فال خون

دانلود و خرید فال خون

۴٫۳ از ۸ نظر
۴٫۳ از ۸ نظر

برای خرید و دانلود   فال خون  نوشته  داوود غفارزادگان  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

S
کتاب با ترس از مردن یک سرباز عراقی شروع می شود. او مدام صحنه های بدی از جنازه های همرزمانش را بیاد می آورد. این خاطرات تلخ مدام ذهن سرباز را مشوش میکند، او به همراه ستوان به مأموریتی در بالای کوهی گماشته میشود. هوا سرد و برفیست و سرباز همچنان در فکر چگونه مردن...... اگر صبور باشید حدودا یک سوم پایانی کتاب غافلگیر شده و از این یکنواختی خارج میشود و جریان کتاب شما را با هیجان و تنش همراه خود تا انتها می کشاند.
0
geneva
از ایده داستان خوشم اومد،نمونه رو که خوندم گفتم این داستان ارزش اینو داره که بصورت فیزیکی تو کتابخونم‌جا خوش‌کنه تو این دوران قرنطینه به هر ضرب و زوری که شده بود یک نسخه اش رو پیدا کردم و چه کتابی بود ضرب اهنگ اولیه ممکنه برای بعضی ها کند باشه اما برای منی که عاشق نثر و نگارشش شدم خوب و قابل تحمل بود شاید بشه گفت عمده حوادث داستان تو یک سوم پایینی متمرکز شدن تقریبا از مقوله کتاب های دفاع مقدسی با بهتر بگم خشک مقدسی(جز کارهای اقای امیریان که حال و هوای طنز دارند) جداست پ.ن:در زمینه کتاب های غیر رئال جنگی(دفاع مقدس) شطرنج با ماشین قیامت و بخش هایی از رمان خون خورده نگاه منصفانه تر و واقعی تری به این مقوله دارند پ.ن۲:سو تفاهم واسه بعضی پیش نیاد م کلمه خشک مقدس به اثار جنگی ایرانی نوشته شده اشاره داره
sadra
پایانش فوق العاده بود لحن و نوع نوشتار کتاب هم عالییی بود گفتگو ها خوب نوشته نشده بودند و خیلی رسمی بودند اصلا شروع خوبی نداشت. داستان می تونست از لحظه های پایانی شروع بشه و برگرده به عقب به هر حال به کسانی که حوصله زیادی در خوندن دارند این کتاب را پیشنهاد می کنم
مانا
یک داستان کوتاه عالی
Maryam
داستانی درباره مرگ... اصل داستان توی یک سوم انتهایی کتاب اتفاق میوفته! نگارش ساده، روان و جذابی داره. توصیفاتش ساده و گاها خلاقانه هستن. اگر فصل اول کتاب رو بخونین، بعد از اون بیشتر به نثرش علاقه‌مند میشین ولی در ابتدا ممکنه خیلی مجذوب کننده به نظر نرسه.
masoudahmadi
عجیب غریب و ترسناک بود. چه پایان جالبی هم داشت.
صفحه قبل۱صفحه بعد