با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه زندگی را آسان کنیم؟

دانلود و خرید کتاب چگونه زندگی را آسان کنیم؟

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب چگونه زندگی را آسان کنیم؟  نوشته  ریچارد کارلسون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب چگونه زندگی را آسان کنیم؟

«بزرگترین کشف زندگی‌ام این بود که فهمیدم یک نفر می‌تواند زندگی‌اش را با تغییر نگرشش تغییر دهد.»- ویلیام جیمز «چگونه زندگی را آسان کنیم» نوشته ریچارد کارلسون(۲۰۰۶-۱۹۶۱) نویسنده آمریکایی دارای مدرک دکترای روانشناسی از دانشگاه «سی‌یرا» کالیفرنیا است. این کتاب ۱۰۰ روش برای آسان کردن زندگی مطرح می‌کند. این کتاب طی ۲ سال متمادی پرفروش‌ترین کتاب امریکا و اروپا گشته و در سال ۱۹۹۷ عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های تاریخ را از آن خود کرد. کتاب مذکور یکصدویک هفته در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار داشت و در یکصد و سی و پنج کشور به چاپ رسید. همچنین به ۳۰ زبان زنده دنیا ترجمه شد که از آن میان می‌توان به زبانهای جدید و غریب لیتوانیایی، صربی، لهستانی و ایسلندی اشاره کرد. کارلسون پس از موفقیت این اثر، ۲۰ اثر دیگر را نیز به چاپ رساند. در بخشی از کتاب می‌خوانیم: با نقص خود آشتی کنید: مشکلاتی چون یک گنجه بهم ریخته، خراش افتادن روی خودرو، کارناقص، از دست‌دادن مقداری پول و یا مشکلاتی مربوط به دیگران که به ما ربط پیدا می‌کند همچون نوع رفتارشان، نگاهشان یا روش زندگی‌شان، همه و همه یعنی تمرکز بر روی مشکلات و این می‌تواند مستقیماً ما را از هدف آرام و مهربان بودن دور کند. با استراتژی دوم شما به سمت بهترین عملکرد رهنمود می‌شوید نه سمت پافشاری بر رفع مشکل؛ بدین معنا که همیشه یک راه بهتر وجود دارد تا از وجود ابزارهای موجود استفاده بهینه را ببرید. راه حل، جایی به سراغ شما می‌آید که بر لزوم چیزی غیر از آنچه بودن پدیده‌ها تأکید می‌ورزید. با آرامش به خود بگویید که زندگی به همان نوعی که هست، بهترین است. اگر پدیده‌ها را قضاوت نکنید، همه خوب هستند. به محض این که شروع به فراموش کردن «نیاز خود برای کمال» در همه فضاهای زندگی کنید، کمال را در خود زندگی می‌یابید.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
fateme
۱۳۹۸/۰۲/۱۴

این کتابو قبلا تا حدودی خونده بودم. خیلی ذوق کردم وقتی توی طاقچه دیدمش. خیلی کتاب جالب و تاثیرگذاریه یادمه اولین بار وقتی خوندمش که توی وضعیت ظاهرا افتضاحی افتاده بودم ومدام خودمو سرزنش میکردم. اون موقع با خوندن این کتاب

- بیشتر
هدیه
۱۳۹۹/۱۲/۱۹

عالی ومفید

بریده‌هایی از کتاب
مشاهده همه بریده‌ها (۲)
بانوی فقید «مادر ترزا» می‌گوید: «ما قادر به انجام کارهای بزرگ بر روی زمین نیستیم. تنها قادر به انجام کارهای کوچک اما با عشق بزرگ هستیم.
نسیم📚
همه افرادی که آنها را می‌بینید، همگی برای آموختن چیزی به شما حضور دارند. احتمالاً آن راننده بدرفتار و یا نوجوان زننده هم در محیط پیرامونی شما وجود دارند تا به شما صبر بیاموزند. یا حتی یک خواننده جوان سبک «راک پانک» می‌تواند به شما بیاموزد که در قضاوت عجول نباشید. کار شما این است که بفهمید چه کسانی در زندگی شما تلاش دارند تا به شما بیاموزند.
نسیم📚

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۱۷۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۲۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۴/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۴۳۳-۴-۵
تعداد صفحات۱۷۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۷,۲۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۴/۰۷
شابک۹۷۸-۶۰۰-۹۴۴۳۳-۴-۵