با کد تخفیف Salam اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۵۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی مورچه‌ی آرژانتینی اثر شهریار وقفی‌پور

دانلود و خرید کتاب صوتی مورچه‌ی آرژانتینی

۴٫۰ از ۳ نظر
۴٫۰ از ۳ نظر

برای خرید و دانلود  کتاب صوتی مورچه‌ی آرژانتینی  نوشته  شهریار وقفی‌پور  و خواندن و شنیدن هزاران کتاب الکترونیکی و صوتی دیگر،  اپلیکیشن طاقچه  را رایگان نصب کنید.

دانلود و خواندن کتاب در اپلیکیشن طاقچه

معرفی کتاب صوتی مورچه‌ی آرژانتینی

کتاب صوتی «مورچه‌ی آرژانتینی» اثر ایتالو کالوینو (۱۹۸۵-۱۹۲۳)، نویسنده ایتالیایی است. این کتاب سه داستان به نام‌های مورچه ی آرژانتینی، مه دود و ناظر تشکیل شده است. در بخشی از داستان «مورچه‌ی آرزانتینی» می‌شنویم: «وقتی آمدیم این‌جا زندگی کنیم، چیزی در مورد مورچه‌ها نمی‌دانستیم. آن روز فکر می‌کردیم که این‌جا زندگی خوبی خواهیم داشت؛ آسمان و سبزه به چشم ما روشن می‌آمدند، شاید هم در مقابل نگرانی‌های ما، من و زنم، بیش از حد روشن بودند - آخر چه طور می‌شد وجود مورچه‌ها را حدس زد؟ وقتی به موضوع دقیق‌تر می‌شوم، مثل این‌که، عمو آگوستو یک بار اشاره‌ای کرده بود: "شما آن‌جا باید هوای مورچه‌ها را داشته باشید... آن‌ها مثل مورچه‌های این‌جا نیستند، آن مورچه ها...».

نظرات کاربران

𝓓𝓻. 𝓷𝓮𝓰𝓪𝓻
۱۳۹۸/۱۲/۰۲

کتاب مورچه ی آرژانتینی از سه داستان کوتاه تشکیل شده است. که هر سه به نوعی بزرگنمایی یک پدیده است و مشکلاتی که مردم یا حداقل راوی داستان با آنها دارد. در هر سه داستان یک پدیده (در داستان اول

- بیشتر
Nikoo
۱۳۹۷/۰۳/۱۲

بعد از کتاب بارون درخت نشین بد ندیدم یک کتاب دیگه از این نویسنده گوش بدم... مثل بارون درخت نشین برای من جذاب نبود 😉

اطلاعات تکمیلی

دسته‌بندی
شابکundefined
زمان۰۷ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۰۱٫۶ مگابایت
زمان۰۷ ساعت و ۱۸ دقیقه
قابلیت انتقالندارد
حجم۴۰۱٫۶ مگابایت