با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
قاتل در باران

دانلود و خرید کتاب قاتل در باران

۳٫۴ از ۱۴ نظر
۳٫۴ از ۱۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب قاتل در باران  نوشته  ریموند چندلر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب قاتل در باران

«قاتل در باران» نوشته ریموند چندلر(۱۹۵۹-۱۸۸۵)، نویسنده آمریکایی داستان‌های جنایی است. این داستان بعدها زمینه آفرینش رمانی کلاسیک از او به نام «خواب عمیق» را پدید آورد. در بریده‌ای از کتاب می‌خوانیم: «خانه‌ی استینر زیر نور خورشید بعدازظهر آرام به نظر می‌رسید. تیر‌های چوبی رنگ‌نشده‌ی سقف هنوز از باران مرطوب بود. روی درختان سمت دیگر خیابان، برگ‌های جوانی روییده بود. هیچ اتومبیلی در خیابان نبود. چیزی پشت حصار مربع‌شکل که از در جلویی خانه‌ی استینر حفاظت می‌کرد، تکان خورد. "کارمن دراوک" با یک کت سفید و سبز شطرنجی و بدون کلاه از ورودی حصار بیرون آمد، ناگهان ایستاد و با چشم‌های شیفته و دیوانه‌وارش به من نگاه کرد. مثل این‌که صدای اتومبیل را نشنیده بود. به سرعت به سمت پشت حصار بازگشت. من هم اتومبیل را راندم و روبه‌روی خانه‌ی خالی پارک کردم. پیاده شدم و به سمت عقب قدم زدم. احساس می‌کردم در روشنایی روز دست به اقدام خطرناکی زده‌ام. از حصار به داخل وارد شدم. دختر خیلی صاف و آرام در مقابل در نیمه‌باز ایستاده بود. دست‌ام را به آرامی به سوی دهان‌اش بردم و او با دندان‌هایش انگشت شست‌من و انگشت شست خودش را که مثل یک انگشت اضافی برایم شده بود، گاز گرفت. این منظره‌ای مضحک و خنده‌دار بود. زیر چشم‌های وحشت‌زده‌اش لکه‌های بنفش و سیاه عمیقی وجود داشت. بدون این‌که حرفی بزنم، او را به عقب و به سمت داخل خانه هل دادم. داخل خانه ایستادیم و به هم نگاه کردیم. به آرامی دست‌اش را پایین انداخت و سعی کرد تا لبخند بزند. سپس کل وحشت از صورت سفیدش رخت بربست و چهره‌اش حالت ابلهانه‌یی به خود گرفت. لحنی لطیف و آرام به صدای خود دادم و گفتم: «خونسرد باش، من یک دوست‌ام. روی آن صندلی کنار میز بنشین. من دوست پدرت هستم، دستپاچه نشو.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۶)
zohreh
۱۳۹۹/۱۰/۲۰

کتاب‌های "ریموند چندلر" ارزش خوندن دارن. کتاب قاتل در باران ماجرای مردی رو روایت میکنه که برای دور کردن پسرهای دور‌ و بر دخترش(!) فردی رو اجیر میکنه. در جریان کمک کردن، همه چیز به هم می‌ریزه و اوضاع بدتر از

- بیشتر
الهام سلیمی
۱۳۹۹/۱۱/۲۰

کتابش خوب بود اما خیلی توصبف فضایی داشت و یه مقدار حواس ادم رو پرت میکرد از وقایع ولی در کل بدک هم نبود

sama65
۱۳۹۹/۱۲/۳۰

کتاب پلیسی که کل داستان ماجرا محور است. تعلیق خاصی ندارد. معمایی ذهن مخاطب را دیگر نمیکند. چون که روایت اینگونه است‌. در کل مطابق سلیقه من نبود.

علی
۱۴۰۰/۰۵/۲۰

اصلا کتاب جالبی نبود و اصلا دوست نداشتم و به سختی تونستم بخونمش. ترجمه ضعیف داستان پردازی پر از مشکل که واقعا نمیشه کتاب را کامل بخوای بخونی. با این که تعداد صفحات کتاب بسیار کمه اما تموم کردنش واقعا

- بیشتر
کاوه
۱۳۹۵/۰۸/۱۱

یک داستان کاراگاهی درجه یک.عالی.

❤️درود بر امام خامنه ای و نصرالله❤️
۱۳۹۷/۰۱/۱۹

متوسط ، نیمه دوم بهتر میشه ، ترجمه عاااالی

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۸۸ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۶۷-۲۸-۱
تعداد صفحات۸۸صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۵۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۸/۰۱
شابک۹۷۸-۶۰۰-۶۸۶۷-۲۸-۱