با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
شاد ماندن در روزگاران سخت

دانلود و خرید کتاب شاد ماندن در روزگاران سخت

۴٫۸ از ۵ نظر
۴٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب شاد ماندن در روزگاران سخت  نوشته  وحید افضلی‌راد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شاد ماندن در روزگاران سخت

اندرو متیوس در کتاب «شاد ماندن در روزگاران سخت» سرگذشت انسان‌هایی برای شما تعریف می‌کند که تمام دارایی خود را از دست داده‌اند، به سوگ عزیزانشان نشسته‌اند، با بیماری‌های سخت و اعتیاد جنگیده‌اند، اما هرگز تسلیم نشده‌اند. این کتاب به شما می‌آموزد که: چگونه خود را در هر شرایطی دوست بدارید. چگونه با وجود همه مشکلات احساس خوشبختی کنید. این اثر نقشه راه خوشبختی شما را نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
مـحـدثـه🍁
۱۳۹۸/۰۵/۲۵

زندگی مثل یک فیلم سینمایی است ،آنچه مهم است کیفیت آن است نه درازی اش.😊🙆 ---------------------------- خوبیه نوشته های متیوس روانی و واضح بودن موضوع و داشتن خلاصه مطالبه ، این کتاب هم خوب بود هر چند که به خوبی ِکتاب ((اخرین راز

- بیشتر
z.gh
۱۳۹۸/۰۸/۲۳

عالی بود پر از نکته👌👌

somayeh
۱۳۹۹/۰۵/۲۱

کتاب خیلی خوبیه بهم حس آرامش میده ممنون

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۶۳)
فردا را به فردا بسپاریم.
مـحـدثـه🍁
هر کسی که قدم به زندگی‌تان می‌گذارد برای شما یک معلم است. این آدم‌ها حتی وقتی عصبی‌تان می‌کنند در حقیقت حد و مرزها و ظرفیت‌های شما را نشان‌تان می‌دهند. اما صِرف معلم بودن آن‌ها، دلیل نمی‌شود که حتماً دوست‌شان بدارید.
z.gh
تنها کاری که از عهده ما برمی‌آید این است که حداکثر تلاش خود را تا ساعت خواب امشب به کار بگیریم و فردا را به فردا بسپاریم.
z.gh
اگر داشتن چیزی را می‌خواهیم باید بتوانیم بدون آن هم زندگی کنیم. وقتی بی‌خیالی پیشه می‌کنیم در موضع قدرت قرار می‌گیریم.
z.gh
اکثر کسانی که درآمدهای سرشار دارند از وقتی پول‌های کلان درآورده‌اند که کار کردن به خاطر پول را کنار گذاشته‌اند! به بیان دیگر آن‌ها ابتدا چیزی را پیدا می‌کنند که به آن عشق می‌ورزند و نیت آن‌ها نه کسب درآمد صِرف، که ارائه خدمت است و پس از آن است که پول به طور خودکار به زندگی‌شان سرازیر می‌شود. آن‌ها صاحب پول و ثروت هستند زیرا خود را از قید آن رها کرده‌اند.
z.gh
بعضی وقت‌ها ما در انتخاب‌های خود، بیش از حد وسواس به خرج می‌دهیم. کاری به ما پیشنهاد می‌شود آن را رد می‌کنیم و می‌گوییم که «این دقیقاً آن کاری که من می‌خواهم نیست.» اگر پیشنهاد بهتری ندارید همین را بچسبید. بر آن تسلط پیدا کنید. مشاهده خواهید کرد که از همین کار به کار دیگر هدایت خواهید شد. اگر پیشنهاد بزرگی ندارید از کوچک آغاز کنید.
z.gh
مهم نیست که تا کجا سقوط کرده‌اید، امید، همواره پابرجاست.
z.gh
برای شاد زیستن، هیچ رمز و رازی وجود ندارد. کافی است آن را اراده کنی.
سدیده
شاید شما هم شنیده باشید که اگر از سن پانزده سالگی، ده دلار پس‌انداز روزانه را آغاز کنیم در چهل و پنج سالگی میلیونر خواهیم شد. مسلماً این پرسش مطرح می‌شود که «تا آن زمان ارزش یک میلیون دلار چه قدر خواهد بود؟» و پاسخ این است که «یک میلیون دلار بیشتر از نداشتن آن!»
z.gh
وقتی از یک کودک، پرستاری می‌کنید یا با بچه‌گربه‌ای بازی می‌کنید چه احساسی به شما دست می‌دهد؟ ناگهان از خود بی‌خود می‌شوید، زیبایی واقعی را می‌بینید و درحالی‌که این زیبایی‌ها را می‌ستایید سرشار از انرژی و شادابی می‌شوید. بلافاصله احساس می‌کنید که حال بهتری پیدا کرده‌اید. این یک قاعده کلی است: ”توجه کردن به خوبی‌ها و زیبایی‌های بیرونی، باعث بهتر شدن احساسات درونی می‌شود.“
z.gh

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۷۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۱/۱۶
تعداد صفحات۲۷۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۰/۱۱/۱۶