با کد تخفیف Salam اولین کتابتان را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کنید.
گتسبی بزرگ‌ (خلاصه کتاب)

دانلود و خرید کتاب صوتی گتسبی بزرگ‌ (خلاصه کتاب)

۳٫۴ از ۱۷ نظر
۳٫۴ از ۱۷ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی گتسبی بزرگ‌ (خلاصه کتاب)  نوشته  اسکات  فیتز جرالد  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی گتسبی بزرگ‌ (خلاصه کتاب)

در میان تمام آثار ادبی تاریخ، کتاب‌هایی وجود دارند که نامشان به گوش همه‌ی ما آشناست؛ کتاب‌هایی که نه تنها در ادبیات از نقشی غیرقابل‌کتمان برخوردارند، بلکه رد پای آن‌ها در جای‌جای زندگی‌مان به چشم می‌خورد. با این حال در شلوغی و ازدحام عصر حاضر، کم‌تر فرصتی برای مطالعه‌ی این آثار ضروری دست می‌دهد. خلاصه‌سازی (abridgement) در سراسر جهان پیشینه‌ای بسیار طولانی دارد و مهم‌ترین آثار ادبی جهان به دست نویسندگان و پژوهشگران به صورت خلاصه بازنویسی شده‌اند. در مجموعه‌ی صوتی «خلاصه بهترین رمان‌های جهان» کوشیده‌ایم که با استفاده از منابع اصلی و چندین‌وچند منبع خلاصه‌شده‌ی معتبر، لذت گوش‌دادن به مهم‌ترین و زیباترین آثار ادبی جهان را در مدت‌زمانی کوتاه فراهم کنیم. امید داریم که این تجربه‌ی شنیداری، لذت راستین ادبیات را برای تمام مخاطبان بازآفرینی کند. کتاب صوتی «گتسبی بزرگ» مشهورترین اثر اسکات فیتز جرالد(۱۹۴۰-۱۸۹۶)، نویسنده آمریکایی است. داستان دورانی را توصیف می‌کند که فیتز جرالد خود آن را دوران موسیقی جاز یا عصر جاز می‌نامید.نیک کراوی از اهالی غرب میانه آمریکاست و برای ادامه زندگی به ساحل شرقی آمریکا آمده است. نیک در همسایگی فردی به نام جی گتسبی زندگی جدید خود را در غرب آغاز می‌کند. گتسبی بسیار ثروتمند است و بخاطر مهمانی‌های باشکوهی که در خانه اربابی‌اش واقع در لانگ آیلند برگزار می‌کند شهره خاص وعام است. در مورد ثروت هنگفت او و اینکه این ثروت چگونه بدست آمده است شایعات زیادی بر سر زبان‌ها است. هیچ‌کس چیزی از گذشته‌ی وی نمی‌داند.

نظرات کاربران

مشاهده همه نظرات (۱۳)
فقط خدا
۱۳۹۹/۰۶/۲۷

من خوشم نیومد میتونست بهتر از این هم باشه

پویا
۱۳۹۶/۱۲/۲۹

داستانش مثل سریالهای ترکیه ای بود

مینروا
۱۳۹۷/۰۳/۰۱

گتسبی... ای کاش هرگز اون فیلم بد رو هالیوود نمی ساخت. حیف این شاهکار ادبیات کلاسیک که با اون فیلم شناخته بشه.

بانو🙃
۱۳۹۸/۱۲/۲۷

خیلی دوستش داشتم ممنون بدا خلاصه😍😍😍😍

Dexter
۱۳۹۶/۰۷/۰۵

صدای گوینده خیلی خوبه...خشک و بی احساس اجرا نمی کنه فقط چون خلاصست اتفاقات تند می گذرند.

taha
۱۳۹۶/۰۷/۱۱

نظر همه دوستان محترم ولی به نظر من نه اجرای گوینده که البته زحمت کشیدند قوی هست و نه خلاصه کردن این کتاب. من نسخه کامل کتاب رو خوندم و فیلمش رو هم دیدم ولی متاسفانه خلاصه کردن این کتاب خیلی

- بیشتر
AS4438
۱۳۹۹/۱۲/۱۷

خوب بود، ممنون.

Ms.
۱۳۹۶/۰۷/۱۱

گوینده ی خوبی داره واقعا. حیف که کامل نیست.

امیرحسین
۱۳۹۸/۱۲/۰۴

نسخه اصلی بی نظیره اینم دوس داشتم

فردین
۱۳۹۶/۱۲/۱۳

به عنوان خلاصه همین سه ستاره کافیه

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۰ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۰٫۸ مگابایت
زمان۰۰ ساعت و ۵۵ دقیقه
قابلیت انتقالدارد
حجم۵۰٫۸ مگابایت

تجربه بهتر در اپلیکیشن