با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت

دانلود و خرید کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت

هشت راه و رسم بهترین مدیرها

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت  نوشته  رابین شارما  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت

کتاب صوتی رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت: هشت راه و رسم بهترین مدیرها نوشته رابین شارما، در قالب یک داستان جذاب درس‌هایی را برای تبدیل شدن به یک مدیر موفق و حرفه‌ای ارائه می‌دهد و مهارت‌های لازم را به شما می‌آموزد.

این کتاب در ادامه کتاب راهبی که فراری‌اش را فروخت از همین نویسنده منتشر شده است. 

 رابین شارما، استاد راهبری و سخن‌ران معروف در این کتاب، روشی قدم به قدم برای بازگرداندن اعتماد، تعهد و روحیه به سازمان شما و در عین حال تغییر روش زندگی‌تان ارائه می‌کند.

این کتاب در قالب یک داستان ساده به نگارش درآمده و اثری است که شما را تحت تاثیر قرار می دهد و در شما اشتیاق و انگیزه‌ای برای تبدیل شدن به یک مدیر ستودنی و مثال‌زدنی و موفق ایجاد می‌کند.

 شنیدن کتاب رهبری از دیدگاه راهبی که فراری‌اش را فروخت را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

مدیران، کارآفرینان و رهبران سازمان‌ها و کسب‌وکارها

 درباره رابین شارما

رابین شارما مردی پرانرژی و دوست داشتنی است متفکری اصیل با ایده‌هایی ناب ... او به ما کمک می‌کند که زندگی مان را تغییر دهیم تغییری در جهت کاملاً مثبت... شارما یکی از مشهورترین سخنرانان در زمینه مدیریت و رهبری در زندگی شخصی و کاری است که تا کنون یازده کتاب از او به چاپ رسیده است. کتاب گزیده راهنمای سرافرازی بر آن است تا آرام آرام شما را با آثار، ایده‌ها و تفکر خاص شارما آشنا نماید.

نظری برای کتاب ثبت نشده است

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۰۸ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳۴٫۱ مگابایت
زمان۰۸ ساعت و ۲۳ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۲۳۴٫۱ مگابایت