با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی محدودیت صفر اثر ایهالیا کالاهولن

دانلود و خرید کتاب صوتی محدودیت صفر

۴٫۲ از ۱۹۲ نظر
۴٫۲ از ۱۹۲ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی محدودیت صفر  نوشته  ایهالیا کالاهولن  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی محدودیت صفر

کتاب صوتی محدودیت صفر اثری مشترک از ایهالیا کالا هولن و جوزف ویتالی است. این اثر روش جدیدی را معرفی می‌کند که به مخاطبان کمک می‌کند تا به منابع خرد و آرامش دست یابند و با کمک راهکارهای مطرح شده، زندگی ایمن و سراسر نور و روشنی برای خود بسازند.

این اثر بر اساس روشی تدوین شده است که به آن هو اوپونو پونو (Hoʻoponopono) می‌گویند؛ روشی برگرفته از خرد بومیان هاوایی. این روش قبول تمام مسئولیت‌هایی است که در زندگی بر عهده داریم. به این صورت به محدودیت صفر می‌رسیم. اما چگونه؟

درباره کتاب صوتی محدودیت صفر

در بخشی از مقدمه این اثر درباره روش هو اوپونو پونو اینطور آمده است: «هو اوپونو پونو به زبان ساده یعنی اصلاح و تصحیح غلط. بر اساس باور یونانیان باستان، افکار به وسیله ی خاطرات دردناک گذشته، آلوده می شوند. هو اوپونو پونو راهی است برای آزاد کردن انرژی افکار و اشتباهات دردناکی که منجر به عدم تعادل و بیماری می شوند.»

اما اصلاح و تصحیح غلط چطور باعث می‌شود تا بتوانیم آرامش را به زندگی خود دعوت کنیم؟

درمانگری به نام ایهالیا کالا هولن با استفاده از این روش، موفق شده است تا زندگی افراد بسیاری را متحول کند. این تحول به این صورت اتفاق می‌افتدِ زمانی که ما بپذیریم خودمان مسئول هر رخدادی هستیم که در زندگی‌مان رخ می‌دهد، آرامش را به زندگی خود دعوت کردیم.

او در این روش به آدم‌ها کمک می‌کند تا به درک این نکته برسند: دنیایی که بیرون از ما جریان دارد، بازتابی از همان دنیایی است که ما در ذهن خودمان ساخته‌ایم. بنابراین، اگر بتوانیم خاطرات دردناک گذشته را فراموش کنیم و افکار اشتباهی را که در سر داریم، تصحیح کنیم، می‌توانیم دنیای بیرونی را هم تغییر دهیم. به این ترتیب است که ما مسئولیت کار خود را بر عهده گرفته‌ایم.

اما مشکلات واقعا چیستند؟ «هو اوپونو پونو مشکلات را معضل نمی داند، بلکه آنها را فرصت قلمداد می کند. مشکلات فقط تکرار خاطرات گذشته اند که به ما فرصت دیگری می دهند تا عاشقانه بنگریم و براساس الهامات قلبی مان عمل کنیم.»

این نوع نگاه به همان بینشی برمی‌گردد که پیشتر کسب کرده‌ایم: ما مسئول خلق دنیای خودمان هستیم. این مسئولیت به طور صد درصد با ما است و زمانی که بپذیریم دنیای بیرونی از افکار درونی ما خلق می‌شوند، روشی هم برای ایجاد تغییرات پایدار درافکارمان پیدا می‌کنیم.

چرا باید کتاب صوتی محدودیت صفر را گوش کنیم؟

در پاسخ به این سوال که چرا باید کتاب صوتی محدودیت صفر را گوش کنیم، جواب سرراست و ساده‌ای وجود دارد. همه ما در زندگی به دنبال آرامش هستیم و این آرامش را می‌توانیم از طرق مختلفی کسب کنیم. این اثر یکی از همین راه‌های رسیدن به آرامش را به ما معرفی می‌کند. روشی که می‌تواند برای تمام افراد موثر واقع شود و نوع نگاه و نگرششان را به دنیا تغییر دهد. تغییری که در نهایت به ساختن زندگی، درست همانطور که می‌خواهیم و لیاقتش را داریم، منجر می‌شود.

کتاب صوتی محدودیت صفر را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم؟

کتاب صوتی محدودیت صفر برای تمام کسانی است که به دنبال آرامش می‌گردند و البته حاضرند که در این مسیر، مسئولیت خود را بر عهده بگیرند. نمی‌توان مخاطبان این کتاب را به گروه خاصی محدود کرد، چرا که همه مردم از آرامش استقبال می‌کنند اما کسانی را که از مخاطبان کتاب‌های حوزه موفقیت و خودیاری هستند، به طور ویژه دعوت می‌کنیم تا از این کتاب صوتی لذت ببرند.

درباره ایهالیا کالا هولن

ایهالیا کالا هولن (Haleakalā Hew Len) همان درمانگر مرموزی است که با استفاده از این روش موفق شده است تا زندگی مردم بسیاری را در دنیا تغییر دهد. او چهار کتاب نوشته است که معروف‌ترین آن‌ها همان محدودیت صفر (Zero Limit) است. ویدیوهای او را هم می‌توانید از طریق وبسایت‌های مختلف تماشا کنید تا با روش کار و توع تفکر او آشنا شوید.

درباره جو ویتالی

جوزف ویتالی یا جو ویتالی (Joseph Vitale) ۱۲ دسامبر ۱۹۵۳در اوهایو به دنیا آمد. او نویسنده، موسیقیدان، سخنران و معلم معنوی است که به دلیل حضورش در فیلم راز و همچنین نوشتن کتاب‌های عامل جذب و محدودیت صفر شناخته شده است.

جو ویتالی مدتی به عنوان یک بیخانمان در خیابان‌های دالاس زندگی کرد اما در همان دوران هم از اشتیاقش به مطالعه کتاب کم نشد. او در زمینه متافیزیک و تفکر مثبت مطالعه می‌کرد و همین‌ها هم زمینه‌ساز تغییرات بسیاری در او شدند. او در حال حاضر به همراه همسرش نریسا ادن در استین تگزاس زندگی می‌کند.

اولین کتابی که ویتالی نوشت، ذن و هنر نوشتن نام داشت. این اثر در سال ۱۹۸۴ منتشر شد. او کتاب دیگری در زمینه کسب و کار دارد که نامش «هر دقیقه یک مشتری زاده می‌شود» است. سال ۲۰۰۵ سال شانس او بود. چراکه با نوشتن کتاب عامل جذب: ۵ قدم آسان برای خلق ثروت یا هر چیز دیگری از درون و بیرون، موفق شد عنوان نویسنده پرفروش‌ترین کتاب سال از از آن خود بکند.

درباره ابوالفضل شاه‌ بهرامی

ابوالفضل شاه بهرامی ۱۱ خرداد ۱۳۶۳ متولد شد. او در رشته مترجمی زبان انگلیسی تحصیل کرده است اما از همان دوران نوجوانی و جوانی با شنیدن صدای استادانی مانند بهرام زند و ایرج ناظریان به دوبله علاقه‌مند شده است و همیشه صدای اساتیدی مانند مهران دوستی و بهروز رضوی را جذاب و شگفت‌انگیز می‌دانسته است.

او با شرکت در کلاس‌های مرحوم مهران دوستی دوره‌های دوبله و گویندگی را گذراند و در رادیو جوان مشغول به کار شد. پس از مدتی به همکاری با واحد دوبله صدا سیما مشغول شد. صدای زیبای ابوالفضل شاه بهرامی را در فیلم‌های بسیاری که از تلویزیون پخش شده‌اند شنیده‌اید. او همچنین در زمینه تولید کتاب صوتی با گروه نوین کتاب گویا فعالیت می‌کند.

نظرات کاربران

Roham
۱۳۹۹/۰۷/۲۵

سه سال پیش برای اولین بار با این کتاب ذهن من شروع به تغییر کرد و ظرف دوسه ماه تمام حالات ذهنیم و افسردگیم رفع شده بود.. فقط باید درکش کنی

خدیجه صادق
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

تمام کتاب دد یک داستان کوتاه خلاصه میشه: در جوانی میخواستم دنیا تغییر دهم، در میانسالی میخواستم خانواده و اطرافیان را تغییر دهم و در کهنسالی فهمیدم فقط اگر خودم را تغییر میدادم دنیا نیز تغییر میکرد،کتاب خوبیه حس میکنم برای

- بیشتر
شیرین
۱۳۹۹/۰۷/۰۶

این کتاب می تونه خیلی از سوالات در مورد انرژی و تقدیر و شفا رو جواب بده و خیلی ساده و همه فهم هستش ، ترجمه هم روان و خوبه و تمرینش هم واقعا برای من جواب داده لطفا حضور

- بیشتر
کاربر ۲۴۸۳۱۶۷
۱۴۰۰/۰۴/۱۳

یکی از تاثیرگذارترین کتاب هایی بود که تاحالا خوندم و واقعا ذهن آدم رو باز و آزاد میکنه، شدیدن توصیه میشه!

کاربر ۲۰۳۷۵۷۲
۱۳۹۹/۰۷/۲۱

بایستی با یک ذهن باز و بدون قضاوت از قبل این کتاب را شنید هر فصل را چند بار شنید و سعی کرد تا موضوع مورد بحث، درک و تمرین شود.

کاربر ۲۱۹۲۶۷۴
۱۳۹۹/۰۷/۱۶

باخوندن این کتاب به درون رجوع میکنیم به نظر من خیلی عالی بود

عاطفه
۱۴۰۰/۰۱/۱۲

هم متن فوق العاده جذاب نوشته شده هم ترجمه عالی و روان است و هم صدا و تسلط گوینده بی نظیره

کاربر ۱۱۵۰۱۱۴
۱۳۹۹/۰۸/۲۵

کتابی عالی توصیه میکنم حتما چند بار گوش کنید

apachi
۱۴۰۰/۰۳/۲۸

شفا، در دوست داشتن خود است.

سعید طاهری
۱۳۹۹/۰۷/۰۶

چه عجب!بعد حدود یکسال! بالاخره گذاشتید،حالا که صوتیش هست،کتاب متنی اش رو هم بذارید؛در ضمن ادامه این کتاب رو باعنوان"/حضور در وضعیت صفر/" رو که هم نسخه صوتیش هست و هم متنیش رو بذارید،باسپاس!

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۳۱٫۹ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۴۸ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۴۳۱٫۹ مگابایت