با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
راهنمای نگارش و ویرایش (با اصلاحات جدید و تجدیدنظر کلی)

دانلود و خرید کتاب راهنمای نگارش و ویرایش (با اصلاحات جدید و تجدیدنظر کلی)

۳٫۶ از ۸ نظر
۳٫۶ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب راهنمای نگارش و ویرایش (با اصلاحات جدید و تجدیدنظر کلی)  نوشته  محمدجعفر یاحقی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راهنمای نگارش و ویرایش (با اصلاحات جدید و تجدیدنظر کلی)

«راهنمای نگارش و ویرایش» تالیف دکتر محمدجعفر یاحقی(-۱۳۲۶)، عضو پیوسته فرهنگستان زبان و ادب فارسی و دکتر محمدمهدی ناصح(-۱۳۱۸)، استاد دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد است. این کتاب بر اساس شیوه‌نامه فرهنگستان زبان و ادب فارسی، اصول کلی ویرایش و نگارش درست در نوشته‌های به زبان فارسی را آموزش می‌دهد.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۴)
Eman Amini
۱۳۹۶/۰۹/۰۸

توی توضیحات نوشته شده چاپ ۷۷ ولی کتاب چاپ سی و یکم و مربوط به سال ۹۴ ـه. از طرفی تعداد صفحات هم بیشتر از اون چیزیه که عنوان شده.

franny
۱۳۹۶/۱۱/۲۱

من به کتاب صد امتیاز میدم ولی به طاقچه ٠ امتیاز. طاقچه جون چرا نسخه ی pdf؟ رو گوشیهای ٥/٥ اینچی چطوری pdf بخونیم که کور نشیم؟ خیلی زشته واقعاً.

نوید نوری تلخاب
۱۳۹۹/۰۷/۲۳

کتاب‌های آموزش ویرایشِ بیشتر از نویسندگان این حوزه قرار بدین؛ مثل کتاب آقای حسن ذوالفقاری، علی صلح‌جو، آقای ارژنگ و... .

الهه
۱۳۹۹/۰۴/۱۰

سلام به همگی ببخشید کتابی که دربرگیرنده ی اصول ویرایش (سطح پیشرفته) برای ویرایش مقاله/کتاب باشه. می شه لطفا اگه اطلاع دارین بفرمائین و در مورد همین کتاب و یا کتابی بهتر اگه امکان داره نظراتتون رو بفرمائین🙏

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۲۲۴ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک۹۶۴-۳۳۳-۷۵۲-۹
تعداد صفحات۲۲۴صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۹۲/۰۱/۰۱
شابک۹۶۴-۳۳۳-۷۵۲-۹