دانلود کتاب صوتی سرزمین موعود (خلاصه) با صدای آرمان سلطان زاده + نمونه رایگان
با کد تخفیف OFF30 اولین کتاب الکترونیکی یا صوتی‌ات را با ۳۰٪ تخفیف از طاقچه دریافت کن.
کتاب صوتی سرزمین موعود (خلاصه) اثر باراک اوباما

دانلود و خرید کتاب صوتی سرزمین موعود (خلاصه)

معرفی کتاب صوتی سرزمین موعود (خلاصه)

کتاب صوتی سرزمین موعود (خلاصه) نوشتهٔ باراک اوباما و ترجمهٔ صدیقه حسینی است. آرمان سلطان زاده گویندگی این کتاب صوتی را انجام داده و شرکت آوانامه دانش گستر آن را منتشر کرده است.

درباره کتاب صوتی سرزمین موعود (خلاصه)

کتاب صوتی سرزمین موعود (خلاصه) اولین جلد از مجموعهٔ دوجلدی خاطرات ریاست‌جمهوری باراک اوباما است که باتوجه‌به فعالیت سیاسی او، زندگی‌اش را از همان سال‌های ابتدایی در حوادث مربوط به قتل اسامه بن‌لادن در ماه مهٔ ۲۰۱۱ مستند کرده و آئینه‌ای از سال‌های بحرانی تاریخ ایالات متحدهٔ آمریکا محسوب شده است. این کتاب صوتی با بازخوردهای بسیاری روبه‌رو شد و در فهرست بهترین کتاب سال نیویورک تایمز، واشنگتن پست و گاردین قرار گرفت و از نظر تجاری به‌شدت موفق بود و در شمارهٔ مجلهٔ ۲۴ ژانویهٔ ۲۰۲۱ برای هشت هفتهٔ متوالی پرفروش‌ترین کتاب غیرداستانی نیویورک تایمز شمرده شد. این اثر چهارمین کتاب باراک اوباما محسوب می‌شود. او پس از اعلام انتشار کتاب در توئیتی گفت که ارائهٔ گزارشی صادقانه از دورهٔ ریاست‌جمهوری‌اش و اینکه چگونه می‌توان اختلافات را التیام بخشید و دموکراسی را برای همه ایجاد کرد، هدف او از نگارش این اثر بوده است. باراک اوباما در این کتاب به جزئیات زندگی شخصی، سیاسی و روابط اعضای خانوادهٔ خود پرداخته و دربارهٔ پشت پردهٔ بسیاری از وقایع، اطلاعاتی را در اختیارتان قرار داده و با کلامی جذاب وقایع تاریخی معاصر را بازگو کرده است. سرزمین موعود به هنگام توصیف موقعیت‌ها و پروتکل‌ها، اطلاعات پشت‌پرده را بیان کرده است. بسیاری از این توضیحات برای علاقه‌مندان به سیاست و علوم اجتماعی بسیار جالب‌توجه بوده است.

شنیدن کتاب صوتی سرزمین موعود (خلاصه) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم

این کتاب صوتی را به دوستداران مطالعهٔ خاطرات ریاست‌جمهوری باراک اوباما پیشنهاد می‌کنیم.

درباره باراک اوباما

باراک حسین اوباما در۴ اوت ۱۹۶۱ در هونولولو، مرکز ایالت هاوایی، به دنیا آمد. پدر و پدرخواندهٔ او هر ۲ مسلمان بودند اما او مسیحی (پروتستان) و پیرو کلیسای متحد است. او در سال ۱۹۹۲ با میشل اوباما ازدواج کرد. باراک اوباما در دانشگاه کلمبیا در رشتهٔ حقوق تحصیل کرد و تا مقطع دکترا پیش رفت. او از سال ۲۰۰۷، با برپایی کارزار انتخاباتی برای ریاست‌جمهوری، خود را به‌عنوان نامزد حزب دموکرات و به‌عنوان یک چهرهٔ سیاسی ملی در آمریکا شناساند. اوباما از زمانی که برای انتخابات نامزد شد، موضوع پایان‌دادن به جنگ عراق را مطرح کرد. او از تاریخ ۲۰ ژانویهٔ ۲۰۰۹ (پس از جورج دبلیو بوش) تا ۲۰ ژانویهٔ ۲۰۱۷ (پیش از دونالد ترامپ) به‌عنوان رئیس‌جمهور آمریکا فعالیت کرد. اوباما در سال ۲۰۰۹ موفق به دریافت جایزه صلح نوبل شد. کتاب «سرزمین موعود» حاوی خاطرات او از دورهٔ هشت‌سالهٔ ریاست‌جمهوری‌اش است.

نظرات کاربران

معصومزاده
۱۴۰۲/۱۰/۰۴

چندان جالب نبود کتاب میشل شدن بسیار قشنگ‌تر و جذاب‌تر است

زمان

۲ ساعت و ۳۳ دقیقه

حجم

۲۱۳٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

زمان

۲ ساعت و ۳۳ دقیقه

حجم

۲۱۳٫۹ مگابایت

قابلیت انتقال

ندارد

قیمت:
۳۰,۰۰۰
تومان