با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
۴٫۵ از ۲۲۸ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی من پیش از تو  نوشته  جوجو مویز  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی من پیش از تو

کتاب صوتی من پیش از تو، نوشته‌ی جوجو مویز داستانی از زندگی عاشقانه‌ی لوئیسا و ویل است. دختر جوانی که کارش را از دست می‌دهد و چون به درآمدش احتیاج دارد، ناچار است شغل پرستاری از مردی توانخواه را بپذیرد. 

در سال ۲۰۱۶ فیلمی از روی کتاب من پیش از تو با همین عنوان ساخته شد و با بازی امیلیا کلارک و سم کلفلین به روی پرده رفت.

درباره‌ی کتاب صوتی من پیش از تو 

داستان کتاب من پیش از تو درباره‌ی لوئیسا کلارک است. دختری بیست و شش ساله از طبقه کارگر جامعه که به همراه خانواده اش زندگی می‌کند. زندگی یکنواخت و فاقد بلند پروازی او مدام تحت الشعاع موفقیت‌های خواهر کوچکترش، ترینا، قرار دارد تا این که یک روز صبح شغل هفت ساله‌اش را در کافه محلی از دست می‌دهد. او به ناچار به مرکز کاریابی مراجعه می‌کند و با توجه به مهارت‌های اندکش، شغلی منحصر به فرد به او پیشنهاد می‌شود: پرستاری از ویل، مرد جوانی که به دلیل تصادف فلج شده است. لوئیسا مردد است که شغل را قبول بکند یا نه. وقتی برای مصاحبه می‌رود، استخدام می‌شود. او از انگیزه‌ی اصلی خانواده‌ی ویل که او را استخدام کرده‌اند خبر ندارد. تا اینکه سرانجام روزی می‌رسد که او متوجه می‌شود ویل، تصمیم گرفته است با خودکشی به زندگی‌اش پایان بدهد...

کتاب صوتی من پیش از تو را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

کتاب صوتی من پیش از تو، یک رمان عاشقانه‌ی زیبا و جذاب است. اگر خواندن رمان‌ها و داستان‌های عاشقانه را دوست دارید، شنیدن نسخه صوتی کتاب من پیش از تو را از دست ندهید.

درباره‌ی جوجو مویز

جوجو مویز با نام کامل پائولین سارا جو مویز، در ۴ اوت سال ۱۹۶۹ در لندن، انگلستان متولد شد. او در دانشگاه به تحصیل در رشته‌ی روزنامه‌نگاری پرداخت. او پیش از آغاز به رمان‌نویسی شغل‌های متعددی را تجربه کرده است. مدتی به عنوان کنترل‌چی تاکسی، بازه‌ای به عنوان تایپیست خط بریل برای نابینایان و مدتی به عنوان نویسنده بروشورهای کلوپ ۱۸-۳۰، کلوپی مسافرتی برای افراد ۱۸ تا ۳۰ ساله، مشغول به کار بود. به عقیده مویز تجاربی که از شغل‌های خرد و ریزش به دست آورده تأثیر زیادی در شکل‌گیری داستان‌هایش داشته است. «من احساس می‌کنم زندگی‌های بسیاری را تجربه کرده‌ام. وقتی تا دیروقت در یک شرکت تاکسی‌رانی کار می‌کنی و یا در یک بار کار می‌کنی، در خصوص طبیعت انسانی چیزهای بسیار بسیار زیادی یاد می‌گیری.»

جوجو مویز از سال ۲۰۰۲ شروع به نوشتن رمان‌های عاشقانه کرد. آثار او در سراسر دنیا خواننده دارد و به بیش از یازده زبان مختلف ترجمه شده‌اند. معروفیت او در ایران به دلیل انتشار کتاب من پیش از تو بود که تا به حال بارها تجدید چاپ شده است. از کتاب‌های مشهور او که به زبان فارسی هم ترجمه شده‌اند می‌توانیم به من پیش از تو، پس از تو، میوه‌ی خارجی، دختری که رهایش کردی، یک به علاوه‌ی یک و باز هم من اشاره کرد. 

جملاتی از کتاب صوتی من پیش از تو

لحظه‌ای تردید به خرج دادم. بعد کنارش شروع به دویدن کردم. تنها راهی بود که می‌توانستم کمی با او حرف بزنم. کفش‌های ورزشی صورتی با بند فیروزه‌ای رنگ به‌پا داشتم. فقط همین کفشم مناسب دویدن بود.

تمام روز را توی خانه بودم، نهایت سعی خودم را کرده بودم مفید واقع شوم. شاید فقط یک ساعت توی دست‌وپای مادرم نبودم. مادرم و پدربزرگ روزمرگی خودشان را داشتند و حضور من برایشان مزاحمت ایجاد می‌کرد. بابا که تمام آن ماه را شب‌کاری کرده بود، خواب بود و نباید کسی مزاحمش می‌شد. اتاقم را مرتب کردم، بعد نشستم و تلویزیون تماشا کردم، صدایش را هم کم کرده بودم. هرازگاهی که یادم می‌آمد چرا وسط روز کاری، در خانه هستم، درد خفیفی در قفسه سینه‌ام احساس می‌کردم.

ـ فکر نمی‌کردم این طرف‌ها پیدایت شود.

ـ توی خانه حوصله‌ام سر رفته بود. فکر کردم بیایم پیشت، شاید با هم کاری بکنیم و جایی برویم.

یک‌وری به من نگاه کرد. لایه‌ای از عرق روی صورتش بود.

ـ عزیزم بهتر است هر چه زودتر کاری برای خودت دست‌وپا کنی.

ـ فقط بیست‌وچهار ساعت شده که کار نمی‌کنم. یعنی این‌قدر بیچاره و آویزان هستم؟ همین یک روز هم؟

ـ ولی فقط نیمه‌ی پر لیوان را می‌بینی. خودت خوب می‌دانستی که نمی‌توانی تا ابد آن‌جا کار کنی. باید رشد کنی.Negin Adelzadeh
۱۳۹۹/۰۹/۲۲

گویندگی فوق العاده ای داشت 👌🏻کتاب خیلی قشنگی بود بهتون پیشنهاد میکنم حتما گوش کنینش

رضا
۱۳۹۷/۱۱/۲۵

عالی

mozhdeh
۱۳۹۷/۰۵/۰۷

عالی

بتول پورفریدونی
۱۳۹۹/۰۹/۲۶

زیباترین کتاب از بین سه کتاب من پیش از تو .من بعد از تو . وباز هم من . من پیش از تو بسیار زیباتر روان تر و تاثیر گذارتر بود .کتابی که تا پایان خواننده را با همه احساسات خود

- بیشتر
parisa59
۱۳۹۹/۱۱/۱۵

بسیار داستان جذابی داشت گرچه به نظر میرسید موضوع کلیشه است و قابل حدس ولی غافلگیری در آخر رمان و روایت جذاب داستان از زبان گوینده ها و ترجمه روان و بی نقص رمان اونقدر مسحور کننده اس که ارزش

- بیشتر

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
زمان۱۷ ساعت و ۱۷ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۹۵۱٫۳ مگابایت