با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان

دانلود و خرید کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان  نوشته  سیدعلی شجاعی  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان

کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان، سه داستان کودکانه از سید علی شجاعی است که در هریک از آن‌ها به یکی از مهارت‌های زندگی اجتماعی برای کودکان پرداخته می‌شود. 

داستان‌های کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان را می‌توانید با صدای زیبای مریم محبوب بشنوید و درباره‌ی آن با کودکان گفتگو کنید.

درباره‌ی کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان

سید علی شجاعی در کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان سه داستان برای کودکان نوشته است. در هر کدام از این داستان‌ها، یکی از مهارت‌های زندگی به کودکان آموزش داده می‌شود. به طور کلی داستان‌های کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان به مهارت‌های اجتماعی پرداخته است که هر فرد لازم است برای داشتن یک زندگی سالم و ارتباط سازنده با جامعه‌ی اطرافش داشته باشد. داستان اول کتاب درباره‌ی مهارت نه گفتن و ایجاد تغییر در شرایط به وسیله‌ی کودکان است. داستان‌های بعدی نیز مهارت‌های تبدیل حرف به عمل و مسئولیت‌پذیری را با کودکان کار می‌کند. 

یکی از بهترین راه‌های پرورش نسل آینده، کمک گرفتن از زبان قصه‌ها و داستان‌ها برای آموزش و تربیت کودکان است. اگر کودکان را در همان سنین پایین با برخی مهارت‌های اجتماعی آشنا کنیم می‌توانیم اطمینان داشته باشیم که در آینده نسلی مسئولیت‌پذیر، توانا و قابل اعتماد تحویل جامعه داده‌ایم. 

کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان یک اثر عالی برای آموزش و پرورش مهارت‌های زندگی به کودکان است. والدین، مربیان و کسانی که با کودکان کار می‌کنند نیز می‌توانند از مفاهیم خوب کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان استفاده کنند. 

بخشی از کتاب صوتی سه گانه مهارت‌های زندگی برای کودکان

«سیل! سیل! داره سیل می‌آددددد!»

پسرکی می‌دوید و فریاد می‌زد: «سیل! روستای بالا را سیل برده.» پسرک آنقدر دوید تا به مردم روستا که در میدان گرد نشسته بودند رسید. خودش را میان مردم انداخت و نفس‌نفس‌زنان گفت: «برف کوه‌ها آب شده! هرچی تو راهش بوده برده و خراب کرده، یه خونه‌ی سالم هم نمونده تو مسیر سیل. باید یه کاری بکنیم.»

مردن نگران و متعجب استکان‌های چایشان را زمین گذاشتند. «سیل؟ چه عجیب! این وقت سال؟ سابقه نداشته!»

«منم یادم نمی‌آید تموم این سال‌ها»

«باید کاری کرد. نمیشه همینجوری بشینیم و دست رو دست بذاریم.»

«بله، اگر کاری نکنیم، خونه و زندگی و زمین‌های کشاورزی‌مون رو سیل می‌بره!» 

فهرست

  • به دیوارها بخند
  • هیچ طوفانی راهش را عوض نمی‌کند
  • شاید دیگران از آسمان می‌آید

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۲)
art
۱۳۹۹/۰۳/۲۳

عااالی بود

کاربر ۱۳۳۰۳۰۶
۱۳۹۹/۰۳/۲۱

نسبت به کتابهای تربیتی دیگه مطلب مهمی بیان نکرده بود بیشتر شبیه قصه بود