با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
خودت را به فنا نده

دانلود و خرید کتاب صوتی خودت را به فنا نده

کمتر فکر کن و دل به زندگی بده

۳٫۸ از ۳۴ نظر
۳٫۸ از ۳۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی خودت را به فنا نده  نوشته  گری‌جان بیشاپ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی خودت را به فنا نده

کتاب صوتی خودت را به فنا نده؛ کمتر فکر کن و دل به زندگی بده  که در ایران با نام خودت را تباه نکن و خودت را نابود نکن نیز به چاپ رسیده است، کتابی نوشته گری‌ جان بیشاپ است.

 درباره کتاب صوتی خودت را به فنا نده

این کتاب سیلیِ دنیاست تا بیدار شوی و توانایی‌هایت را کشف کنی، خودت را به فنا ندهی و بهترینِ خودت در زندگی باشی.

بیشاپ در این اثر از شما می‌خواهد خودگویی‌های بیهوده درباره توانایی‌هایتان را پایان دهید و بیدار شوید و توانایی‌هایتان را کشف کنید. ما چه فردی درونگرا باشیم و چه برونگرا، زمانی را صرف حرف‌زدن با خود می‌کنیم. درحال ورزش‌کردن، کارکردن، خوردن، مطالعه‌کردن، نوشتن، قدم‌زدن، پیام‌دادن، گریه‌کردن، بحث‌کردن، مذاکره‌کردن، برنامه‌ریزی‌کردن، دعاکردن و... شاید دیوانگی به نظر برسد اما این کتاب از ما می‌خواهد از این کار استقبال کنیم و آن را در جهت رشد خود به کار بگیریم.

مطالعات و تحقیقات، به‌اثبات رسانده‌اند که خودگویی‌های ذهنیِ مثبت، می‌تواند روحیهٔ فرد را به‌طور چشمگیری بهبود بخشد، اعتمادبه‌نفسش را تقویت کند، بهره‌وری‌اش را افزایش دهد و مزایای خوب دیگری هم به‌همراه داشته باشد؛ خیلی بیشتر از این حرف‌ها. درواقع، همان‌طوری که بیشاپ طی مطالعات خود مشاهده کرده است، این خودگویی‌های مثبت می‌تواند یکی از ارکان اصلی و کلیدی زندگی شاد و موفق باشد.

ما با شنیدن این اثر یادمی‌گیریم که با خودگویی‌های مثبت و پرهیز از خودگویی‌هایی منفی، از زبان برای بهبود کیفیت زندگی‌ استفاده کنیم، و ذهنمان را دوباره تربیت کنیم. 

در مقدمه کتاب می‌شنوید: 

در این کتاب دست‌چینی از اظهارنظرهای شخصی دربارهٔ اختیارداشتن، زندگی‌بخشیدن، متعالی‌بودن و جسارت‌داشتن جمع کرده‌ام تا با عمل به آنها، در زندگی‌ات هر روز بهتر و بهتر شوی. همچنین صحبت‌ها و گفتارهایی از فلاسفه، شخصیت‌های مهم تاریخی، و نکته‌هایی از یافته‌های علمی هم در این کتاب خواهی یافت که همهٔ آنها به نگرشم پروبال بیشتری می‌دهند. درحالی‌که همهٔ این موارد خوب و عالی هستند، اما تنها راهِ مطالعه و تعامل با این کتاب این است که آن را در خودت جستجو کنی، و گفته‌هایم را امتحان کنی.»

 درباره گری جان بیشاپ

گری جان بیشاپ متولد گلاسکوی اسکاتلند است و مسیر مطالعاتی‌اش را در جهان توسعهٔ شخصی، مخصوصاً در هستی‌شناسی و پدیده‌شناسی است و سال‌ها در این عرصه به مطالعه و تحقیق پرداخته است. او پس از اقتباس از فلاسفه‌ای همچون مارتین هایدگر، هانس گئورگ گادامر و ادموند هوسرل، بِرند شخصی خود را به نام «فلسفهٔ محلی» را ایجاد کرد. تعهد همیشگی بیشاپ به تغییر توانایی مردم برای اِعمال تغییر واقعی در زندگی‌های آنها، همیشه و همه‌جا انگیزهٔ راهش بود. روش او ساده و بدون دنگ‌وفنگ است که همین موجب شده است هر روز بر پیروانش اضافه شود و کتابش کاربردی جهانی و همگانی داشته باشد. 

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۳)
🌱(: جوانھ
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

عالی بود واقعا❤

Hamed.K
۱۳۹۹/۰۸/۰۸

خیلی کتاب خوبی هست... واسه من که خوب بود

کاربر ۲۵۱۳۵۰۹
۱۳۹۹/۱۱/۲۴

عالی بود

کتاب خوان
۱۳۹۹/۱۲/۰۴

خود کتابش خیلی خوبه ولی گویند کی افتضاحه

🙎🏻‍♀️مبینا
۱۳۹۹/۰۸/۲۸

واقعا خوب نبود ترجمه بدی داشت . به جای اینکه به آدم انگیزه بده بدتر نا امید میکرد من که رغبت نکردم تا آخر بخونم

A_r_f
۱۴۰۰/۰۳/۲۹

میتونستن برای نمونه بخش بهتری رو انتخاب کنن بنظرم کتاب خوبی هست اما اگر گوینده ش مثل نویسنده میتونست با مخاطب ارتباط برقرار بکنه و ترجمش هم بهتر بود یک کتاب درجه یک میشد.

حسن اسکندری
۱۴۰۰/۰۱/۱۴

عالی

کاربر ۳۲۲۶۰۷۲
۱۴۰۰/۰۳/۰۵

خیلی چرت بود من که دو ثانیه هم نتونستم گوش کنم

کاربر ۲۹۶۸۸۵۶
۱۴۰۰/۰۱/۰۵

عالی

علیرضا
۱۳۹۹/۰۸/۱۹

کتاب خوبی هست و توصیه میکنم ولی خیلی هر فایل رو کش داده و باعث خستگی میشه ولی عالیه در کل

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۳ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۹۶٫۱ مگابایت
زمان۰۳ ساعت و ۳۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۹۶٫۱ مگابایت