با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
ساخت و کار ذهن

دانلود و خرید کتاب ساخت و کار ذهن

۲٫۸ از ۵ نظر
۲٫۸ از ۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب ساخت و کار ذهن  نوشته  کالین بلیک مور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ساخت و کار ذهن

اساس برنامه‌های علمی ارایه شده توسط بلیک‌مور در برنامه رادیویی شبکه بی‌بی‌سی نوشته شده است؛ برنامه‌ای که در سال ۱۹۷۶ میلادی برای نخستین بار پخش شد و مطالب آن با برخی تغییرات جزیی، در قالب یک کتاب انتشار یافت. مغز عالی‌ترین محصول تکامل زیستی است و در طول تاریخ علم یکی از رمزآلودترین و جذاب‌ترین موضوعات مورد بررسی دانشمندان بوده. «بلیک مور» کتاب «ساخت و کار ذهن» را براساس سخنرانی‌هایش در رادیو بی‌بی‌سی که به منظور آموزش عمومی پخش می‌شد، نوشته است. با این تفاوت که توضیحات بیشتری در مورد موضوع‌ها داده و تصویرهایی برای روشن‌تر شدن مطالب به کتاب اضافه کرده است. کتاب به زبان ساده و روانی نوشته شده و به گفته‌ی خودش در مقدمه کتاب پایبند بوده که؛ نظریه‌های علمی یک پول سیاه ارزش ندارند مگر اینکه بتوان آنها را برای بقال سرکوچه توضیح داد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
Amin D
۱۴۰۰/۰۲/۲۱

بسیار جای تاسف است که از دکتر محمدرضا باطنی با این همه آثار تالیفی و تحقیقی تنها یک ترجمه و آن هم بصورت پی‌دی‌ اف در اینجا موجود است. سرنوشت رقت‌انگیز اندیشمندان وطنی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۹۹ صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰ تومان
نوع فایلPDF
شابکundefined
تعداد صفحات۲۹۹صفحه
قیمت نسخه چاپی۲۴,۰۰۰تومان
نوع فایلPDF