با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
نفر بعدی ای‌که در بهشت ملاقات می‌کنید

دانلود و خرید کتاب صوتی نفر بعدی ای‌که در بهشت ملاقات می‌کنید

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی نفر بعدی ای‌که در بهشت ملاقات می‌کنید  نوشته  میچ البوم  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی نفر بعدی ای‌که در بهشت ملاقات می‌کنید

کتاب صوتی نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید رمانی دیگر از میچ آلبوم نویسنده معروف کتاب پرطرفدار «سه‌شنبه‌ها با موری» است.

میچ آلبوم نویسنده آمریکایی و روزنامه‌نگار، فیلمنامه‌نویس، نمایشنامه‌نویس، مجری رادیو و تلویزیون و نوازنده است. نویسنده‌ای مشهور که شاید بیشتر شهرتش به دلیل موضوع‌های الهام‌بخش داستان‌هایش باشد.

 درباره کتاب صوتی نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید

نفر بعدی که در بهشت ملاقات می‌کنید؛ دنباله‌ی رمان «در بهشت پنج نفر منتظر شما هستند» آلبوم است. در رمان قبلی یک نیروی تاسیساتی پیر در یک شهر بازی بر اثر سانحه‌ای هنگام نجات دادن یک دختر، می‌میرد و قصه با مرگ او آغاز می‌شود و با پیش رفتن داستان، او به درکی تازه از هستی می‌رسد. اما این داستان درباره زنی به اسم آنی است و مثل داستان قبلی از پایان شروع می‌شود. از سقوط آنی از آسمان.

آنی جوان بود و برای همین هیچ‌وقت به پایان فکر نکرده بود. هیچ‌وقت دربارهٔ بهشت فکر نکرده بود. اما هر پایانی، یک آغاز هم هست.

آنی پرستار بود و در بیمارستانی نزدیک خانه‌اش کار می‌کرد و در همان بیمارستان هم دنیا را ترک کرد، بعد از یک حادثه فجیع و سوزناک، یک ماه قبل از تولد سی‌ویک سالگی‌اش. او قبلا در کودکی یک بار از مرگ نجات یافته بود. بله درست حدس زدید، آنی همان دختری است که ادی، تعمیرکار مهربان پیر، در شهربازی او را نجات داده بود ؛ او حالا در آستانه ورود به جهانی تازه قرار داشت.

داستان میچ آلبوم از زمان مرگ آنی شروع می‌شود، او به گذشته‌ها باز می‌گردد، کودکی را مرور می‌کند و مثل ادی پنج نفر را ملاقات می‌کند. اما آنی به دنیا بازمی‌گردد چون این بار هم قرار است از مرگ نجات پیدا کند تا زندگی بیافریند.

میج آلبوم با این داستان و داستان ادی تعمیرکار می‌خواهد به ما بگوید: هر پایانی یک آغاز دیگر است، فقط در آن لحظه ما از آن بی‌خبریم. مهم نیست از چه می ترسیم و چه از دست می‌دهیم، بهشت پاسخ تمام سوال‌های زمینی ما است.

میج آلبوم در این اثر سعی می‌کند وجه دیگری از بهشت را به ما نشان دهد، وجهی به نام آگاهی از چراهای زندگی. بهشت در کتاب آلبوم جایی است که انسان سبک‌بار می‌شود، دلیل اعمال افراد را درمی‌یابد و می‌تواند آنها را به‌راحتی ببخشد. هنگامی که ذهن، آگاه شده و کینه‌ها برطرف می‌شوند، رسیدن به بهشت آسان و ممکن خواهدشد.

 شنیدن کتاب نفر بعدی‌ای که در بهشت ملاقات می‌کنید را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

 دوستداران ادبیات داستانی به ویژه کسانی که به داستان‌های معنوی با موضوعات انسانی علاقه دارند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۳)
کاربر ۲۱۷۹۱۳۱
۱۳۹۹/۰۶/۰۱

کتاب بسیار زیبایی هست که در مورد اثر رفتار و کردار انسان ها بر زندگی خود و دیگران و زندگی پس از مرگ روایت میشه، گویندگی بسیار جذاب هست و متن روانی داره، تشکر می کنم از تمامی کسانی که

- بیشتر
کاربر ۲۴۶۲۳۵۰
۱۳۹۹/۱۱/۰۷

کتاب مفید و جذابی است

سمیرا ساوه
۱۴۰۰/۰۶/۲۵

خیلی زیبا بود به شدت عاشقش شدم ، در مورد سفر پس از مرگ بود و ادم هایی که در اونجا دیده و از راز هایی که با خبر شده بود و این که چطور یک زندگی بر زندگی دیگر

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
قیمت نسخه چاپی۴۸,۵۰۰ تومان
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۱٫۹ مگابایت
قیمت نسخه چاپی۴۸,۵۰۰تومان
زمان۰۵ ساعت و ۴۴ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۲۱٫۹ مگابایت