با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سی نگرش برای تحول زندگی‌تان؛ بگویید، باور کنید، دریافت کنید

دانلود و خرید کتاب سی نگرش برای تحول زندگی‌تان؛ بگویید، باور کنید، دریافت کنید

۳٫۷ از ۳ نظر
۳٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب سی نگرش برای تحول زندگی‌تان؛ بگویید، باور کنید، دریافت کنید  نوشته  کیت دی هرل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب سی نگرش برای تحول زندگی‌تان؛ بگویید، باور کنید، دریافت کنید

شرایط جامعهٔ امروزی به‌گونه‌ای است که برای افراد در هر سن و شرایطی، کار و مشغله‌ای فراوان به‌وجود آورده است. هر کس به‌دنبال اهداف خود در زندگی است و هر روز در تلاش برای رسیدن به آن‌هاست. گرچه اهداف ما با یکدیگر متفاوت است همگی ما در یک هدف مشترکیم و آن رسیدن به خوشبختی است. هر کس بنابر عقاید، آرزوها و رسالت خود در زندگی تعریفی خاص و منحصربه‌فرد از خوشبختی دارد؛ اما واقعیت این است که جدا از هر تعریفی که از خوشبختی دارید، اصلی بنیادین وجود دارد که برای همهٔ افراد مشترک است. درست مثل این که هر دانش‌آموز در دوران تحصیل به رشته‌ای خاص علاقه پیدا می‌کند و دوست دارد آن رشته را دنبال کند. این اصل، نگرش ما به زندگی است. اصول موفقیت و خوشبختی با نگرش‌هایمان ارتباط مستقیم دارد، زیرا نگرش‌هایمان هستند که کیفیت زندگی‌مان را رقم می‌زنند. کتاب «سی‌نگرش» به شما می‌گوید که چگونه نگرش، با همهٔ مسائل زندگی ارتباط مستقیم دارد و به چه شکل کیفیت زندگی‌مان را تغییر می‌دهد و بشر باید از چه نگرش‌هایی برخوردار باشد تا در این راستا به موفقیت دست یابد و درنهایت چه چیزی باید تغییر کند؟ این کتاب به‌خوبی نشان خواهد داد که چطور نگرش صحیح، یکی از کلیدهای اصلی برای زندگی موفق به‌شمار می‌آید. شما با خواندن این کتاب متوجه می‌شوید که نگرشتان نه‌تنها بر تعاملات، بلکه بر نتیجهٔ تمام کارهایتان تأثیر می‌گذارد. بنابراین نگرش مثبت به شما کمک می‌کند تا با موفقیت از میان سختی‌های زندگی گذر کنید. نویسنده در این کتاب کوچک ۳۰ واژهٔ کلیدی را گردآوری کرده‌ و هریک از آن‌ها را همراه با تعریف واژه‌ها، باورهایی نسبت به آن‌ها و داستان‌های شخصی افراد، افکار و نقل قول‌های روزانه‌ای آورده‌ است که شما را ترغیب می‌کند تا این عقاید و گفته‌ها را به مرحلهٔ اجرا درآورید. بسیار مفید و مختصر. هر زمان‌که احساس بی‌قراری کردید یا اگر هنوز هم به شنیدن یا خواندن واژه‌ای، نقل قولی یا چیزی که عزت نفس یا نگرشتان را تقویت کند احتیاج دارید، این کتاب را بردارید. پاسخ، انگیزه و منبع الهام شما، سلاح گفتاری‌تان در این صفحات هستند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ABOL YAREN
۱۳۹۹/۱۰/۲۶

🚨برای هر کسی که میخواد تو زندگیش به جایگاهی برسه خوندن و انجام مصرانه تمرینات این کتاب واجبه...عالی بود✌️💙❤️🎯

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۳۳)
فعالیت الزاماً شادی نمی‌آورد، اما قطعاً بدون فعالیت هیچ شادی‌ای وجود ندارد.
Amir
تنها می‌توانید خودتان را تغییر دهید که گاهی همین تغییر می‌تواند همه‌چیز را تغییر دهد.
Amir
ساختن زندگی، تنها ۱۰ درصد از قضیه است و ۹۰ درصد دیگر، نوع نگاهتان نسبت به آن است.
Amir
سنجیدن یک انسان در زمان آسایش و راحتی ممکن نیست، بلکه در زمانی ممکن است که در نزاع و چالش قرار گرفته است.
Amir
زمانی را اختصاص دهید تا به اهدافتان فکر کنید و به این‌که برای رسیدن به اهدافتان حاضرید از چه‌چیزهایی دست بکشید، زیرا تنها شما می‌توانید تصمیم بگیرید از چه‌چیز دست بکشید یا چه‌کاری انجام ندهید تا پیروز شوید.
Amir
لحظه‌ای که از خواب برمی‌خیزم، برای آن روز دست می‌زنم. بله من به‌راستی در رختخواب دست می‌زنم! بعد دعا می‌کنم و از خدا برای این‌که روزی دیگر را به من اهدا کرده است، تشکر می‌کنم. تمام هدف من این است که با ذهنی شاد و آرام و نگرشی خوب از خواب بیدار شوم، چراکه دریافته‌ام وقتی با نگرش خوب روزم را آغاز کنم، حفظ آن نگرش در سرتاسر روز آسان خواهد بود.
Amir
ما نمی‌توانیم بیکار بنشینیم و انتظار داشته باشیم که موفقیت به‌طرف ما بیاید، بلکه باید از تنبلی بگریزیم تا با فعالیت و اقدام، به آنچه می‌خواهیم برسیم.
Amir
من آن‌قدر ادامه می‌دهم تا به هدفم برسم.
Amir
هرگز ذهنتان را مشغول مشکلات نکنید، درعوض از مشکلات آنچه را می‌توانید بیاموزید و در جهت هدفتان به حرکت ادامه دهید. در هر برد و باخت، درسی آموزنده وجود دارد. معمولاً موانع و مشکلات چیزهایی را دربارهٔ شما آشکار می‌کند که هرگز نمی‌دانستید وجود دارد، مثلاً داشتن نگرش بد یا بی‌صبری. گذشته از این‌ها، بدون مواجهه با پستی و بلندی‌های زندگی هرگز توانایی‌های خود را کشف نخواهید کرد.
Amir
شما باید بدانید که دقیقاً چه می‌خواهید، زیرا هرچه را جستجو کنید، آن نیز شروع به جستجوی شما خواهد کرد. تا دری را نزنید، دری باز نخواهد شد. پس بکوبید تا باز شود. منتظر نباشید کسی شما را نجات دهد و انرژی خود را با غر زدن و غصه خوردن هدر ندهید. در عوض کاری را انجام دهید که امروز می‌توانید انجام بدهید؛ کاری که شما را یک گام به شغل و زندگی ایده‌آل یا هر هدف و چیزی که خواستار آن هستید، نزدیک‌تر کند.
Amir

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۰۸ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۴
تعداد صفحات۲۰۸صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۱۱/۰۴