دانلود و خرید کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند برایان تریسی ترجمه گیتی شهیدی
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند اثر برایان تریسی

کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند

معرفی کتاب افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند

«افکارتان را تغییر دهید تا زندگی‌تان تغییر کند» اثر برایان تریسی (-۱۹۴۴) به شما می‌آموزد که چگونه از استعداد کامل خود در راستای موفقیت و پیشرفت استفاده کنید. این اثر نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید منابع شگفت‌انگیز درونی خود را کشف کنید و قدرت‌های باورنکردنی خود را آزاد کنید. با مطالعه‌ی این کتاب یاد می‌گیرید که چگونه تمام مردم و منابع مورد نیاز خود را برای رسیدن به هر هدفی که برای خود تعیین کرده‌اید به سوی زندگی خود جذب کنید. در این کتاب، روند مرحله به مرحله‌ی موفقیت عظیمی را می‌آموزید که در نهایت بسیار آسان و بی‌زحمت آن را به کار می‌بندید. این استراتژی موفقیت آن چنان منطقی و جذاب و آن قدر کامل و جامع و سودمند است که همچون راه میان‌بری در عملکرد شخصی شما موثر است. بریده‌ای از کتاب: افرادی را که می‌شناسید و کسانی که به گونه‌ای دوست‌داشتنی‌اند بیشتر از هر عامل دیگر تعیین‌کننده‌ی موفقیت، شادی و میزان پیشرفت شما در زندگی هستند: هیچ‌کس اتفاقی موفق نمی‌شود. روابط در زندگی اهمیت بسیاری دارند. دوستم چارلی جونز می‌گوید: در ۵ سال آینده همانی خواهید بود که امروز هستید، مگر این‌که کتاب بخوانید و با انسان‌های متفاوتی ارتباط برقرار کنید. دکتر دیوید مک‌کلند، نویسنده‌ی کتاب جامعه‌ی پیشرفته در سال ۱۹۶۱، در وان نوستراند پس از ۲۵ سال پژوهش در هاروارد به این نتیجه رسید که انتخاب شما از گروه مرجع بیشتر از هر عامل دیگری تعیین‌کننده‌ی موفقیت شماست. مک‌کلند با دانش‌آموخته‌گان این دانشگاه مصاحبه کرد. او سال‌های زیادی درباره‌ی این مردم تحقیق کرده بود. بسیاری از آن‌ها با آموخته‌های خود کارهای شگفت‌انگیزی انجام داده بودند. تجارت‌های سودآور و حرفه‌های موفقی ساخته بودند.
معرفی نویسنده
عکس برایان تریسی
برایان تریسی
کانادایی | تولد ۱۹۴۴

برایان تریسی نویسنده‌ی آمریکایی‌ـ‌کانادایی و سخنرانی محبوب در زمینه‌ی توسعه‌ی فردی و مدیریت کسب‌وکار است. او علاوه بر انتشار کتاب‌های پرفروش که به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌، برای برگزاری جلسات و سخنرانی به بیش از صد کشور سفر کرده است. در کنار کتاب‌های او، آثار دیداری و شنیداری‌اش نیز در سراسر جهان با استقبالی کم‌نظیر مواجه شده است.

نظرات کاربران

سپیده
۱۳۹۶/۱۰/۲۳

آثار برایان تریسی بشدت پیشنهاد میشه...

امید
۱۳۹۸/۰۵/۰۵

برایان تریسی داخل کتاب هاش خیلی مطالب سطحی و بدیهی رو بیان میکنه و بار آموزشی خیلی بالایی نداره (با احترام به دوست داران ایشون)

Ano nymous
۱۴۰۱/۰۹/۲۳

بهترین

leila
۱۳۹۹/۰۴/۱۱

کتاب خیلی خوبی بود من ازخوندنش لذت بردن.

mahdi
۱۳۹۶/۱۰/۱۳

کتاب خوبیه

D_alizade
۱۴۰۱/۰۵/۰۵

فوق العاده🌟

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه (۴۵)
اگر از شما بپرسم که برای امرار معاش خود چه کردید، به من نام موقعیت یا توصیف شغلی‌تان را می‌گویید. اما هر عنوانی که به آن بدهید، شغل واقعی شما "حل کردن مشکل" است. این همان کاری است که در تمام طول روز انجام می‌دهید. این همان توانایی است که شما را باارزش می‌سازد. شما متخصص حل مشکل هستید. موفقیت کاری شما با مؤثر بودن شما در حل مشکلات و رسیدن به اهداف خود معین می‌گردد.
کاربر ۹۷۸۴۳۰
روی لحظه‌ی حال و موقعیت فعلی خود تمرکز کنید. منتظر نباشید که تمام امور طبق میل و خواسته‌ی شما شوند. این شمایید که امور را درست می‌کنید.
Hani Jani
با خود با کلمات مثبت صحبت کنید هنگام گفتگو با خود از کلمات مثبت استفاده کنید.
Ali Gholami
تغییر زندگی او، نتیجه‌ی تغییر ذهنیتش بود.
Barzin
هیچ راه میانبر دیگری برای به دست آوردن موفقیت طولانی وجود ندارد.
Hani Jani
از همین امروز تصمیم بگیرید که از این به بعد همه‌ی "کاشکی اگرها" را از زندگی خود پاک کنید.
Ali Gholami
بگذار برود (رهایش کن)
Ali Gholami
"اگر راه‌حلی وجود ندارد، پس مشکلی هم وجود ندارد."
Ali Gholami
"درباره‌ی موضوعی که کاری درباره‌ی آن از شما ساخته نیست نگران و آشفته نباشید
Ali Gholami
به خاطر داشته باشید که هیجانات منفی شما برای شما هیچ سودی ندارند
Ali Gholami

حجم

۲۵۷٫۰ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۸۶

تعداد صفحه‌ها

۴۳۵ صفحه

حجم

۲۵۷٫۰ کیلوبایت

سال انتشار

۱۳۸۶

تعداد صفحه‌ها

۴۳۵ صفحه

قیمت:
۸۹,۹۰۰
تومان