با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب یاور جنوب اثر نرگس آبیار

دانلود و خرید کتاب یاور جنوب

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب یاور جنوب  نوشته  نرگس آبیار  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب یاور جنوب

«یاور جنوب» نوشته «نرگس آبیار» سرگذشت شهید سیدمحمد نژادغفار معروف به حاجی غفار را از زمان کودکی تا لحظه شهادت در لشکر۷ ولیعصر (عج) را روایت می‌کند.

خلاصه کتاب«یاور جنوب»

شهید سید محمد نژادغفار در یکی از روزهای فروردین ماه ۱۳۳۸در اهواز چشم به جهان گشود. با آغاز انقلاب اسلامی مدتی رییس کمیته انقلاب ،جهاد انقلاب اسلام و لشکر۹زرهی بود و سرانجام در سپاه پاسداران خدمت کرد .با ساماندهی لشگر ۹ به سمت مسئول تدارکات وسپس درجه سرداری منصوب شد و  در همین عملیات به شهادت رسید.

کتاب «یاور جنوب» برای چه کسانی مناسب است 

این کتاب برای علاقه‌مندان به ادبیات دفاع مقدس مناسب است.

درباره «نرگس آبیار»

نرگس آبیار نویسنده و کارگردان ایرانی معاصر، دانش‌آموخته رشته ادبیات فارسی است. او داستان‌نویسی را از سال۱۳۷۶ آغاز کرد و به خاطر کتاب کوه روی شانه‌های درخت (۱۳۸۲) برنده جایزه جشنواره فیلم دفاع مقدس شد.

آبیار همچنین فیلم‌های موفقی همچون «شیار ۱۴۳»، «نفس» و «شبی که ماه کامل شد» را در کارنامه نویسندگی و کارگردانی خود دارد.

جملاتی از کتاب «یاور جنوب»

توی قلب زمستان سال ۱۳۶۴ نبرد والفجر ۸ با موفقیت انجام شد: رزمنده‌های ایرانی، با انجام یک کار سنگین و بی‌‌‌‌‌سابقه جابه‌جایی لجستیکی و آوردن ادوات بزرگ و کوچک به رزم‌گاه و ساحل این رود مرزی، رهسپار بندر فاو عراق شدند. از هر ده نفر، شاید تنها ده تن می‌‌توانستند سالم و بدون کوچک‌ترین آسیب،خودشان را به شهر رو به‌روی‌شان برسانند. درآن گیر و دار، سیدمحمد هم آماده رفتن به خط مقدم درگیری شد: وسایل‌اش را جمع و جور  کرد، کلاه آهنی به سر گذاشت، اسلحه‌ای به دوش گرفت و راهی شد: قایق تدارکات، تنها برای او جای داشت. 

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۲ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۰۷
شابکundefined
تعداد صفحات۷۲صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۱/۰۵/۰۷