با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قدردانی؛ شیوه‌ای برای زندگی

دانلود و خرید کتاب قدردانی؛ شیوه‌ای برای زندگی

۵٫۰ از ۳ نظر
۵٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قدردانی؛ شیوه‌ای برای زندگی  نوشته  لوئیز ال. هی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قدردانی؛ شیوه‌ای برای زندگی

«قدردانی؛ شیوه‌ای برای زندگی» کتابی از لوئیز ال. هی (-۱۹۲۶) و دوستان، ترجمه مهین خالصی (-۱۳۳۴) است. کتابی که برای همه انسان‌ها در همه ادیان و فرهنگ‌ها و با همه زبان‌ها مفید است. کتابی که شیوه قدردانی از خالق، طبیعت و هستی را به ما آموزش می‌دهد. لوئیز ال. هی سخنران علم ماوراءالطبیعه و معلم و نویسنده‌ی بسیاری کتاب‌های پرفروش است. بیش از بیست سال، میلیون‌ها نفر را یاری کرده است تا قابلیت کامل قدرت خلاق خویش را کشف کنند و درجهت رشد شخصی و خودشناسی به کار گیرند. وی درباره کتابش در مقدمه آورده‌است: از درمیان گذاشتن این کتاب بسیار استثنایی با دوستانم و با مردم جهان، بسیار خشنودم. تمامی سودهای حاصل از این کتاب، صرف سازمان خیریه‌ام، بنیاد «هی»، خواهد شد که سالیانه می‌کوشد کیفیت زندگی را برای افراد بی‌شماری، از جمله مبتلایان به ایدز و زنان آسیب‌دیده بهتر کند. امیدوارم هنگامی‌که تفکرات دلپذیر و الهام‌بخش را در این کتاب، از اول تا آخر، خواندید، سر فرصت به تمامی چیزهایی بیندیشید که باید برای وجودشان در زندگی سپاسگزار باشید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
بهار
۱۳۹۷/۰۶/۲۷

هر اندازه سپاسگزارتر باشیم چیزهای خوب بیشتری بدست می آوریم. بسیار کتاب مثبتی است. همان طور که در شعر قدیمی شنیدیم شکر نعمت نعمت ات افزون کند / کفرنعمت از کفت بیرون کند . نویسنده با تجربه به این مطلب

- بیشتر
زهره
۱۳۹۸/۰۹/۲۵

کتاب خوبی بود

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۹ صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۵۸۲-۱
تعداد صفحات۲۲۹صفحه
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۱۲
شابک۹۷۸-۹۶۴-۲۳۶-۵۸۲-۱

تجربه بهتر در اپلیکیشن