با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی من خوبم، تو خوبی اثر تامس ای. هریس

دانلود و خرید کتاب صوتی من خوبم، تو خوبی

۲٫۸ از ۱۲ نظر
۲٫۸ از ۱۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی من خوبم، تو خوبی  نوشته  تامس ای. هریس  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی من خوبم، تو خوبی

کتاب صوتی من خوبم، تو خوبی نوشته تامس ای. هریس است که با ترجمه بیتا حکمی و صدای امیر فرحان‌نیا منتشر شده است. این کتاب به شما یاد می‌دهد چطور شاد زندگی کنید و چطور در زندگی تصمیمات عاقلانه بگیرید.

درباره کتاب من خوبم، تو خوبی

ما همه این را تجربه کرده‌ایم. در هنگام بحث در مورد یک موضوع مهم یا یک مشاجره حساس، ناگهان احساس می‌کنید که کسی در ذهنتان شما را صدا می‌زند. گویی شباهت زیادی به مادر یا پدرتان دارد. شاید این بحث به‌قدری جدی باشد که مثلاً مادر شما، در مورد رعایت استانداردهای زیبایی زنان نسبت به شما بیمناک شده است یا شاید پدرتان شما را به‌خاطر گریه کردن سرزنش می‌کند تا به قولی "مثل یک مرد رفتار کنید". این حس می‌تواند اضطراب غیرقابل کنترل، ناشی از مشکلات رها شدن در کودکی باشد که وقتی شما و همسرتان با یکدیگر درگیر می‌شوید، ممکن است بروز پیدا کند. اینکه بتوان به طور مستقیم به‌صورت کودک درون یا والد درونی خود نگاه کرد، می‌تواند ناراحت‌کننده باشد اما به گفته نویسنده، همه ما این دو شخصیت را در درون خود داریم. خوشبختانه روش‌هایی وجود دارد که می‌توان این قسمت از خود را شناخت و کنترل کرد؛ حتی می‌توان با این روش‌ها الگوهای جدیدی در فکر و رفتار خودتنظیم کنید. این کتاب به شما کمک می‌کند شادتر زندگی کنید.

شنیدن کتاب من خوبم، تو خوبی را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام کسانی که به دنبال یک زندگی عاقلانه هستند پیشنهاد می‌کنیم.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۹۷٫۵ مگابایت
زمان۱۲ ساعت و ۳۱ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۹۷٫۵ مگابایت