داستان کودکی من

دانلود و خرید داستان کودکی من

۴٫۷ از ۱۸ نظر
۴٫۷ از ۱۸ نظر

برای خرید و دانلود   داستان کودکی من  نوشته  محمد قاضی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچهدرباره طاقچه بی‌نهایت

نظرات کاربران

سپیده
🍁چارلی چاپلین🍁؛ - 🍁شما هرگز یک دزد را به خانه تان دعوت نمی کنید.پس چرا اجازه می دهید افکاری که شادی شما را می دزدند در ذهنتان سکنا گزینند. -🍁 عادت ندارم درد دلم را به هر کسی بگویم! پس خاکش می کنم زیر چهره ی خندانم.تا همه فکر کنند نه دردی دارم و نه قلبی...! - 🍁بهترین دوستم آینه است! وقتی من گریه می کنم، او نمی خندد... - 🍁همیشه آخر همه چیز خوب میشه.اگه نشد،هنوز آخرش نرسیده. - 🍁این یکی از تضاد های زندگی ماست که همیشه کار اشتباه را در بهترین زمان ممکن انجام می دهیم... - 🍁همیشه نباید حرف زد، گاه باید سکوت کرد.حرف دل که گفتنی نیست! باید آدمش باشد! کسی که با یک نگاه کردن به چشمانت، تا ته بغضت را بفهند...! 🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂🍂 🍁متبع: نت🍁
0
محسن
داستان زندگی چارلی چاپلین به زبان خودش است. بیشتر شامل دوره کودکی تا جوانی و جایی که وارد سینما می‌شود. چارلی زندگی سخت و پرچالشی داشت به خصوص در دوران کودکی و نوجوانی و این سختی را خیلی صمیمانه و صادقانه روایت کرده است. بعد از خواندن کتاب دوست داشتم دوباره فیلم‌های چاپلین را ببینم، رگه‌هایی از زندگی‌اش را توی فیلم‌هایش می‌شود پیدا کرد.
ناصر
بنظرم خیلی کتاب خوبی هست وقیمتش هم مناسب👍👍
sss
زندگی پر از درد و رنج اما با امید که نتیجه رسیدن به موفقیت
کاربر ۱۴۳۰۱۴۸
کتاب خوبیه
zahra
کتاب خوبی به نظر میاد اما خیلی گرون!
محمد کیوانلو
هرچند قلم چاپلین به زیبایی و اثرگذاری فیلمهایش نیست، اما آشنایی با ابن اعجوبه سینما و لمس زندگی او تجربه با ارزشیه...شکل و شمایل کتاب خیلی به «اشک آنجلا» شبیهه؛ البته ناگفته نمونده که در زمینه اتوبیوگرافی، اشک آنجلا کیلومتر ها جلوتره.
jiminiiiiiiiiii
زیبا
behraadmoradi
^_6 این کتاب با کتاب داستان زندگی من هردو یکی هستن. من هردو رو به موازات هم مطالعه کردم ولی قطعا ترجمه آقای قاضی برای من دلنشین تر بود. ⚠️ کتاب داستان زندگی من در انتهای کتاب یه سری فصل های اضافه هم داره که البته خیلی جالب توجه هم نیست. تقریبا از اواسط فصل 21 به بعد کتاب داستان زندگی من دیگ توی این کتاب نوشته نشده.
کاربر ۲۴۵۰۶۳۷
تابن
صفحه قبل۱۲صفحه بعد