با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب خودت را به فنا نده اثر حسین گازر

دانلود و خرید کتاب خودت را به فنا نده

کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

۳٫۹ از ۳۴۸ نظر
۳٫۹ از ۳۴۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب خودت را به فنا نده  نوشته  حسین گازر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب خودت را به فنا نده

«خودت را به فنا نده؛ کمتر فکر کن و دل به زندگی بده» کتابی نوشته گری‌ جان بیشاپ است. او متولد گلاسکوی اسکاتلند است و مسیر مطالعاتی‌اش را در جهان توسعهٔ شخصی، مخصوصاً در هستی‌شناسی و پدیده‌شناسی است و سال‌ها در این عرصه به مطالعه و تحقیق پرداخته است.

درباره کتاب خودت را به فنا نده

گری جان بیشاپ پس از اقتباس از فلاسفه‌ای همچون مارتین هایدگر، هانس گئورگ گادامر و ادموند هوسرل، بِرند شخصی خود را به نام «فلسفهٔ محلی» را ایجاد کرد. تعهد همیشگی بیشاپ به تغییر توانایی مردم برای اِعمال تغییر واقعی در زندگی‌های آنها، همیشه و همه‌جا انگیزهٔ راهش بود. روش او ساده و بدون دنگ‌وفنگ است که همین موجب شده است هر روز بر پیروانش اضافه شود و کتابش کاربردی جهانی و همگانی داشته باشد.

کتاب خودت را به فنا نده سیلیِ دنیاست تا بیدار شوی و توانایی‌هایت را کشف کنی، خودت را به فنا ندهی و بهترینِ خودت در زندگی باشی. این اثر از شما می‌خواهد خودگویی‌های بیهوده درباره توانایی‌هایتان را پایان دهید و بیدار شوید و توانایی‌هایتان را کشف کنید.

ما چه فردی درونگرا باشیم و چه برونگرا، زمانی را صرف حرف‌زدن با خود می‌کنیم. درحال ورزش‌کردن، کارکردن، خوردن، مطالعه‌کردن، نوشتن، قدم‌زدن، پیام‌دادن، گریه‌کردن، بحث‌کردن، مذاکره‌کردن، برنامه‌ریزی‌کردن، دعاکردن و...

شاید دیوانگی به نظر برسد اما کتاب خودت را به فنا نده از ما می‌خواهد از این کار استقبال کنیم و آن را در جهت رشد خود به کار بگیریم.

مطالعات و تحقیقات، به‌اثبات رسانده‌اند که خودگویی‌های ذهنیِ مثبت، می‌تواند روحیهٔ فرد را به‌طور چشمگیری بهبود بخشد، اعتمادبه‌نفسش را تقویت کند، بهره‌وری‌اش را افزایش دهد و مزایای خوب دیگری هم به‌همراه داشته باشد؛ خیلی بیشتر از این حرف‌ها. درواقع، همان‌طوری که بیشاپ طی مطالعات خود مشاهده کرده است، این خودگویی‌های مثبت می‌تواند یکی از ارکان اصلی و کلیدی زندگی شاد و موفق باشد.

ما با مطالعه این اثر یادمی‌گیریم که با خودگویی‌های مثبت و پرهیز از خودگویی‌هایی منفی، از زبان برای بهبود کیفیت زندگی‌ استفاده کنیم، و ذهنمان را دوباره تربیت کنیم.

خواندن کتاب خودت را به فنا نده را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

ما با خواندن یا گوش دادن به این کتاب یاد می‌گیریم که حتی در ذهنمان هم به‌صورت مثبت صحبت کنیم و خودگویی منفی نداشته باشیم و از این صحبت‌ها برای بهبود کیفیت زنگی‌مان استفاده کنیم.

کتاب خودت را به فنا نده به کسانی اختصاص دارد که آن خودگویی‌های بی‌حاصل را تجربه کرده‌اند. جریان بی‌پایان شک و بهانه، زندگی روزمره را به گند می‌کشد.

این کتاب به صورت الکترونیکی است، اما شما می‌توانید کتاب صوتی خودت را به فنا نده را هم از طاقچه دریافت کنید.

در مقدمه کتاب می خوانید:

در کتاب خودت را به فنا نده دست‌چینی از اظهارنظرهای شخصی دربارهٔ اختیارداشتن، زندگی‌بخشیدن، متعالی‌بودن و جسارت‌داشتن جمع کرده‌ام تا با عمل به آنها، در زندگی‌ات هر روز بهتر و بهتر شوی.

همچنین صحبت‌ها و گفتارهایی از فلاسفه، شخصیت‌های مهم تاریخی، و نکته‌هایی از یافته‌های علمی هم در این کتاب خواهی یافت که همهٔ آنها به نگرشم پروبال بیشتری می‌دهند. درحالی‌که همهٔ این موارد خوب و عالی هستند، اما تنها راهِ مطالعه و تعامل با این کتاب این است که آن را در خودت جستجو کنی، و گفته‌هایم را امتحان کنی.»

احمد رضا
۱۳۹۹/۰۶/۱۲

کتاب خیلی خوب و کاربردیه ولی یه نکته وجود داره. اگه شما در بدترین نقطه ی زندگیتون وجود دارید و دیگه از همه چیز ناامید شدین این کتاب براتون خیلی کاربردیه ولی اگه چنین احساسی ندارید بهتره این کتاب رو توی نشان

- بیشتر
naafaaas
۱۳۹۹/۰۸/۲۳

این کتاب منو از گوشه نشینی و دست روی دست گذاشتن نجات داد.به هر کسی که دقدقه ی زندگی کردن داره نه فقط زنده بودن پیشنهاد میکنم.

🍫𝕜𝕖𝕣𝕞 𝕜𝕖𝕥𝕒𝕓🍫
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

من نسخه چاپی این کتاب رو دارم خیلی اثر گذار و جذاب و برقراری ارتباط با کتاب🌹😍 فوق العاده حتما بخونید❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Ava Rahi
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

توصیه میکنم قبل از خواندن این کتاب کاغذ قلم و هایلایتر در دستتان داشته باشید، جزییاتی دارد که در هر شرایطی از زندگی باید بخودمان یاداور بشیم. خودت را به فنا نده، کتابی است به معنای واقعی کاربردی روان و

- بیشتر
Single musician124
۱۳۹۹/۰۹/۱۲

خوب بود زیبا و قشنگ بود

Mahoor
۱۳۹۸/۰۸/۰۱

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشه که گاهی احساس کنید اگه به نقطه ی پایان زندگیتون برسید دستتون خالیه و چیزی از سرگذشتتون به خاطر ندارید و به تعبیر جان بیشاپ انگار زندگیتونو به فنا دادین،به فنا دادن زندگی

- بیشتر
tooba
۱۳۹۹/۰۵/۰۵

کتاب خوبی هست ولی بیشتر برای افرادی ک مشکل روانی وروحی و افسردگی دارند ک یه امیدی ب ادامه ی زندگی بهشون بده وگرنه اکثرا حرفاش کلیشه ای و تکراریه وافراد عادی نیازی ب خوندنش ندارند.

unicorn
۱۳۹۸/۰۹/۰۶

"کاملا تکراری " : برای دوستانی که در زمینه روانشناسی موفقیت مطالعه داشتن "شاید جالب" :برای اونایی که تازه با این موضوعات و مفاهیم آشنا شدن

سقف پاره کن!
۱۳۹۹/۱۰/۰۱

عالی بود! یکی از بهترین کتاب های خودیاری بود که خوندم...

shbi
۱۳۹۷/۰۹/۱۰

اسم کتاب یه چیز دیگس:|معنیش یه چیز دیگ میشه:| چ سااانسورایی میکننا

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱۲۱۲)
«حس درد را نادیده بگیر، خودش ناپدید می‌شود.»
Mohammad Ali Zareian
«اگر می‌خواهی ترقی کنی، راضی باش که فکر کنند احمقی.»
Pariya
هرچه بیشتر دربارهٔ سختی و مشقت چیزی با خودت حرف بزنی، برایت سخت‌تر به‌نظر خواهد رسید.
Mohammad Ali Zareian
با اندکْ داشته‌ها به بزرگ‌ترین آرزوهایت برس
Pariya
بر شانست لعنت نفرست. دیگران را سرزنش نکن. شرایط را مقصر ندان. دنبال مشکل در دوران کودکی و همسایه‌هایت نگرد.
فاطمه
تنها چیزی که ما می‌دانیم این است که چیزی نمی‌دانیم.
Pariya
یا تو سرنوشتت را کنترل می‌کنی یا سرنوشتت تو را کنترل می‌کند. زندگی برای تعلل‌ها و تعویق‌های تو متوقف نمی‌شود. حتی به‌خاطرِ پریشانی‌ها و ترس‌های تو هم مکث نمی‌کند. زندگی دقیقاً در کنار تو جریان دارد. چه تو نقش فعالی داشته باشی، چه نداشته باشی، نمایش ادامه دارد.
Delangiz
«مشتاق این نباش که اتفاق‌ها آن‌گونه که تو دوست داری پیش بروند بلکه آرزومند این باش که مسائل آن‌گونه که باید در مسیر خودشان پیش بروند. آنجاست که تو در سایهٔ امن خواهی بود.»
فاطمه
«هنگام تصمیم‌گیری، بهترین کار این است که همان اول و سریع، تصمیم بگیری. تعلل‌کردن کار اشتباهی‌ست، اما بدترین کار این است که کلاً هیچ تصمیمی نگیری.» تئودور روزولت
فاطمه
دکتر بروس لیپتون، دانشمند مشهور دی‌ان‌ای و سلول‌های بنیادی، در تحقیقاتش به این نکته پی برد که نودوپنج درصد فعالیت‌های روزانهٔ ما با ضمیر ناخودآگاهمان کنترل و هدایت می‌شود. لحظه‌ای به این موضوع فکر کن. یعنی تنها بخش بسیار بسیار جزئی از تمام کارهایی که انجام می‌دهی یا تمام حرف‌هایی که می‌زنی از روی خواست و ارادهٔ خودت است.
فاطمه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۶ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۷/۰۹/۱۳
شابکundefined