با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زمستان سرد و شمعدانی‌های ترمه‌ای

دانلود و خرید کتاب زمستان سرد و شمعدانی‌های ترمه‌ای

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زمستان سرد و شمعدانی‌های ترمه‌ای  نوشته  فاطمه بهبودی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زمستان سرد و شمعدانی‌های ترمه‌ای

«زمستان سرد و شمعدانی‌های ترمه‌ای» داستانی از فاطمه بهبودی است. این اثر یک رمان شهری و یک داستان روان‌شناسانه است که زندگی زنی به نام هما (روای اصلی داستان) را روایت کرده است. هما زنی درونگرا است که به شوهر خود علاقه دارد و دوست دارد زندگی‌اش را نگه دارد اما شوهر او کار نمی‌کند و همه هزینه‌ها را هما پرداخت می‌کند و این مسئله زندگی مشترک هما را تحت تاثیر قرار داده است. «با ازدواج، اما همهٔ رؤیاهام نابود شد. روی دیگر این مرد شاد، آدمی بی‌مسئولیت و بدون حساب و کتاب بود. کسی که به پایین بالا شدن‌های زندگی توجه نمی‌کرد. همه چیز براش در لحظه رخ می‌داد، به فردا هم فکر نمی‌کرد چه برسد توقع آینده‌نگری طولانی‌تری! تمام امید و آرزوهام ختم می‌شد به حرف‌های قشنگی که می‌زد و هیچ‌وقت آنها را عملی نکرد. آنقدر گفت و انجام نداد، آنقدر خواست و نتوانست که سر آخر تمام آنچه از او برام ماند یک دروغگو بود که این چند سال تحملش کردم ...» بهبودی در این داستان از کشاکش میان زن و شوهری می‌گوید که مرد دلبسته کار و زندگی نیست و تعهد و مسیولیتی نسبت به آن احساس نمی‌کند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
fp
۱۳۹۹/۰۴/۱۸

در مجموع این کتاب را نپسندیدم . تعجب کردم نویسنده ای که پوتین قرمزها را با آن محتوای عالی نوشته چگونه کتاب ضعیفی مثل زمستان سرد و شمعدانی های ترمه ای را نوشته .

Parvane Mohamadi
۱۳۹۷/۱۱/۲۷

حیف پول و حیف وقت

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۸۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۱۹
تعداد صفحات۱۸۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۶/۱۰/۱۹