با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کپسول گفتگو (راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم‌حرفی)

دانلود و خرید کتاب کپسول گفتگو (راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم‌حرفی)

۴٫۰ از ۴ نظر
۴٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب کپسول گفتگو (راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم‌حرفی)  نوشته  کامران گنجی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب کپسول گفتگو (راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم‌حرفی)

کتاب «کپسول گفتگو» به قلم کامران گنجی (-۱۳۶۶)، یک راهنمای علمی و کاربردی غلبه بر کم‌حرفی است که پاتریک کینگ، نویسنده برجسته حوزه ارتباطات نیز برآن مقدمه نوشته‌است. گاهی اوقات ما به مهارت مکالمه و ارتباط برقرار کردن برتر آنها حسادت می‌کنیم؛ مردم آنها را دوست دارند و آنها مهارت‌های فنی بیشتری نسبت به شما دارند. نداشتن مهارت‌های ارتباطی و مکالمه‌ای، نداشتن چگونگی استفاده از آنها یا نداشتن اعتماد به نفس و نداشتن دغدغه استفاده از آنها شما را به جهانی منزوی و تنها می‌کشاند. چگونه سر صحبت با افراد را باز کنیم؟ وقتی با کسی صحبت می‌کنید نگاهتان به چه صورت و به چه سمتی باید باشد؟ روش‌های مختلف سؤال کردن چگونه است؟ چطور خودتان را به دیگران معرفی کنید؟ به چه صورت باید شمرده و واضح صحبت کنید؟ کلمات و جملات در گفتگوهایتان باید بر اساس چه معیاری انتخاب شوند؟ موانع ذهنی صحبت کردن در جمع چیستند؟ این سوال‌ها و چندین و چند سوال مشابه دیگر در این اثر ارزشمند پاسخ داده‌ شده‌اند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
علی رضا
۱۴۰۰/۰۵/۲۶

کتاب بسیار عالی هستش به شما هم توصیه می کنم

کاربر ۳۵۱۶۰۲۵
۱۴۰۰/۰۶/۲۵

یکی از بهترین و کاربردی ترین کتاب هایی بود که خودندم،علی الخصوص اینکه خود نویسنده هم همین مشکل رو داشتن و نقاط ضعف این افراد رو میدونن و بهش میپردازند باعث شد درجه ۱ بشه.

مهدی رفیعی
۱۳۹۹/۱۲/۲۵

سلام متاسفانه کتاب صرفا گردآوری هست از سایتای اینترنتی معروف که راجع به این مسائل نوشتن و حرف جدیدی نداره و راهکارهایی رو هم که میده یا جملاتی رو هم ک پیشنهاد میده اصلا در گفت و گو های روزمره

- بیشتر
شهرام معین
۱۳۹۹/۰۱/۰۳

یکی از بهترین کتابها در زمینه فن بیان هست که با تمریناتی که در پایان هر قسمت گذاشته باعث میشه مهارت ارتباطی خوانندگان کتاب(در صورت انجام منظم تمرینات) بهبود چشمگیری پیدا کنه.

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۵)
«۹۵ درصد احساسات شما با گفت‌وگوهای درونی خودتان، در طول روز شکل می‌گیرد. واقعیت تلخ این است که اگر عمداً و آگاهانه با خودتان، مثبت و سازنده صحبت نکنید، ناخودآگاه به چیزهای ناراحت کننده که باعث نگرانی و عصبانیت می‌شود، فکر می‌کنید».
Mojtaba
مردمی که رو به جلو حرکت می‌کنند، ارتقا می‌یابند.
Ali Alizadeh
«روز پایان کودکی و شروع بزرگسالی، روزی است که مسئولیت کل زندگی تان را بر عهده می‌گیرید».
sara
بازخورد گرفتن با تائید طلبی متفاوت است. ما در بازخورد گرفتن به دنبال کشف نقطه ضعف‌ها و ارتقاء آن هستیم ولی در تائید طلبی کارمان را خوب می‌دانیم و به دنبال گرفتن تائید درستی کارمان از افراد هستیم.
sara
همانطوری که مشغول مطالعه این نوشته‌ها هستید تصور کنید که یک لواشک ترش را دارید میل می‌کنید. یا یک لیمو ترش را با چاقو نصف می‌کنید و مقداری نمک می‌زنید و سپس نزدیک دهان تان می‌برید و با فشردن لیمو ترش آب آن را میل می‌کنید. آیا بزاق دهان تان جاری نشد؟ قطعاً اگر به خوبی تصور کرده باشید بزاق دهان تان ترشح شده است.
مرتضی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۹۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۱۰
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۴۵۵-۰۴۹-۹‬
تعداد صفحات۱۹۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۵/۰۸/۱۰
شابک‭۹۷۸-۶۰۰-۴۵۵-۰۴۹-۹‬