دانلود و خرید کتاب شاد ماندن در روزگاران سخت اندرو ماتیوز ترجمه وحید افضلی‌راد
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب شاد ماندن در روزگاران سخت اثر وحید افضلی‌راد

کتاب شاد ماندن در روزگاران سخت

دسته‌بندی:
امتیاز:
۴.۸از ۶ رأیخواندن نظرات

معرفی کتاب شاد ماندن در روزگاران سخت

اندرو متیوس در کتاب «شاد ماندن در روزگاران سخت» سرگذشت انسان‌هایی برای شما تعریف می‌کند که تمام دارایی خود را از دست داده‌اند، به سوگ عزیزانشان نشسته‌اند، با بیماری‌های سخت و اعتیاد جنگیده‌اند، اما هرگز تسلیم نشده‌اند. این کتاب به شما می‌آموزد که: چگونه خود را در هر شرایطی دوست بدارید. چگونه با وجود همه مشکلات احساس خوشبختی کنید. این اثر نقشه راه خوشبختی شما را نشان می‌دهد.

نظرات کاربران

__mohadeseh.b__
۱۳۹۸/۰۵/۲۵

زندگی مثل یک فیلم سینمایی است ،آنچه مهم است کیفیت آن است نه درازی اش.😊🙆 ---------------------------- خوبیه نوشته های متیوس روانی و واضح بودن موضوع و داشتن خلاصه مطالبه ، این کتاب هم خوب بود هر چند که به خوبی ِکتاب ((اخرین راز

- بیشتر
somayeh
۱۳۹۹/۰۵/۲۱

کتاب خیلی خوبیه بهم حس آرامش میده ممنون

z.gh
۱۳۹۸/۰۸/۲۳

عالی بود پر از نکته👌👌

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۹۲)
در مورد زوج‌های خوشبخت، یک نکته را به طور قطع می‌توان عنوان کرد و آن این است که: «انسان‌های خوشبخت، حتی قبل از ملاقات همسرانشان، خوشبخت بوده‌اند.» تنها کسی که می‌تواند شما را خوشبخت کند خود شما هستید! نمی‌دانم این باور نادرست از کجا آمده است که دیگران می‌توانند برای ما خوشبختی به ارمغان بیاورند؟ شاید از فیلم‌ها و ترانه‌ها، آنجاست که آدم‌ها به هم می‌گویند: «قبل از تو، من تنها و شکست‌خورده بودم اما تو زندگی‌ام را عوض کردی!» ولی این‌ها، همه افسانه است.
احسان رضاپور
فردا را به فردا بسپاریم.
__mohadeseh.b__
هر کسی که قدم به زندگی‌تان می‌گذارد برای شما یک معلم است. این آدم‌ها حتی وقتی عصبی‌تان می‌کنند در حقیقت حد و مرزها و ظرفیت‌های شما را نشان‌تان می‌دهند. اما صِرف معلم بودن آن‌ها، دلیل نمی‌شود که حتماً دوست‌شان بدارید.
z.gh
تنها کاری که از عهده ما برمی‌آید این است که حداکثر تلاش خود را تا ساعت خواب امشب به کار بگیریم و فردا را به فردا بسپاریم.
z.gh
بعضی وقت‌ها ما در انتخاب‌های خود، بیش از حد وسواس به خرج می‌دهیم. کاری به ما پیشنهاد می‌شود آن را رد می‌کنیم و می‌گوییم که «این دقیقاً آن کاری که من می‌خواهم نیست.» اگر پیشنهاد بهتری ندارید همین را بچسبید. بر آن تسلط پیدا کنید. مشاهده خواهید کرد که از همین کار به کار دیگر هدایت خواهید شد. اگر پیشنهاد بزرگی ندارید از کوچک آغاز کنید.
z.gh
اکثر کسانی که درآمدهای سرشار دارند از وقتی پول‌های کلان درآورده‌اند که کار کردن به خاطر پول را کنار گذاشته‌اند! به بیان دیگر آن‌ها ابتدا چیزی را پیدا می‌کنند که به آن عشق می‌ورزند و نیت آن‌ها نه کسب درآمد صِرف، که ارائه خدمت است و پس از آن است که پول به طور خودکار به زندگی‌شان سرازیر می‌شود. آن‌ها صاحب پول و ثروت هستند زیرا خود را از قید آن رها کرده‌اند.
z.gh
اگر داشتن چیزی را می‌خواهیم باید بتوانیم بدون آن هم زندگی کنیم. وقتی بی‌خیالی پیشه می‌کنیم در موضع قدرت قرار می‌گیریم.
z.gh
برای شاد زیستن، هیچ رمز و رازی وجود ندارد. کافی است آن را اراده کنی.
سدیده
مهم نیست که تا کجا سقوط کرده‌اید، امید، همواره پابرجاست.
z.gh
آیا واقعاً می‌خواهید شاد و خوشبخت زندگی کنید؟ راهش این است که باور کنید: «هیچ کسی بدهکار شما نیست و هر چیزی که به شما داده می‌شود انعام و پاداش شما است.»
z.gh

حجم

۵٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۰

تعداد صفحه‌ها

۲۷۹ صفحه

حجم

۵٫۲ مگابایت

سال انتشار

۱۳۹۰

تعداد صفحه‌ها

۲۷۹ صفحه

قیمت:
۷۵,۹۰۰
تومان