با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
مرگ کسب و کار من است

دانلود و خرید کتاب صوتی مرگ کسب و کار من است

۵٫۰ از ۴ نظر
۵٫۰ از ۴ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مرگ کسب و کار من است  نوشته  روبر مرل  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مرگ کسب و کار من است

کتاب صوتی مرگ کسب و کار من است نوشته روبر مِرل، نویسنده فرانسوی با ترجمه‌ای از احمد شاملو است. این کتاب می‌کوشد نگاهی داستانی داشته باشد به جنایت‌های روی داده در جنگ جهانی دوم. این کتاب با صدای فریاد موسویان منتشر شده است.

این کتاب داستان رودلف است، مردی که در آلمان و با تربیت وسواس‌گونه پدر مذهبی‌اش متولد می‌شود و کم‌کم مسیر زندگی‌اش تغییر می‌کند. این کتاب زندگی‌نامه‌ی یک جلاد است.

این کتاب مقایسه دو مسیر است. دو مأمور، دو جلاد، با این تفاوت که آمرانِ یکی فاتح است، آمران یکی مغلوب! ـ مسئله این است که اگر می‌توان رودلف لانگ را به عنوان «افسری که مأمور اجرای قتل عام زندانیان بوده است محکوم شمرد چه‌گونه می‌توان خلبان هواپیمایی را که به پرتاب بمب اتمی بر هیروشیما وناگازاکی مأمور شده است از جنایت مبرا شناخت؟ آیا فاتح یا مغلوب بودن در نفسِ جنایت تغییری می‌دهد؟

نویسنده با طرح این سوآلِ بی‌پاسخ می‌خواهد بگوید: ــ متأسفانه بلی، چون اشکال عمده‌ی کار این است که در قاموسِ سیاست همیشه حق با حریفِ پیروزست!

شنیدن کتاب مرگ کسب و کار من است را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به ادبیات جهان مخصوصا روایت‌های جنگ جهانی دوم پیشنهاد می‌کنیم.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
mahdi
۱۳۹۹/۱۲/۰۳

عالی بود

wraith
۱۴۰۰/۰۶/۲۸

البته من این کتاب رو خوندوم بینظیره خیلی دوست داشتم

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۱۴ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۱۴٫۲ مگابایت
زمان۱۴ ساعت و ۳۶ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۶۱۴٫۲ مگابایت