با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تفکر برتر

دانلود و خرید کتاب صوتی تفکر برتر

میکروبوک

بدون نظر
بدون نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تفکر برتر  نوشته  گابریل وینبرگ  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تفکر برتر

اثر حاضر چکیده کتاب تفکر برتر اثر کارافرین موفق و باتجربه و مشاور چندین استارت‌آپ بزرگ، گابریل وینبرگ است. 

 درباره میکروکتاب صوتی تفکر برتر

 این میکروبوک مانند یک جعبه‌ابزرا برای ذهن شما است و به شما کمک می‌کند تا مشکلات بزرگ و پیچیده را خودتان حل کنید و یک تصمیم‌گیرنده عالی باشید. گابریل وینبرگ به کمک لورن مک‌کان که یک کارشناس آمار است در این کتاب با بینشی که نسبت به رشته‌های متنوع همچون زیست‌شناسی، اقتصاد و مدیریت و کسب‌وکار دارند، مدل‌هایی ذهنی را به شما ارائه می‌دهند که در دنیای کنونی برترین و موفق‌ترین افراد در حوزه حل مسئله و تصمیم‌گیری از انها بهره می‌گیرند.

این کتاب بسیار جذاب است و مثل یک پایان‌نامه دانشگاهی خسته‌کننده نیست. مسائلی که در این کتاب گفته می‌شوند و مدل‌هایی که معرفی می‌شوند کاملا کاربردی هستند و می‌توانید در زندگی روزمره و کار خود از آنها استفاده کنید و آنها را برای رفع مشکلات شخصی و کاری خود به کار ببندید تا به یک متفکر برتر تبدیل شوید.

 شنیدن کتاب تفکر برتر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 این کتاب برای متفکران، منطق‌دانان، دانشمندانی که زندگی خود را وقف عِلم خود کرده‌اند و افرادی که می‌خواهند از خود فرد بهتری بسازند، بسیار کاربردی است.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰٫۲ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰٫۲ مگابایت