با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
کتاب صوتی سفر روح اثر مایکل نیوتون

دانلود و خرید کتاب صوتی سفر روح

سیری در جهان های معنوی دیدار از طبقات مختلف برزخ با هیپنوتیزم

۴٫۲ از ۲۵ نظر
۴٫۲ از ۲۵ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سفر روح  نوشته  مایکل نیوتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سفر روح

ر کتاب سفر روح نوشته‌ی مایکل نیوتن می‌توانیم به جدیدترین جزئیات و جدیدترین کشف‌ها درمورد اسرار زندگی در دنیای روح، بعد از مرگ که برای اولین بار به آن پرداخته شده است، دسترسی داشته باشیم. اثبات زنده ماندن هوشیاری ما در سفر روح توسط مایکل نیوتون با استفاده از یک تکنیک خاص به نام هیپنوتیزم انجام می‌گیرد. او از این روش برای رسیدن به خاطرات پنهان افراد استفاده می‌کند، بعضی از این بینش‌های شگفت‌انگیز را درمورد آنچه بین زندگی‌ها برای ما اتفاق می‌افتد کشف می‌کند. سفر روح سابقه‌ی 29 نفری است که تجربیات خود را در بین مرگ جسمی به یاد می آورند.

درباره کتاب سفر روح

کتاب سفر روح، با نگاهی غیرمادی، سعی در اثبات وجود داشتن عالم برزخ و نفی پوچ‌گرایی دارد. به‌طور قطع یکی از بزرگ‌ترین سوالات انسان‌ از ابتدا تا امروز چگونگی مرگ بوده است. مرگ یک معمای چند مجهولی برای اکثر مردم است که حل آن برای هیچ فردی امکان‌پذیر نیست، مگر کسانی که آن را تجربه کرده‌اند که البته آن‌قدر فرصت نداشتند که بتوانند رفع ابهام کنند.

اعتقاد نداشتن بسیاری از افراد به زندگی بعد از مرگ و عالم برزخ و عوالم بعد از آن یک مسئله عادی است. شاید دلیل بعضی از خودکشی‌ها همین دیدگاه مادی‌گرا و پوچ‌گراست. این مسئله فقط شامل مردم عادی نمی‌شود و افراد عالی رتبه و متخصصان نیز شامل میشوند. دکتر مایکل نیوتن، نزدیک به سی سال است در تلاش است تا با آزمایش‌های علمی، این عقیده را رد کند و به همه‌ نشان دهد که جهان و عوالم بعد از مرگ وجود دارند و هدف از خلقت انسان، چیزی بیشتر از این دنیای مادی است.

او در این کتاب ، تجربیات سی‌ساله‌ی خود را روی افرادی که چیزی مانند مرگ و یا جدایی از این دنیا را تجربه کرده‌اند را در کتابی، جمع‌آوری کرده است. یکی از مهم‌ترین روش‌های رسیدن به آرامش در افراد در روانشناسی، هیپنوتیزم است. در هیپنوتیزم متخصصان با شگردها و روش‌های خاصی افراد را به یک خواب کوتاه مدت می‌برند و در این روش شاید بدن در حالت خواب باشد، اما ذهن کاملا هوشیارانه به مشکلاتی که افراد دارند می‌پردازد، در این حالت فرد در حالت خواب‌، خاطرات و حتی تجربیاتی را که در حالت هوشیاری کامل هیچ ذهنیتی از آن‌ها ندارد عنوان می‌کند. دکتر نیوتن، از این کار برای رسیدن به تجربه‌ی عالم برزخ استفاده می‌کند. او این کتاب را براساس گفته‌ها و تجربیات افرادی که هیپنوتیزم شده‌اند، و یک درک هرچند ناچیز از عالم برزخ داشتند نوشته است. این کتاب در سال ۱۹۹۴ منتشر شده است. در سال ۲۰۰۰ کتاب سرنوشت روح که ادامه ی این کتاب میباشد هم از همین نویسنده منتشر شده است.

چرا باید کتاب سفر روح را مطالعه کنیم؟

پس از مطالعه سفر روح، درک بهتری از جاودانگی روح انسان پیدا خواهیم کرد. ما با احساس بهتری با چالش های روزمره روبرو خواهیم شد و شروع به درک دلایل وقایع زندگی خود خواهیم کرد. این کتاب می‌تواند نگرش تازه‌ای از دنیا و جهان بعد از مرگ به همه‌ی انسان‌ها بدهد و ترس آن‌ها را از مرگ کاهش دهد

خواندن این کتاب را به چه کسی پیشنهاد می کنیم؟

این کتاب می‌تواند به کسانی که از مرگ می‌ترسند یا تجربه‌ی ترسناکی در رابطه با مرگ داشته‌اند و نمی‌توانند با کسی صحبت کند کمک زیادی بکند.

درباره مایکل نیوتن

دکتر مایکل نیوتن نهم دسامبر سال ۱۹۳۱ در ایالت کالیفرنیای آمریکا متولد شد. او علاقه بسیاری به شناخت روح و دنیای متافیزیک داشت و به همین خاطر شروع به تحصیل در این زمینه کرد و رشته بهداشت فکر و روان را در دانشگاه انتخاب کرد. او در بهترین موسسات عالی آموزش ایالات متحده آمریکا مشغول تحصیل شد و پس از پایان درس خود همین رشته را تدریس کرد.

مایکل نیوتن دارای دکترای روانشناسی مشاوره، فوق لیسانس هیپنوتیزم و عضو انجمن مشاوره آمریکا است. وی همچنین به عنوان معلم در دانشکده مؤسسات آموزش عالی حضور دارد و درعین حال در تمرین خصوصی در لس‌آنجلس نیز فعالیت می‌کند.

علاوه‌بر این، دکتر مایکل نیوتن به عنوان یک مشاور سازمانی مشغول به کار می‌باشد و به عنوان یک مشاور درمان رفتاری برای مراکز بهداشت روان و سازمان های نوین معنوی با سازمان های خدمات پزشکی و بیمارستان‌ها همکاری می‌کند. او بیش از ۵۰ سال به عنوان هیپنوتراپیست و بیش از ۴۰ سال درمانگر LBL بوده است. وی به عنوان پیشگام در کشف رمز و رازهایی درباره زندگی پس از مرگ فرد شناخته شده‌ای است.

مایکل نیوتن برای درمان بیماران روحی که به او مراجعه می‎کنند از روش هیپنوتراپی (خواب درمانی) استفاده می‎‌کند. او با این روش به درون انسان‎ها و روحشان دسترسی پیدا کرده و با ثبت گفته آن‎ها اطلاعات بسیاری به دست می‎آورد.

فهرست کتاب سفر روح

پیشگفتار ناشر

مقدمه‌ی مترجم

مقدمه

1. مرگ و عزیمت

2. دروازه‌ی برزخ

3. بازگشت به موطن اصلی

4. روح‌های خطاکار (منزوی)

5. آشنایی با برزخ

6. تغییر و تحول و جایگزینی در برزخ

7. جایگزینی

8. راهنمایان ما

9. روح‌های مبتدی

10. روح‌های متوسط

11. روح‌های پیشرفته

12. نحوه انتخاب زندگی بعدی

13. انتخاب جسم جدید

14. رخت سفر بستن

15. تولد دیگر

تکه هایی از کتاب سفر روح

شگفت‌انگیز است که در میان مخلوقات روی زمین تنها آدمیان هستند که باید دائماً ترس از مرگ را در وجود خود سرکوب کنند تا بتوانند به‌ طور عادی به زندگی بپردازند. با این حال، غریزه‌ی حیاتی ما هرگز نمی‌گذارد این دلواپسی را از یاد ببریم. هر قدر سن ما بالاتر می‌رود، شبح مرگ واضح‌تر خود را به ما می‌نمایاند. حتی اشخاص مذهبی هم می‌ترسند که مبادا مرگ پایان موجودیتشان باشد. بزرگ‌ترین واهمه از مرگ، ناشی از اندیشیدن به پوچی آن است، یعنی اینکه مرگ پایان تمامی پیوستگی‌ها و دل‌بستگی‌های ما به خانواده و دوستانمان باشد و اینکه مرگ سبب شود تمام اهداف و آمال و آرزوهای مادی و زمینی ما بی‌حاصل و بیهوده به نظر آید.

اگر مرگ پایان همه چیز ما باشد، به‌راستی زندگی بی‌معنا و بیهوده خواهد بود. اما نیرویی درونی به انسان‌ها این توان را می‌دهد، که به جهان پس از مرگ، ارتباط و وابستگی به یک نیروی برتر و همچنین به جاودانگی روح اعتقاد پیدا کنند. اگر ما واقعاً دارای روح هستیم، پس این روح بعد از مرگ جسم به کجا می‌رود؟ آیا واقعاً در فراسوی جهان خاکی، بهشتی که جایگاه ارواح هوشمند است، وجود دارد؟ این بهشت چگونه جایی است؟ وقتی ما به آن جا می‌رسیم چه می‌کنیم؟ آیا موجود برتری حکمران این بهشت است؟ قدمت این پرسش‌ها به قدمت وجود خود بشر می‌رسد و همچنان برای اکثریت ما به‌صورت معمای حل‌نشده باقی مانده است.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۴)
Milad Fayzi
۱۳۹۹/۰۷/۰۲

بسیار عالی

ایوب
۱۴۰۰/۰۱/۰۹

تنها یک خواهش دارم چرا حجم دانلودی کتاب را نمایش نمی دهید لازمه ببینیم حجم لازمو در مموری داخلی داریم یا نه-ممنون میشویم اگر در کتب صوتی حجم دانلودشو هم اعلام بفرمایید

پریسا
۱۴۰۰/۰۲/۰۹

فارق از عنوان کتاب که قطعا جذابه ، صوت هایی که بین گفتگو ها به صورت منقطع کلام گوینده رو بارها و بار ها قطع میکنه بسیار آزاردهنده بود و باعث عدم تمرکز روی متن میشد خواندن این کتاب رو

- بیشتر
Hannaneh Rashidi
۱۴۰۰/۰۲/۱۶

عالی بود، چشم آدم رو به زندگی و حیات پس از مرگ باز میکنه. تنها چیزیکه در موردش نپسندیدم، آهنگهای بین پرسش و پاسخ بود که کمی رو اعصابه

تاجیک
۱۳۹۹/۱۲/۲۱

خواندن این کتاب تجربه ی خوبی برایم بود مخصوصا فصل‌های پایانی آن ، این کتاب بیشتر درباره روابط ارواح و شخصیت‌های درونی ادمهای مختلف بود و آنجایی که از کلمه برزخ استفاده می‌شد به نظر سنخیتی نداشت ، من کتاب

- بیشتر
Sahba
۱۴۰۰/۰۴/۰۴

↜⊰☬سلام از نظر من دوستان عزیزی که علاقه مند به همچین محتواهایی هستند حتما این کتاب را با نسخه ی چاپی تهیه کنند و بخونند.√❤ من چاپ شدش رو دارم و به اتمام رساندمش و واقعا قشنگ هستش و مطمئنم اگر

- بیشتر
Mostafa
۱۴۰۰/۰۵/۲۳

بهترین اتفاقی تو زندگی بعضی ادما میتونه بیفته اینکه این کتاب رو بخونن. بعد نظرشون راجع به زندگی و همه بدیا و خوبیهاش عوض میشه. سالها بود دنبال جواب یه سری سئوال هام بودم و خوشحالم که این کتاب به

- بیشتر
ناهید...
۱۴۰۰/۰۵/۲۶

کتاب بسیار خوبیه ... ولی نسخه چاپی رو تهیه کنید و بخونید بهتره

فابرژه
۱۴۰۰/۰۶/۱۱

گوینده بسیار ضعیف بود و آهنگ میان پرسش و پاسخ واقعا اذیت کننده بود.موسیقی خوبی انتخاب نشده بود.خواندن این کتاب برای من بسیار مفید و موثر بود،بسیاری از معماهای درون ذهنم رو که سالها درگیرش بودم با کتاب حل شد

- بیشتر
n.m
۱۴۰۰/۰۷/۱۶

بسیار بسیار عالی حتما به همه توصیه میکنم مطالعه کنید، فقط موزیک های کوتاه بین صحبت ها زیاد جالب نبود

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۶۸,۴۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۱۴ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۹٫۴ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۶۸,۴۰۰تومان
زمان۱۴ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۹٫۴ مگابایت