با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب مقدمه‌ای بر مطالعات علم و تکنولوژی اثر سرجیو سیسموندو

دانلود و خرید کتاب مقدمه‌ای بر مطالعات علم و تکنولوژی

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب مقدمه‌ای بر مطالعات علم و تکنولوژی  نوشته  سرجیو سیسموندو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب مقدمه‌ای بر مطالعات علم و تکنولوژی

سرجیو سیسموندو، پژوهشگر تاریخ علم است.

مطالعات علم و تکنولوژی حوزه‌ای است که به سرعت در حال تثبیت شدن در آمریکای شمالی و اروپاست. این حوزه مطالعاتی حاصل تعامل کاری بین کارشناسان، مورخان، فلاسفه، انسان‌شناسان و دیگر افرادی است که فرآیندها و نتایج علم و تکنولوژِی را مطالعه می‌کنند.

«مقدمه‌ای بر مطالعات علم و تکنولوژی» باید انتخاب نخست برای هرکسی در هر سن و سالی و با هر پس زمینه ای برای گام نهادن به عرصه مطالعات علم و تکنولوژی باشد؛ زیرا کتاب پرمایه، مفید و ارزشمندی است که درباره بسیاری از موفقیت ها، چالش ها و مسائل حل نشده در حوزه مطالعات علم بحث می‌کند.

این کتاب مجموعه ای از مباحث اصلی و مهم در مطالعات علم و تکنولوژی را بررسی می کند که هر فرد مبتدی در این حوزه پیش از رفتن به سراغ مباحث پیچیده تر باید با آن ها آشنا باشد.

مباحث مطرح شده در کتاب از حیث نظری بسیار زایا بوده اند، اگرچه مباحث دیگری نیز مطرح هستند که چه بسا جذابیت عملی بیشتری داشته باشند.

می‌توان این کتاب را به مثابه متن درسی برای دانشجویان کارشناسی و حتی تحصیلات تکمیلی در درس مطالعات علم و تکنولوژی به کار گرفت، یا به منزله منبعی برای درس اختصاصی تری در زمینه مطاعات اجتماعی در پزشکی، محیط زیست، نظامی گری یا سیاستگذاری در بخش عمومی استفاده کرد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
ایمان
۱۳۹۹/۰۶/۲۹

کتاب فوق العاده خوبیه و خصوصا به علاقه مندان به موضوع فلسفه علم و همچنین حوزه های سیاستگذاری علم و فناوری توصیه میشه.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۴۴ صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۲۳
شابک۶-۰۵۵۸-۱۲-۹۶۴-۹۷۸
دسته بندی
تعداد صفحات۳۴۴صفحه
قیمت نسخه چاپی۱۷,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۹/۲۳
شابک۶-۰۵۵۸-۱۲-۹۶۴-۹۷۸