با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
چگونه بر کمالگرایی غلبه کنیم

دانلود و خرید کتاب صوتی چگونه بر کمالگرایی غلبه کنیم

۵٫۰ از ۲ نظر
۵٫۰ از ۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی چگونه بر کمالگرایی غلبه کنیم  نوشته  گروه نویسندگان سایت هاو کن یو  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی چگونه بر کمالگرایی غلبه کنیم

کتاب صوتی چگونه بر کمالگرایی غلبه کنیم یکی از آثار مجموعه چگونه‌های دست یافتنی است که در نوین کتاب گویا تولید صوتی است. این فایل صوتی را که برگرفته از مقالات سایت Howcanu است، با نویسندگی گروه نویسندگان هاو کن یو و صدای ندا پوریان می‌شنوید.

مجموعه چگونه‌های دست یافتنی که در نوین کتاب گویا صوتی شده است، مجموعه‌ای کاربردی در زمینه‌های گوناگون اعم از موفقیت، کسب وکار، سلامت، روان‌شناسی و رشد فردی است. کتاب‌های این مجموعه که به قلم افراد متخصص ایرانی و خارجی نوشته شده‌اند، به شما کمک می‌کنند تا راهکارهایی عملی را برای بهبود و ارتقای خود در زمینه‌های گوناگون و ترک عادات نادرست تجربه کنید. شما با گوش دادن مقالات این مجموعه در زمانی اندک می‌توانید به راهکارهایی مفید و قابل اجرا دست پیدا کنید.

درباره کتاب چگونه بر کمالگرایی غلبه کنیم

مال گرایی چیست؟ چگونه بر کمال گرایی غلبه کنیم؟ نشانه های کمال گرایی کدام است؟ کمال گرا سخت راضی می‌شود استانداردهای این افراد برای هر خواسته یا روش انجام کاری غیر منطقی است و به دلیل عدم دستیابی به خواسته‌ها، با اختلالاتی مواجه می‌شوند. از نتیجه‌های این عدم دستیابی به خواسته‌ها، کاهش اعتماد به نفس است،این کتاب کمک می‌کند در این مسیر موفق‌تر باشند و بتوانند کمال گرایی را کنار بگذارند.

شنیدن کتاب چگونه بر کمالگرایی غلبه کنیم را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

همه کسانی که درگیر کمال گرایی هستند از این کتاب لذت خواهند برد.

بخشی از کتاب صوتی چگونه بر کمالگرایی غلبه کنیم

کمال گرا های افراطی آثار تخریب کنندۀ کمال گرایی را تجربه کرده اند. کمال گرایی در این حالت به جای اینکه به شما کمک کند شخص بهتری شوید، شما را دچار اختلالات وسواس و اضطرابی می کند که این به نوبۀ خود زندگی و روحیۀ شما را خراب می کند.

اگر با کمال گرایی دست و پنجه نرم می کنید، این راهنمای عمیق و جامع از وبسایت هاو کن یو برای شماست. در اینجا 8 توصیه با شما به اشتراک گذاشته می شود که در رفع این مشکل به این دست افراد کمک می کند.

طی واژه هایی که در ادامه ترتیب داده شده اند، خواندن به یک باره زیاد مهم نیست، بلکه خواندن و اجرای آن در طولانی مدت حائز اهمیت است. می توانید این مقاله را نشان کنید و با دوستان و خانواده تان به اشتراک بگذارید.

یک کمال گرای سالم باشید نه یک کمال گرای افراطی 

کمال گرایی می تواند یک ویژگی سالم هم باشد. مشکل زمانی ایجاد می شود که این ویژگی شکل افراطی به خود می گیرد.

بسیاری از مسائل مطرح شده در مورد کمال گرایی به کمال گرایی افراطی مربوط می شود که شکل افراطی و ناهنجار کمال گرایی است. کمال گرایان افراطی اجازه می دهند دست یافته هایشان مشخص کنند که آنها چه کسانی هستند و اغلب نارضایتی عمیقی را بر فراز اهدافشان تجربه می کنند. هدف آنها رسیدن به بالاترین استانداردها به هر قیمتی، از قربانی کردن روابطشان گرفته تا سلامتی شان است. متأسفانه این همان نوع کمال گرایی است که در رسانه هم مورد تمجید و تکریم قرار می گیرد، که در آن تمرکز افراطی روی چیزها ایجاد می شود به گونه ای که به نظر طبیعی می رسند.

از سوی دیگر کمال گرایی سالم وجود دارد. برخلاف کمال گرایان افراطی، کمال گرایان سالم با استانداردهای بالا برانگیخته می شوند و از آن برای حرکت رو به جلو استفاده می کنند. در حالیکه کمال گرایان سالم به اهدافشان متعهدند، اجازه نمی دهند شکست هایشان آنها را پایین بکشد یا آنها را تعریف کند.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۱ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۲۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۶٫۱ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن