با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سفر روح

دانلود و خرید کتاب صوتی سفر روح

سیری در جهان های معنوی دیدار از طبقات مختلف برزخ با هیپنوتیزم

۴٫۸ از ۶ نظر
۴٫۸ از ۶ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سفر روح  نوشته  مایکل نیوتون  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سفر روح

کتاب سفر روح نوشته مایکل نیوتون است که با ترجمه محمود دانایی منتشر شده است. سفر روح سیری در جهان‌های معنوی، دیدار از طبقات مختلف برزخ با هیپنوتیزم، حاصل چهل سال تحقیقات و درمان دکتر روان‌شناس، مایکل نیوتون است. او در این تحقیقات بیشتر توجه خود را به حالات گوناگون روان و روح معطوف کرده، به مواردی از حالات روح و عالم برزخ و کیفیات گوناگون آن دست یافته است که جای تعمق دارد.

درباره کتاب سفر روح

آیا از مرگ وحشت دارید؟ آیا نگران هستید که پس از مرگ برایتان چه پیش می‌آید؟ آیا ممکن است شما روحی داشته باشید که از جای دیگری آمده و پس از حیات جسمانی به همان‌جا بازگردد؟ یا این تنها یک خوش‌خیالی و فکر واهی ناشی از ترس مرگ است؟

مایکل نیوتون نتایج تحقیقات خود را در این سال‌ها، از طریق تدریس در دانشگاه‌های امریکا و شرکت در سمینارها، کارگاه‌های آموزشی و کنفرانس‌های متعدد، در اختیار علاقه‌مندان قرار داده‌است.

تحقیقات دکتر نیوتون و دیگر دانشمندانی که در این زمینه تحقیقات علمی وسیع انجام داده‌اند، دال بر تحکیم اصول ادیان است. از جمله اینکه: خداوندی قادر، متعال، یکتا، مهربان و حاکم بر کائنات وجود دارد. دنیایی به غیر از دنیای مادی، اما لطیف‌تر و نورانی‌تر وجود دارد که جایگاه ابدی روح است. انسان تنها دارای یک قالب عنصری، شامل اعضا و جوارح نیست. بلکه ورای این بُعد جسمانی و مادی، بُعدی روحی قرار دارد، که منشأ ملکوتی دارد و حامل دَم پرودگاری است و این بُعد روحی است که انسان را از حیوان متمایز می‌کند و موجد بُعد اخلاقی در اوست. بُعد اخلاقی است که به انسان امکان می‌دهد نوع‌دوست شود، با هم‌نوعان خود هم‌دردی کند، از شادی آنان شاد شود وظیفه‌شناس شود، قدرشناس شود، نسبت به هم‌نوع خود مهربان و مشفق باشد، در جهت خدمت به هم‌نوع خود کوشا باشد و ...

این تحقیقات، همچنین مؤید این نکته است که حساب و کتابی واقعی وجود دارد و کسی را از آن گریز نیست و حق هیچ‌کس ضایع نمی‌شود.

مطالب کتاب نه‌تنها از لحاظ محتوا، بلکه به جهت روش گردآوری اطلاعات درباره‌ی عوالم پس از مرگ بسیار جالب، آموزنده و در عین حال جذاب و پرکشش است. از همه مهم‌تر، این اولین کتابی است که با دسترسی به حافظه‌ی پنهانی و ضمیر ابرآگاه افراد متعددی، در مورد وضعیت روح پس از مرگ جسم و جزئیات برزخ نگاشته شده‌است.

شنیدن کتاب سفر روح را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب را به تمام علاقه‌مندان به دنیای ماورا پیشنهاد می‌کنیم

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
کاربر maryam
۱۳۹۹/۰۷/۱۶

کتاب مورد علاقه م هست خوشحالم که صوتی این کتاب رو دریافت کردم پبشنهاد میکنم همه این کتاب رو مطالعه کنند

Milad Fayzi
۱۳۹۹/۰۷/۰۲

بسیار عالی

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۲۷,۶۰۰ تومان
زمان۱۴ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۹٫۴ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۲۷,۶۰۰تومان
زمان۱۴ ساعت و ۳۲ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۹۹٫۴ مگابایت