با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
فیل‌ها

دانلود و خرید کتاب صوتی فیل‌ها

۵٫۰ از ۱ نظر
۵٫۰ از ۱ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی فیل‌ها  نوشته  شاهرخ گیوا  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی فیل‌ها

کتاب صوتی فیل‌ها، نوشته‌ی شاهرخ گیوا، اثری متفاوت، عمیق و خواندنی درباره‌ی مردی به نام فیروز است که زندگی‌اش به واسطه‌ی یک سرگرمی عجیب، متحول می‌شود. 

کتاب فیل‌ها جایزه ادبی «واو» را که به متفاوت‌ترین رمان تعلق می‌گیرد، از آن خود کرده است. نسخه صوتی فیل‌ها را با صدای احسان چریکی می‌شنوید. 

درباره‌ی کتاب صوتی فیل‌ها

شاهرخ گیوا در کتاب فیل‌ها، زندگی مردی را روایت کرده است که کارمند چاپخانه‌ی بانک است. او بخاطر تغییراتی که در طرح اسکناس‌ها داده است باید بگردد و آن‌ها را از هم سوا کند. اما کم‌کم تبدیل به یک کلکسیونر می‌شود. فیروز جناب یک کلکسیونر است. البته چیزهایی جمع می‌کند که در ذهن هیچ بنی‌بشری نمی‌گنجد. او که سرشار از شوق زندگی است، خود را در گذشته‌ها غرق می‌کند و شروع به جمع کردن اسکناس می‌کند. نه هر اسکناسی. آن‌هایی که رویشان چیزی نوشته باشند. دل‌نوشته‌ای چیزی. هر چیزی که نشان بدهد اینجا کسی رنجی کشیده است و چیزی نوشته است تا این رنج را زنده نگه‌دارد. فیروز خودش را کلکسیونر رنج می‌داند. چیزی که نمی‌داند این است که زندگی‌اش قرار است به واسطه‌ی همین نوشته‌ها، عوض شود...

کتاب صوتی فیل‌ها را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم 

کتاب صوتی فیل‌ها برای دوست‌داران ادبیات و داستان‌های فارسی جذاب و شنیدنی است.

جملاتی از  کتاب صوتی فیل‌ها

فیروز جناب، کلکسیونر اسکناس بود. اما می‌گفت: «نیستم». و اگر کسی از او درباره‌ی این علاقه‌ی دیرپایش می‌پرسید، به عادت دستی به سر طاسش می‌کشید یا نرمه‌ی گوشش را میان دو انگشت اشاره و شست، بازی بازی می‌داد. میگفت: «من کلکسیونر رنج هستم....»

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱)
viana osivand
۱۴۰۰/۰۳/۳۰

فکر میکنم نمونه ی کتاب مشکل داره چون پلی نمیشه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۵ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۶٫۲ مگابایت
زمان۰۵ ساعت و ۲۹ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۳۰۶٫۲ مگابایت