با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب بلندی‌های بلاهت اثر چارلز شیمیچ

دانلود و خرید کتاب بلندی‌های بلاهت

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب بلندی‌های بلاهت  نوشته  چارلز شیمیچ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب بلندی‌های بلاهت

بخشی از مقدمه: اولین شعرهایش در ۱۹۵۹ زمانی که بیست و یک سال داشت منتشر شد. او تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه شیکاگو آغاز کرد، اما در ۱۹۶۱ به خدمت نیروهای مسلح درآمد. در نهایت در ۱۹۶۶ مدرک لیسانس خود را از دانشگاه نیویورک گرفت. اولین مجموعه شعرش، علف چه می‌گوید، یک سال بعد منتشر شد. در زمانی کوتاه کارهای او از جمله شعرهایش به زبان انگلیسی و ترجمه اشعار مهم اسلاو، توجه منتقدین را به خود جلب کرد. اشعار شیمیچ همانطور که مورد استقبال عموم قرار گرفته‌اند، تحسین منتقدین را نیز به همراه داشته‌اند. کارهای او جوایز بسیاری را به خودش اختصاص داده، در میان آنها می‌توان به جایزه پولتیزر ۱۹۹۰، جایزه نبوغ بنیاد مک آرتور، جایزه بین‌المللی شعر گریفین و کسب جایزه والاس استیونس اشاره کرد. شیمیچ درباره پروسه خلق اشعارش می‌گوید: زمانی که شروع به نوشتن کلمات بر کاغذ می‌کنید، پروسه‌ای شکل می‌گیرد، ناگهان متعجب می‌شوید، می‌گویید، خدای من چطور به ذهنم خطور کرد؟ چرا اینجا؟ من به آسانی به جایی که کشیده می‌شوم، می‌روم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
mobina
۱۳۹۵/۰۸/۰۵

بد نبود عالی هم نبود😈

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۱)
خوشایند‌ترین خاطرات من در سرازیری پلکان‌هاست در ساختمان‌های خاک گرفته و خیابان‌های بن‌بست   جایی که سخن می‌گفتم با دیوارها با درهای بسته و آن‌ها انگار مرا می‌فهمیدند
YaSaMaN

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۷۵ صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۳۸-۸۳-۷‮
دسته بندی
تعداد صفحات۷۵صفحه
قیمت نسخه چاپی۶,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۲۴
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۹۳۸-۸۳-۷‮