با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
زنی در قاب آیینه

دانلود و خرید کتاب زنی در قاب آیینه

۳٫۸ از ۱۳ نظر
۳٫۸ از ۱۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب زنی در قاب آیینه  نوشته  ویرجینیا وولف  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

معرفی کتاب زنی در قاب آیینه

«زنی در قاب آیینه» مجموعه ۵ داستان کوتاه نوشته ویرجینیا وولف(۱۹۴۱-۱۸۸۲)، نویسنده زن برجسته انگلیسی است. داستان‌های این کتاب، بیانگر دلبستگی و اعتقاد وولف به ضمیر ناخودآگاه و یا به تعبیری جریان سیال ذهن‌ است. تخیل در این داستان‌ها حضوری پررنگ دارد؛ تخیلی که به وضوح برای وولف نقشی اساسی داشته است. در بریده‌ای از کتاب می‌خوانیم: «ازدواج کردند. طنین مارش عروسی را با صدای بلندی نواختند. کبوترها به پرواز درآمدند. پسربچه‌ها با نیم‌تنه‌های "کالج اتون" برنج پاشیدند، سگی شکاری در همان مسیر ول می‌گشت و "ارنست توربرن" عروس‌اش را از میان آن جمع کوچک و کنجکاو و آدم‌های کاملا ناشناس که همیشه در لندن جمع می‌شوند تا از شادی و غم دیگران بهره‌مند شوند به طرف اتومبیل برد. البته که داماد خوش‌قیافه بود و عروس هم خجالتی. برنج بیش‌تری روی سر آن‌ها پاشیدند و اتومبیل حرکت کرد. روز عروسی سه‌شنبه بود. امروز شنبه است. "رزالیند" هنوز با این حقیقت که به نام خانم "ارنست توربرن" باشد عادت نکرده بود. او در حالی‌که بر لبه‌ی پنجره‌ی هتلی که رو به دریاچه‌یی که تا آن طرف کوهستان ادامه داشت، خم شده بود و انتظار همسرش را می‌کشید تا برای صبحانه پایین بیاید. با خود فکر می‌کرد شاید هم هرگز نتواند به این‌که خانم ارنست یا حالا هر چه که باشد را باور کند. سخت بود به نام ارنست عادت کند. این اسمی نبود که او انتخاب کرده باشد. او نام‌های تیموتی، آنتونی یا پیتر را ترجیح می‌داد. خودش نیزهیچ شباهتی به نام ارنست نداشت. این نام او را به یاد لوحه‌ی یادبود پرنس آلبرت، میزهای عسلی از جنس چوب ماهون، گراورهای استیل" شاهزاده کونسورت " همراه خانواده‌اش، خلاصه به یاد اتاق غذاخوری مادرشوهرش در "پورچسترتریس" می‌انداخت.»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۰)
Parinaz Abbasi
۱۳۹۸/۰۶/۱۳

ترجمه افتضاح بود افتضاح متن رو بی ارزش کرده و مثل خزعبلات ذهتی توهمی درش آورده

AS4438
۱۳۹۹/۰۹/۱۴

برای من قابل درک نبود، کتابهای دیگری ازاین نویسنده خواندم ولذت بردم، شاید بدلیل ترجمه جذاب نبود.

Nasim
۱۳۹۵/۰۷/۱۵

«اگر بارقه تخیل و دلبستگی به کتاب نبود، من زنی کاملا عادی بودم.» تخیل زیبای ویرجینیا در کتاب و داستان های کوتاه بسیار زیبا. جای کتابهای ویرجینیا وولف در طاقچه خالی بود.

حلما
۱۳۹۵/۰۷/۱۵

بسیار دوست داشتنی و لطیف

afshar
۱۳۹۵/۰۷/۲۹

👌👌👌👌👌

blue
۱۳۹۶/۱۱/۱۹

متن ساده و روان عالی بود👌

Nahid Abbaspoor
۱۳۹۵/۱۲/۲۰

چند صفحه ست؟ کاش تو اطلاعات کتاب این رو هم بزنید ما بدونیم داستان کوتاهه یا بلنده

مسیح
۱۳۹۷/۰۹/۰۱

با اینکه وولف هیچ قله ای را در ادبیات به نام خود ثبت نکرده است ، اما من ، همیشه او را دوست داشته ام . شخصیت ، افکار و نوشته هایش را ( مقالات و داستان ها ) .

- بیشتر
🌻سپیده 🌻
۱۳۹۵/۱۱/۲۸

آدلاین ویرجینیا وولف،بانوی رمان نویس،مقاله نویس،ناشر،منتقد،و فمینیست بود که آثار برجسته ای چون"خانم دالووی" "به سوی فانوس دریایی" و "اتاقی از آن خود" را به رشته تحریر در آورده است...

کاوه
۱۳۹۵/۰۷/۱۵

ویریجینا وولف از پیشگامان عرصه فیمینیسم است.موضوع این کتاب هم داستانهایی با محوریت احساسات زنانه است.

بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۹۶ صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰ تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۸
تعداد صفحات۹۶صفحه
قیمت نسخه چاپی۵,۰۰۰تومان
نوع فایلEPUB
تاریخ انتشار۱۳۹۳/۰۷/۰۸