با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
برهم زدن معامله فروش (تجارت جهانی ۱۵)

دانلود و خرید کتاب برهم زدن معامله فروش (تجارت جهانی ۱۵)

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب برهم زدن معامله فروش (تجارت جهانی ۱۵)  نوشته  تاد دانکن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب برهم زدن معامله فروش (تجارت جهانی ۱۵)

«برهم زدن معامله فروش» جلد پانزدهم از مجموعه کتاب‌های تجارت جهانی است. تاد دانکن (-۱۹۵۷)، نویسنده این کتاب بزرگ‌ترین استاد در زمینه‌ی فروش و مهارت زندگی است. دانکن، بیست و سه سال گذشته را به تحقیق در مورد زندگی و جنبه‌های کاری افراد موفق پرداخته‌است. در یکی از قوی‌ترین برنامه‌هایی که تا به حال در مورد داشتن زندگی پربارتر، غنی‌تر، ارضاکننده‌تر و هدفمندتر ارائه گردیده، از یافته‌های وی استفاده شده‌است. کتاب‌های پرفروش و سمینارهای تاد دانکن روی میلیون‌ها تن تأثیر گذاشته‌است. کن بلانچارد در مورد کتاب فروش بر اساس اعتماد می‌گوید: «اگر در مورد فروش جدی هستید باید این کتاب را بخوانید. این کتاب موفقیتی تازه است.» این کتاب که توسط توماس نلسون به چاپ رسیده و پرفروش‌ترین کتاب در نشریات وال استریت ژورنال، بیزینس ویک، لس‌آنجلس تایمز، و شرکت بارنز و نوبل است. بریده‌ای از کتاب: اگر به صندلی عقب ماشین یک فروشنده‌ی معمولی نگاهی بیندازید، مجموعه‌ی گسترده‌ای از کالاهای انگیزشی از جمله:‌ کتاب‌ها، نوارها،‌ نوارهای ویدیویی و جزوه‌هایی که به آموزش هنر و علم و کسب موفقیت‌های بیشتر می‌پردازند را خواهید یافت. شهرت فروشندگان به خاطر ایجاد کتابخانه‌هایی وسیع از محصولات انگیزشی است. در حقیقت چنین محصولاتی در نوع خود با ارزش هستند اما برخلاف این‌که فروشندگان ذهن خود را با تعالیم دانایان حرفه‌ی فروش و پیشکسوتان بهره‌وری پر کرده‌اند؛ بسیاری از آن‌ها هنوز خود را در میانه‌ی راه می‌بینند که به موفقیتی نسبی دست یافته‌اند. شاید شما هم چنین احساسی را تجربه کرده باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mahdi
۱۳۹۹/۰۳/۰۳

اگر بخوایم ایرانی بگیم هنر دبه کردن میشه که بسیار عالی است برای معاملاتی که اول میبینی به نفعت است اما الان ادامه این معامله حالا به هر دلیل به نفعت نیست حالا چجوری معامله رو برهم بزنی این جا

- بیشتر
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۴۰ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۷/۰۴
شابک‭ ۹۷۸-۹۶۴-۴۱۲-۵۹۶-۶‬‬
تعداد صفحات۲۴۰صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۸۹/۰۷/۰۴
شابک‭ ۹۷۸-۹۶۴-۴۱۲-۵۹۶-۶‬‬