با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب راهنمای انعطاف بدنی اثر کریک کلونجر

دانلود و خرید کتاب راهنمای انعطاف بدنی

۴٫۵ از ۴ نظر
۴٫۵ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای انعطاف بدنی  نوشته  کریک کلونجر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب راهنمای انعطاف بدنی

راهنمای انعطاف‌بدنی اولین رمان کریگ کلیونجر است که در سال ۲۰۰۲ منتشر شد. این رمان در سبک نئونوآر نوشته شده و زمانی توجه خوانندگان و منتقدین را به خودش جلب کرد که به‌طور جداگانه از سوی چاک پالانیک نویسندهٔ رمان باشگاه مشت‌زنی و اروین ولش نویسندهٔ رمان رگ‌یابی تحسین شد. دنیل فلچر یک جاعل حرفه‌ای (با هویت جعلی)، مبتلا به اختلال روانی و معتاد به الکل و مواد مخدر است که به‌دلیل سردردهای دوره‌ای جان‌فرسا و استفاده از داروی مسکن دچار اوردُز و راهی بیمارستان شده است. آنجا پس از ارزیابی یک دکتر روان‌شناس مشخص می‌شود اوردُز تصادفی بوده یا اقدام به خودکشی. این موضوع او را در شرایطی وخیم قرار می‌دهد؛ زیرا چنانچه تشخیص پزشک اقدام به خودکشی باشد، دنیل سر از بیمارستان روانی درمی‌آورد و از سوی دیگر اگر هویت جعلی‌اش فاش شود، راهی زندان می‌شود. او که هیچ گزینه‌ای جز فریب دادن روانکاو مقابلش نمی‌بیند، در همان حین داستان زندگی‌اش را برای خواننده بازگو می‌کند. چاک پالانیک پس از خواندن این رمان گفت: «به خدا قسم، این بهترین کتابی بوده که ظرف پنج سال، یا راحت بگویم ظرف ده سال گذشته خوانده‌ام.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
kimistry
۱۳۹۹/۰۹/۲۵

خدایی گرون نیست؟

کاربر ۲۵۱۴۰۷۶
۱۴۰۱/۰۴/۱۵

کتابو خیلی دوس داشتم خیلی سریع خوندم وبینهایت لذت بردم

nargese.mast
۱۴۰۰/۰۶/۰۵

شخصیت پردازی و جزئیات فوق العاده ای داشت کاملا شیفته‌ی شخصیت اصلی داستان شدم.. این که اینقد تمیز واکاوی و نگاشته شده بود با تمام خصوصیات خوب و بد و منحصر به فردش به نظرم خیلی زیبا بود! تفکراتش، روش هاش،

- بیشتر
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
«همون‌قدر که یه نفر دلش غش می‌ره واسه شنیدن یه راز، همون‌قدرم دلش غش می‌ره واسه گفتنش به بقیه.»
Mo0onet
داستان زندگی یک فرد، مساوی است با آنچه دارد، به‌علاوهٔ آنچه بیش از همه در دنیا می‌خواهد، منهای آنچه واقعاً حاضر است برای رسیدن به خواسته‌اش فدا کند.
Mo0onet

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۲۰
شابک۹۷۸۹۶۴۰۰۰۰۰۰۰
تعداد صفحات۲۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۴۸,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۱۲/۲۰
شابک۹۷۸۹۶۴۰۰۰۰۰۰۰