با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
تا آینده ‌ای روشن

دانلود و خرید کتاب صوتی تا آینده ‌ای روشن

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی تا آینده ‌ای روشن  نوشته  وین دایر  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی تا آینده ‌ای روشن

کتاب صوتی تا آینده ‌ای روشن اثری از وین دایر با ترجمه شهرزاد فتوحی است. این کتاب مجموعه‌ای از کلمات قصار و نکات شنیدنی و جذاب است که به ما کمک می‌کند تا در مسیر موفقیت گام برداریم.

نسخه صوتی این اثر را با صدای فرهاد اتقیایی می‌شنوید. 

درباره کتاب صوتی تا آینده ‌ای روشن

وین دایر، در کتاب صوتی تا آینده ‌ای روشن به تمام مخاطبان راه موفقیت را نشان می‌دهد. این راه، راهی نیست که با انجام یک سری دستورالعمل خاص به آن برسید، بلکه اتفاقا مسیری است که با تغییر در افکارتان به وجود می‌آید. برای رسیدن به موفقیت باید باور داشت که می‌توان موفق شد و کتاب تا آینده ‌ای روشن به شما کمک می‌کند تا به این باور برسید. شما موجودی خاص و متفاوت هستید و لایق بهترین‌ها در زندگی. اما اگر نتوانید این را بپذیرید، موفقیتی نیز کسب نمی‌کنید. 

این کتاب مجموعه‌ای از کلمات قصار درباره موفقیت است. کتابی که بارها و بارها به آن گوش خواهید کرد و با درونی کردن آنچه در کتاب به شما گفته می‌شود، شاهد ایجاد تغییرات عظیم و تحولات مثبت در زندگی‌تان خواهید بود. 

کتاب صوتی تا آینده ‌ای روشن را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

شنیدن کتاب صوتی تا آینده ‌ای روشن را به تمام علاقه‌مندان به کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری پیشنهاد می‌کنیم. 

درباره وین دایر

وین دایر با نام کامل وین والتر دایر در ۱۰ مه ۱۹۴۰ در دیترویت آمریکا به دنیا آمد. او نویسنده کتاب‌های خودیاری و سخنران انگیزشی آمریکایی بود. کتاب قلمرو اشتباهات شما (با عنوان "چگونه شخصیت سالم‌تر بیابیم؟" در ترجمه فارسی) در سال ۱۹۷۶ در حدود ۳۰ میلیون نسخه فروخت و جزء یکی از بالاترین فروش کتاب‌ها در تاریخ شد. وین دایر در سال ۱۹۸۷ به عنوان بهترین سخنران ایالات متحده شناخته شد. در سال ۲۰۱۱ مجله Watkins Magazine وین دایر را سومین انسان معنوی تأثیرگذار در دنیا معرفی کرد. او هشت فرزند دارد که همگی در فلوریدا زندگی می‌کنند.

وین دایر در ۲۹ اوت سال ۲۰۱۵ به دلیل ابتلا به سرطان خون از دنیا رفت.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۳٫۰ مگابایت
زمان۰۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۷۳٫۰ مگابایت