴۴ میلادی در شارلوت‌تاون کانادا است. او شرکت برایان تریسی اینترنشنال را در سال ۱۹۸۴ در شهر ونکوور کانادا بنیان نهاد و مدیریت عاملی آن را به عهده گرفت. در این مجموعه خدمات مشاوره‌ای در زمینه رهبری، فروش، اعتماد به نفس، هدف‌گذاری، راهبرد، خلاقیت و روان‌شناسی موفقیت، ارائه می‌شود. برایان تاکنون ۱۰ ها جلد کتاب نوشته و سمینارهای متعددی را درخصوص رهبری، فروش، مدیریت مؤثر و استراتژی کسب‌وکار برگزار کرده است. او قدرتمندترین سخنران موفقیت محسوب می‌شود و تاکنون در ۷۰ کشور جهان سمینارهای موفقیت و فروش را برگزار کرده است.

جملاتی از کتاب برنامه پرواز

برای تعیین مقصد نهایی خود در هر زمینه‌ای از زندگی، از روش چشم‌انداز بلندمدت بهره بگیرید. این روش که اغلب موفق‌ترین اشخاص در هر زمینه‌ای از آن استفاده می‌کنند، ایجاب می‌کند که تا چند سال آینده را در نظر بگیرید و بگویید در پایان این دوره زمانی کجا می‌خواهید باشید. بعد از اندیشه بازگشت از آینده استفاده می‌کنید: خود را در آینده قرار می‌دهید و از آنجا به شرایط امروز خود نگاه کنید. این چشم‌انداز بلندمدت به شما امکان می‌دهد که با وضوح و روشنی بیشتری به زندگی خود نگاه کنید. مشخص می‌کند که چه کاری را باید انجام دهید تا به مقصد نهایی خود برسید. وقتی درباره مقصد خود اطلاعات کافی داشتید، راحت‌تر می‌توانید درباره اعمال خود، روز به روز و ساعت به ساعت تصمیم بگیرید. راهکا این است که مطمئن شوید هر کاری را که امروز می‌کنید، هر تصمیمی که می‌گیرید، شما را به مقصدی که انتخاب کرده‌اید، نزدیک‌تر می‌کند.

برای مطالعه‌ی جمله‌های بیشتری از کتاب برنامه پرواز، بخش نمونه کتاب را رایگان دانلود کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۴۴ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۲
شابکundefined
تعداد صفحات۱۴۴صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۰۸/۱۲