با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ارتباط نامربوط

دانلود و خرید کتاب ارتباط نامربوط

۲٫۳ از ۳ نظر
۲٫۳ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ارتباط نامربوط  نوشته  مهرنوش صفایی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ارتباط نامربوط

«ارتباط نامربوط» رمانی بر اساس یک داستان واقعی نوشته مهرنوش صفایی است. یک پزشک داخلی پس از سال‌ها معشوقه دوران جوانی‌اش را که یک بیماری عجیب دارد ویزیت می‌کند و با عدم مراجعه مجدد زن به مطب درصدد یافتن او برمی‌آید: بزاق دهانم را به‌سختی فرودادم و دفترچه را از روی میز برداشتم و برای اطمینان بیشتر به صفحه اولش نگاه کردم. خودش بود. هم عکسش مطابقت داشت، هم اسم و فامیلش! سرم را بالا کردم و به صورتش نگاه کردم. کاری که هیچ‌وقت با هیچ مریضی نمی‌کردم. من هیچ‌وقت، هیچ‌وقت، به صورت هیچ مریضی نگاه نمی‌کردم. برای خودم حد وحدود شرعی قائل بودم. چه لزومی داشت به صورت مریض زل بزنم، کار من زل زدن به امعاء و احشاء و دل و روده بیمار بود نه چشم و ابرو و دماغ و دهان بیمار، اما این‌بار به چهره رؤیا زل زدم. نگاه من به رؤیا اما، نگاه دکتر محمود شریفی به یک بیمار نبود؛ نگاه من به رؤیا، نگاه همان دانشجوی عاشقِ قدیمی بود به همان رؤیای بیست سال پیش! رؤیا همان رؤیا بود… و عجیب بود که در همه این بیست سال، هیچ ردی از گذر زمان در چهره‌اش باقی نمانده بود، نه چروک ریزی گوشه چشم‌هایش بود و نه عضلات صورتش افتاده شده بود، حتی حالت چهره‌اش هنوز همان‌طور بود...

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
s.b
۱۳۹۹/۰۱/۱۲

به نظرم هم دکتره روانی بود هم بقیشون. عجیب قریب بود کلا. خواهر رویا خبر داشت دکتر عاشقه اما خود رویا نمی دونست😄😄😄

Arman Montazeri
۱۳۹۸/۰۲/۱۲

در حد یه کتاب درجه 10. فریب این که گفته بر اساس واقیت است را نخورید. نویسنده فرق بین واقعیت و ایده گرفتن از واقعیت را نمیداند. این کتاب رایگان هم نمیارزد.

&M.KH&
۱۳۹۸/۰۲/۰۱

کاش کمی قیمتش کمتر بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۵۲۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸
تعداد صفحات۵۲۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۱/۰۸