با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه فرهنگ کار تیمی ایجاد کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه فرهنگ کار تیمی ایجاد کنیم

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه فرهنگ کار تیمی ایجاد کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه فرهنگ کار تیمی ایجاد کنیم

کتاب صوتی فرهنگ کار تیمی ایجاد کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای کاوه یانقی می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب فرهنگ کار تیمی ایجاد کنیم

کار تیمی و فرهنگ سازی کار تیمی و گروهی در هر سازمانی یکی ازمهم‌ترین اقداماتی است که هر سازمان، تیم و یا استارتاپی باید آن را اجرا کند. تا زمانی که افراد تیم و یا سازمان ندانند که چگونه در چه چهارچوبی باید در کنار یکدیگر کار کنند تا به اهداف مشترک برسیند نمی‌توانید بهره‌وری و پیشرفت را در سازمان خود نهادینه کنید.

همه‌ ما به نوعی کار تیمی را در محل کار، در میادین ورزشی، یا در موقعیت‌های اجتماعی تجربه می‌کنیم. با استفاده از این تجارب همه‌ ما نشانه‌های عملکرد تیمی ضعیف را می‌شناسیم: انسجام ضعیف، ارتباطات ضعیف، سطح پایین اعتماد و مراحل برجسته‌ از دست رفته در یک پروژه.

این کتاب شما را برای کار گروهی موفق همراهی می‌کند.

شنیدن کتاب چگونه فرهنگ کار تیمی ایجاد کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به رشد سب و کارشان پیشنهاد می‌کنیم.

بخشی از کتاب چگونه فرهنگ کار تیمی ایجاد کنیم

دقیقا چرا کار تیمی در محل کار حائز اهمیت است؟ یک تیم سالم مزایای زیادی را برای فرد، سازمان، تیم و استارتاپ دارد که می توان به :

وقتی فرد به عنوان عضوی فعال در تیم دیده می شود احساس می کند از او قدردانی شده است و مزایای غیر عینی همچون حس خشنودی، خود-ارزشمندی و خرسندی در او ایجاد می شود. این امر باعث تحریک، حس موفقیت و یادگیری فکری می شود. پس فرد باید حس مفید بودن در تیم را به خوبی درک و احساس کند، و این فقط از راه ایجاد فرهنگ کار تیمی گروهی امکان پذیر است

سازمان از خلاقیت و بازده بالایی که تیم فراهم می کند سود می برد. تیم سالم به این معنی است که کارکنان به کار گرفته شده اند و یک فرهنگ کاری در حال جنبش وجود دارد. همچنین به معنی این است که افراد تعامل بیشتری با هم دارند، که این خود به انجام کارآمد تر کارها و تحریک نوآوری و خلاقیت کمک می کند.

سازمان با داشتن افراد سالم و همکاری هایی که از طریق فعالیت های داوطلبانه، رویداد های اجتماعی و ایجاد زیر ساخت های حمایت گر، زمان و انرژی شان را برای بهزیستی بهتر صرف می کنند و ارتقاء فاحشی را تجربه می کند.

کار تیمی به این معنی نیست که همه‌ی افراد همه‌ی کارها را با هم انجام دهند. برای این کار لازم است که سازماندهی انجام شود و هر پروژه به اجزای سازنده اش خرد شود. سپس مشخص شود که هر شخص مطابق با تخصص، علاقه و دسترسی که دارد کدام کار را انجام دهد. در تجزیه هدف اصلی به اهداف و کار های کوچکتر بسیار مهم است که بتوانید رابطه خوبی بین اهداف بزرگ تا کوچک برقرار کنید و آن ها را به خوبی سازماندهی کنید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹٫۳ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۰۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹٫۳ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن