با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
در وضعیت کوانتوم

دانلود و خرید کتاب در وضعیت کوانتوم

۲٫۷ از ۳ نظر
۲٫۷ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب در وضعیت کوانتوم  نوشته  بهزاد خواجات  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب در وضعیت کوانتوم

«در وضعیت کوانتوم» مجموعه شعری از شاعر معاصر، بهزاد خواجات است. خواجات متولد آذر سال ۱۳۴۷ و دانش آموخته‌ی دکترای زبان و ادبیات فارسی است. او عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد ماهشهر و مدرس دانشگاه شهید چمران اهواز است.اشعار او عموما مضامینی مدرن و پست‌مدرن دارند و ترکیبی از موضوعات فلسفی، اجتماعی و عرفانی‌ عصر حاضرند. بهزاد خواجات پیش‌تر، مجموعه‌ شعرهایی از قبیل «چند پرنده مانده به مرگ»، «جمهور»، «مثل اروند از در مخفی» و «حکمت مشاء» را منتشر کرده است. او همچنین در حوزه‌ مباحث نظری ادبی آثاری همچون «منازعه در پیرهن» و «زبان و ادب فارسی» را در کارنامه‌ خود دارد. به نظر خواجات، زبان شعر باید زبانی تازه و پویا باشد و میزان با تمام چیزهایی که ما درباره بازی‌های زبانی و درباره امکانات بالقوه و بالفعل زبان مطرح می‌کنیم. همچنین از زبان مندرس و تکراری استفاده نشود بلکه زبان تجربی باشد و در کنار آن ارتباط با مخاطب نیز فراموش نشود: مردی در باران گریه می‌کند، درست! معجزه‌ای درخت گلابی را نگه داشته برپا صحیح! اما زمین نمی‌چرخد بالله! زره‌پوشی صورتی که از لای کیک درآمد، خطوط پیشانی ما را درهم ریخت و چنان در فتوحات خود غرق شد که با ریسمانی باریک آسمان را آویختم به عدم که ناغافل نیفتد. ما تصمیمات خود را غالباً در میدان‌ها اتخاذ می‌کنیم و از این سر، مرغ تا مرغ کو تا حضرت سیمرغ؟
نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
این دروازه تا آن دروازهٔ شهر نه مرد پیدا می‌شود نه نامرد این بیولوژی من است که می‌گوید دوستت دارم و تو با عصب‌های گردنت سر تکان می‌دهی و می‌خندی.
kamrang

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۳۰ صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۳
شابکundefined
تعداد صفحات۱۳۰صفحه
قیمت نسخه چاپی۹,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۶/۱۳