با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گزارش به خاک هویزه

دانلود و خرید کتاب گزارش به خاک هویزه

خاطرات سردار یونس شریفی

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب گزارش به خاک هویزه  نوشته  سیدقاسم یاحسینی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب گزارش به خاک هویزه

کتاب گزارش به خاک هویزه نوشته سید قاسم حسینی است. کتاب گزارش به خاک هویزه، خاطرات سردار یونس شریفی است که انتشارات سوره مهر برای علاقه‌مندان به تاریخ دفاع مقدس منتشر کرده است.

درباره کتاب گزارش به خاک هویزه

در بخش‌های اول کتاب، دوران کودکی و جوانی سردار شریف یونس شریفی را می‌خوانید، همچنین در جریان تحولات منطقه در زمان وقوع انقلاب اسلامی قرار می‌گیرید. ذکر دقیق جزئیات مربوط به چگونگی شروع جنگ، ‌به‌خوبی فضای حاکم بر هویزه و سوسنگرد را روایت کرده است و گویی خواننده، ‌همچون اهالی منطقه، ناگهان خود را در میدان خونین نبرد می‌بیند.

 صحنه‌های جنگ به وضوح برای خواننده روایت می‌شود و او را تحت تأثیر قرار می‌دهد؛ ‌صحنه‌هایی مانند کشتار وحشیانه روستائیان توسط تانک‌های عراقی و جنگ و گریز سربازان سپاه با دشمن بی‌رحم و مسلح. سردار شریفی که در روزهای دفاع مقدس در کنار مردان بزرگی همچون شهید حسین علم‌الهدی جنگید، امروز با نقل خاطرات آن مردان بزرگ، در پی انتقال این میراث ارزشمند به نسل‌های بعد از خود است. 

این کتاب بر اساس خاطرات سردار یونس شریفی نوشته شده است. این کتاب به بررسی خاطرات دوره‌ای از جنگ می‌پردازد که تاکنون کمتر کسی به آن اشاره کرده است.

خواندن کتاب گزارش به خاک هویزه را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به تاریخ جنگ تحمیلی پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است
بریده‌ای برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
تعداد صفحات۳۱۲ صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸‌-‌۹۶۴‌-‌۵۰۶‌-‌۶۴۷‌-‌۳
تعداد صفحات۳۱۲صفحه
نوع فایلPDF
تاریخ انتشار۱۳۸۸/۰۶/۰۱
شابک۹۷۸‌-‌۹۶۴‌-‌۵۰۶‌-‌۶۴۷‌-‌۳